Puppy & Junior

Multifit food for puppies

Brands
Type
Snack type
Package Type
Dog size
Price
Special feed
Offers
Flavour
Rating
Sort by
13 Products
MultiFit Dental Care Sticks packaging for dogs, featuring a brown and white dog and text on dental hygiene, mint, and yogurt.
Exclusive
MultiFit
Mint DentalCare Sticks Junior Multipack 28 Pieces
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (156)
€7.99
(€31.71/kg)
Container of MultiFit Mini Soft Trainies dog snacks with colorful bone-shaped treats. Text reads "Soft & Juicy" and "For Training & Reward."
Exclusive
MultiFit
Soft Trainies Mini Mini 300 g
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (397)
€3.99
(€13.30/kg)
Variants available: 2
Box of MultiFit Dental Care Sticks for dogs, labeled "XL 35-50 KG," with 20 sticks and claims "No added sugars" and "With mint."
Exclusive
MultiFit
Mint DentalCare Sticks Multipack XL 20 Piece(s)
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (184)
€10.49
(€6.99/kg)
Variants available: 4
MultiFit Junior <1 puppy dry dog food bag, poultry & rice, pink packaging with kibble image, 2.5 kg
Exclusive
MultiFit
Dry Food Dog Junior, with Poultry & Rice 2.5 kg
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (58)
€8.99
(€3.60/kg)
Variants available: 2
MultiFit dog food bag with Bernese puppy; JUNIOR MAXI <2; WITH POULTRY & RICE; 2.5 kg
Exclusive
MultiFit
Dry Food Dog Junior, Maxi, with Poultry & Rice 2.5 kg
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (60)
€8.99
(€3.60/kg)
Variants available: 2
A clear plastic package filled with rabbit ears with fur, labeled "MultiFit native Snack Kaninchenohren mit Fell" in German, suitable for dogs.
Exclusive
MultiFit
Rabbit Ears
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (98)
€3.49
(€34.90/kg)
A clear plastic package containing several beef pizzles, labeled "Multifit native Ochsenziemer," with a dog image and quality assurance badge.
Exclusive
MultiFit
Natural bull pizzle 400 g 350 g
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (144)
€18.99
(€54.26/kg)
Variants available: 2
MultiFit Junior <1 poultry pate tray with puppy image, chicken icon and text 'MultiFit' and 'Paté'
Exclusive
MultiFit
Wet Dog Food Pâté Junior Poultry 12x150 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€14.28
(€7.93/kg)
A pile of colorful dog bone-shaped treats in yellow, brown, and white, showcasing various textures and sizes.
Exclusive
MultiFit
Baked Goods Megapack 10kg Puppy bones
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (82)
€39.99
(€4.00/kg)
Variants available: 5
Tube of MultiFit dog snacks, labeled "Geflügel mit Petersilie" (Poultry with Parsley), 75g, featuring a dog on the front.
Exclusive
MultiFit
Poultry Paté 75 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€39.87/kg)
MultiFit Snacks tube "LEBERWURST" liver sausage 75g for dogs, label shows dog licking lips and a spoonful of pâté
Exclusive
MultiFit
Liver Sausage with Parsley 75 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€39.87/kg)

Discover Multifit food for puppies