Dog

Offers %

Brands
Type
Pet Category
Characteristics
Snack type
Phases of life
Package Type
Dog size
Price
Special feed
Sort by
116 Products
SALE
Dental care serum for pets, featuring a golden retriever and a cat on the label, with text in multiple languages.
Exclusive
PetBalance
Support Dental Care Serum 100ml
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€15.99
(€159.90/l)
€19.99
SALE
Bottle of Petbalance Support Salmon Oil for pets, featuring a dog and cat on the label, with text promoting vitality and care.
Exclusive
PetBalance
Support salmon oil 250 ml
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€9.19
(€36.76/l)
€11.49
Variants available: 2
SALE
Royal Canin dog food bag for small breeds (S), for dogs up to 10 kg, aged 12+, promoting weight maintenance and vitality.
ROYAL CANIN
Ageing 12+ Mini Dry Dog Food 1.5 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€13.59
(€9.06/kg)
€16.99
SALE
Royal Canin X-Small dog food bag for seniors, featuring a Papillon illustration and claims for immune health and vitality support.
ROYAL CANIN
e Mature Adult 8+ X-Small Dry Dog Food 1.5 kg
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (11)
You save 20%
€13.59
(€9.06/kg)
€16.99
SALE
Royal Canin X-Small dog food for ageing dogs 12+, suitable for dogs up to 4 kg, featuring a Papillon dog on the packaging.
ROYAL CANIN
X-Small Ageing 12+ Dry Dog Food 1.5 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€13.59
(€9.06/kg)
€16.99
SALE
Container of PetBalance Support Skin + Coat Tablets for pets, featuring a golden retriever on the label, with multilingual text on benefits.
Exclusive
PetBalance
Support Skin & Coat Tablets 130g
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (9)
You save 20%
€12.79
(€98.38/kg)
€15.99
SALE
Premium country dog food bag labeled "Engage" with a duck and rice recipe, featuring silhouettes of dogs and nutritional info.
Red Mills
Engage Duck & Rice 3 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€11.49
(€3.83/kg)
€14.49
Variants available: 2
SALE
Bottle of Premiere Raw Kitchen 5-Plant Oil for pets, featuring a yellow label with text in multiple languages, highlighting its blend of five oils.
Exclusive
PREMIERE
RAW KITCHEN 5-plant oil 250 ml
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (3)
You save 20%
€11.99
(€47.96/l)
€14.99
SALE
Dog food bag labeled "GAIN Elite" featuring a white puppy on the front, promoting nutrition for big dog puppies, 3kg, chicken & rice flavor.
GAIN
Elite Big Dogs Puppy 3 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€11.19
(€3.73/kg)
€13.99
Variants available: 2
SALE
Gain Elite Complete Dog Nutrition, 3kg bag for big dogs, labeled "Light" for overweight dogs over 20kg, featuring a brown dog.
GAIN
Big Dogs Light 3 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€10.79
(€3.60/kg)
€13.49
SALE
Black 3kg dog food bag labeled "GAIN Elite Complete" with a golden retriever, claiming hypoallergenic, prebiotics, and omega-3.
GAIN
Elite Big Dogs Adult 3 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€10.79
(€3.60/kg)
€13.49
SALE
Gain Elite Complete Dog Nutrition bag for senior large dogs, featuring a golden retriever and highlighting chicken, rice, and key nutrients.
GAIN
Big Dogs Senior 3 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€10.79
(€3.60/kg)
€13.49
SALE
Tube of Petbalance Support Vital Paste for dogs, featuring a golden retriever on the label, with text highlighting vitamins and immune support.
Exclusive
PetBalance
Support Vital Paste 200 g
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (8)
You save 20%
€10.39
(€51.95/kg)
€12.99
SALE
Select Gold Maxi Adult Dental Snacks for dogs over 25 kg, featuring a brown dog on the packaging and labeled as "Sensitive."
Exclusive
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Maxi Adult 720 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€9.59
(€13.32/kg)
€11.99
SALE
Purina ONE Mini/Small dog food package, 1.5kg, labeled "Adult," featuring ingredients like beef, rice, and vegetables.
Purina ONE
Small Dog Adult Beef & Rice 1.5kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€9.58
(€1.06/kg)
€11.98
SALE
Purina ONE Mini/Small dog food, 1.5kg, vibrant packaging with chicken, rice, and veggies, labeled "ACTIVE" and "RICH IN CHICKEN."
Purina ONE
Small Dog Active Chicken & Rice 1.5kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€9.58
(€1.06/kg)
€11.98
SALE
Interactive pet puzzle toy in bright blue and green, featuring yellow treat compartments shaped like bones.
Exclusive
AniOne
Intelligence Toy Turtle for Dogs 28x28x5 cm
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€9.59
€11.99
SALE
Gain Elite Complete Dog Nutrition for small dogs, 2kg bag featuring a fluffy white dog on the front, labeled "Light" for overweight dogs under 20kg.
GAIN
Elite Small Dogs Light 2 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€8.79
(€4.40/kg)
€10.99
SALE
Gain Elite Complete Dog Nutrition bag for small dogs, featuring a fluffy Pomeranian puppy on the front, labeled "Puppy" and "Chicken & Rice," 2kg.
GAIN
Elite Small Dog Puppy 2 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€8.79
(€4.40/kg)
€10.99
Variants available: 3
SALE
2kg bag of Gain Elite Complete Dog Nutrition for small dogs, featuring a Cavalier King Charles Spaniel and key benefits listed.
GAIN
Elite Small Dogs Adult 2 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€8.79
(€4.40/kg)
€10.99
SALE
Gain Elite Complete Dog Nutrition bag featuring a small dog on the front, labeled "Small Dogs Senior," 2kg, with chicken & rice ingredients.
GAIN
Elite Small Dogs Senior 2 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€8.79
(€4.40/kg)
€10.99
SALE
Select Gold Sensitive dental snacks value pack bag for Medium dogs (11–25 kg), shows cocker spaniel and biscuit sticks
Exclusive
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Medium Adult
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€7.99
(€15.85/kg)
€9.99
SALE
Bottle of Petbalance Support Hair & Skin Serum for pets, featuring a dog and cat on the label, 125 ml, with text in German and English.
Exclusive
PetBalance
Support Skin & Coat Tonic 125ml
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€7.99
(€63.92/l)
€9.99
SALE
White pet grooming tool with a vented design, ideal for removing loose fur and debris from pets.
Exclusive
AniOne
replacement filter for drinking fountain 4 pieces
Rating: 1.8 out of 5 stars
1.8 (24)
You save 20%
€7.99
€9.99
SALE
Select Gold XS Senior dog food bag, 4kg, for dogs over 8 years, featuring a small dog on the front, labeled "Huhn" (Chicken).
Exclusive
SELECT GOLD
Complete Senior XS Dry Dog Food Chicken 1 kg
Rating: 4.9 out of 5 stars
4.9 (12)
You save 20%
€7.99
(€7.99/kg)
€9.99
SALE
Tube of PetBalance Support calming paste for pets, featuring a dog and cat on the front, labeled in German, French, and Italian.
Exclusive
PetBalance
Support Calming Paste 100g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€7.19
(€71.90/kg)
€8.99
SALE
Tube of PetBalance Support digestive paste for dogs, featuring a golden retriever on the label, with text in multiple languages.
Exclusive
PetBalance
Support Gut & Metabolism Paste 100g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€7.19
(€71.90/kg)
€8.99
SALE
Bottle of Premiere Raw Kitchen Red Salmon Oil for pets, labeled in German and English, showcasing natural ingredients and omega-3 benefits.
Exclusive
PREMIERE
RAW KITCHEN Red Salmon Oil 250ml
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (65)
You save 20%
€7.19
(€28.76/l)
€8.99
SALE
Select Gold Mini Adult Dental Snacks for dogs weighing 5-10 kg, value pack, featuring a beige and green packaging design.
Exclusive
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Mini Adult 294 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€5.59
(€19.01/kg)
€6.99
Variants available: 2
SALE
Dog food package "Premiere I love my dog Senior" with 39% poultry, cell protection, joints support, 1 kg.
Exclusive
PREMIERE
Dry Dog Food Best Meat Senior Poultry 1 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€5.59
(€5.59/kg)
€6.99
Variants available: 3
SALE
Package of Real Nature Wilderness Pure Beef meat snack for pets, featuring a wolf image, "100% Rind - Bœuf - Beef" text, and natural ingredients.
Exclusive
REAL NATURE
WILDERNESS Meat Snacks 150g Pure Beef
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (88)
You save 20%
€4.79
(€31.93/kg)
€5.99
Variants available: 3
SALE
A pet food package featuring a wolf, labeled "Real Nature Wilderness Meat Snack Soft," with "Pure Beef" and "Rind mit Oregano" prominently displayed.
Exclusive
REAL NATURE
WILDERNESS Meat Snack Soft 150g Beef with oregano
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€4.79
(€31.93/kg)
€5.99
Variants available: 3
SALE
Real Nature Wilderness Pure Turkey meat snack for dogs, featuring a wolf in the background, with 90% turkey, 10% vegetables, and no added grains.
Exclusive
REAL NATURE
WILDERNESS Meat Snack Training 150g Turkey
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€4.79
(€31.93/kg)
€5.99
Variants available: 3
SALE
Container of MultiFit Mini Soft Trainies dog snacks with colorful bone-shaped treats. Text reads "Soft & Juicy" and "For Training & Reward."
Exclusive
MultiFit
Soft Trainies Mini Mini 300 g
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (397)
You save 20%
€3.19
(€10.63/kg)
€3.99
Variants available: 2
SALE
Red Edgard Cooper dog food can — Grain-Free Chicken & ASC Salmon 400g, "For Adult Dogs", illustrated dog faces
Edgard & Cooper
Senior Wet Dog Food Tin Chicken & Salmon 400g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€3.19
(€7.98/kg)
€3.99
SALE
MultiFit Soft Snack for dogs, 70g package, featuring heart-shaped beef treats. Text in multiple languages highlights softness and juiciness.
Exclusive
MultiFit
Soft Snack with beef 70 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.39
(€34.14/kg)
€2.99
SALE
MultiFit Soft Snack for dogs, 70g package, featuring a playful dog and brown bone-shaped treats. Text highlights "with lamb" and "soft & juicy."
Exclusive
MultiFit
Soft Snack 70 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.39
(€34.14/kg)
€2.99
SALE
Lamb with rice & vegetables pet food, 65% lamb, 22% vegetables & rice, omega oils, 0% nasties, healthy digestion & immune system.
Naturo
Adult Wet Lamb & Rice 400g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.83
(€4.58/kg)
€2.29
SALE
Chicken & Lamb pet food with rice and vegetables, 65% meat, 22% veggies & rice, omega oils, 0% nasties, new improved recipe.
Naturo
Adult Wet Chick, Lamb & Rice 400g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.83
(€4.58/kg)
€2.29
SALE
Chicken with rice & vegetables pet food label showing 55% chicken, 28% vegetables & rice, omega oils, 40% less fat, and health benefits.
Naturo
Chicken Light Wet 400g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.83
(€4.58/kg)
€2.29
SALE
Senior pet food label with 65% meat, 22% vegetables & rice, omega oils, glucosamine, and benefits for digestion, immunity, and skin.
Naturo
Senior Wet Turkey & Rice 400g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.83
(€4.58/kg)
€2.29
SALE
Duck with rice & vegetables pet food, 65% duck, 22% vegetables & rice, omega oils, 0% nasties, new improved recipe.
Naturo
Adult Wet Duck & Rice 400g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.83
(€4.58/kg)
€2.29
SALE
Royal Canin Mini Ageing dog food can, featuring a green and white design, labeled for small dogs up to 10 kg.
ROYAL CANIN
Mini Ageing Mousse 195 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.83
(€9.38/kg)
€2.29
SALE
Canned pet food labeled "Real Nature Original" for seniors, featuring chicken and duck with barley and hemp oil, illustrated with a chicken and duck.
Exclusive
REAL NATURE
Senior Chicken & Duck 200 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.75
(€8.75/kg)
€2.19
Variants available: 2
SALE
Edgard & Cooper 150g grain-free senior dog food, Chicken & Salmon on orange label with chicken silhouette and dog faces
Edgard & Cooper
Senior We Dog Food Cup Chicken & Salmon 150g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.67
(€11.13/kg)
€2.09
SALE
Royal Canin medium ageing dog food pouch, 140g, featuring chunks in gravy, labeled for dogs over 7 years old, with muscle mass support.
ROYAL CANIN
Ageing 10+ Medium Wet Dog Food 140 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.43
(€10.21/kg)
€1.79
SALE
Real Nature Original senior dog food in a gold-trimmed container, featuring chicken and duck illustrations and multilingual text.
Exclusive
REAL NATURE
Senior Chicken & Duck 100 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.35
(€13.50/kg)
€1.69
SALE
Wet pet food packaging with a wolf, labeled "WILDERNESS SENIOR," featuring 95% chicken and salmon, 5% fruits and veggies, no grains.
Exclusive
REAL NATURE
WILDERNESS Wet Food for Senior Dogs True Country Chicken & Salmon 100 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.35
(€13.50/kg)
€1.69