Cat Food

Cat treats & cat snacks

Brands
Snack type
Phases of life
Offers
Special feed
Price
Pet Category
Flavour
Rating
Package size
Sort by
12 Products
Cat treat packaging featuring a gray tabby cat, labeled "PREMIERE I love my cat Soft Bites," with chicken liver and apple.
Exclusive
PREMIERE
Soft Bites Chicken liver & apple 40 g
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (358)
€2.49
(€62.25/kg)
Variants available: 3
Cat food can featuring a Bengal cat sniffing a bowl of tuna drink, labeled "PREMIERE My Drink" with text in multiple languages.
NewExclusive
PREMIERE
My Drink Tuna 140 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.29
(€9.21/l)
Deal
Cat food packaging featuring a tabby cat, highlighting "MY CREAM" with chicken and blueberries, 90g total, 6x15g servings.
Exclusive
PREMIERE
My Cream Chicken & Blueberries 6x15 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€22.11/kg)
Variants available: 2
A playful tabby cat reaching for a bowl of creamy pudding, with packaging labeled "PREMIERE I ❤️ my cat My Pudding" and "low in lactose."
Exclusive
PREMIERE
My Pudding Yoghurt 6x15 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.49
(€27.67/kg)
Variants available: 2
Premiere I love my cat Soft Sticks with rabbit & catnip, 6 sticks, 95% meat, grain-free, no added sugar cat treats packaging.
Exclusive
PREMIERE
Soft Sticks Rabbit and catnip 6 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.49
(€69.17/kg)
Variants available: 3
PREMIERE I ♥ my cat My Jelly box; ginger cat licking jelly from tube; yellow tag reads 'with chicken, cheese & cat grass'
Exclusive
PREMIERE
MyJelly 6 x 15 g Chicken, Cheese & Cat Grass 6x15 g
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (65)
€2.49
(€27.67/kg)
Variants available: 2
PREMIERE I love my cat Mini Sticks cat treats with chicken and duck, soft texture, 50g pack with gray cat image
Exclusive
PREMIERE
Mini Sticks Chicken & Duck 50 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.49
(€49.80/kg)
A Bengal cat with green eyes rests beside a package of "Premiere I Love My Cat Creamy Crunch" treats, featuring poultry and pumpkin.
Exclusive
PREMIERE
Creamy Crunch Poultry & Pumpkin 60 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.49
(€41.50/kg)
A Bengal cat rests next to a "Premiere I Love My Cat" Creamy Crunch treats package, showcasing chicken and fig flavor.
Exclusive
PREMIERE
Creamy Crunch fig 60 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.49
(€41.50/kg)
A Bengal cat with green eyes lies beside a bag of "Premiere. I ❤️ my cat" creamy crunch treats, featuring chicken and fig flavor.
Exclusive
PREMIERE
Creamy Crunch chicken & fig 180 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.99
(€22.17/kg)
A tabby cat sits next to a bowl of creamy cat treat labeled "PREMIERE I love my cat My Cream" with fish, chicken, and pumpkin flavors.
Exclusive
PREMIERE
My Cream 24x15g
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (37)
€5.99
(€16.64/kg)

Cat treats & cat snacks