Discover our Exclusive Brands Topsellers now

Start your year with our most popular products and be inspired by our exclusive selection. Discover a high-quality food assortment, innovative toys and everything that your pet loves.

Brands
Phases of life
Package Type
Dog size
Price
Offers
Breed
Flavour
Rating
Package size
Sort by
17 Products
2kg bag of Gain Elite Complete Dog Nutrition for small dogs, featuring a Cavalier King Charles Spaniel and key benefits listed.
GAIN
Elite Small Dogs Adult 2 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€10.99
(€5.50/kg)
SALE
Royal Canin Adult Cavalier King Charles dog food bag with an illustration of a Cavalier, emphasizing breed nutrition and heart health.
ROYAL CANIN
Adult Cavalier King Charles Dry Dog Food 1.5 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (66)
You save 14%
€15.72
(€10.48/kg)
€18.49
Variants available: 2
Black 3kg dog food bag labeled "GAIN Elite Complete" with a golden retriever, claiming hypoallergenic, prebiotics, and omega-3.
GAIN
Elite Big Dogs Adult 3 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€13.49
(€4.50/kg)
SALE
Royal Canin Bichon Frise adult dog food bag featuring a white Bichon Frise dog, with text highlighting breed nutrition and urinary tract health.
ROYAL CANIN
Adult Bichon Frisé Dry Dog Food 1.5 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (15)
You save 14%
€15.72
(€10.48/kg)
€18.49
SALE
Royal Canin Adult Dachshund dog food bag featuring a dachshund illustration, with text highlighting breed nutrition and joint support.
ROYAL CANIN
Adult Dachshund Dry Dog Food 1.5 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (126)
You save 14%
€15.72
(€10.48/kg)
€18.49
SALE
Royal Canin Adult Cocker dog food bag in gold, featuring "Breed Nutrition," "Tailor-made Kibble," and "Healthy skin & coat."
ROYAL CANIN
Adult Cocker Dry Dog Food 3 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (82)
You save 15%
€26.34
(€8.78/kg)
€30.99
Variants available: 2
SALE
Royal Canin Adult Pug dog food bag featuring a pug illustration, with text highlighting breed nutrition, tailor-made kibble, and healthy skin.
ROYAL CANIN
Adult Pug Dry Dog Food 1.5 kg
Rating: 4.9 out of 5 stars
4.9 (36)
You save 14%
€15.72
(€10.48/kg)
€18.49
Variants available: 2
SALE
Royal Canin Adult Poodle dog food bag featuring a poodle illustration, with text highlighting breed nutrition and coat health benefits.
ROYAL CANIN
Adult Poodle Dry Dog Food 1.5 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (78)
You save 14%
€15.72
(€10.48/kg)
€18.49
SALE
Royal Canin Adult French Bulldog dog food bag featuring tailored kibble for breed nutrition and support for muscle mass condition.
ROYAL CANIN
Adult French Bulldog Dry Dog Food 3 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (152)
You save 15%
€26.34
(€8.78/kg)
€30.99
Variants available: 2
SALE
Royal Canin Jack Russell Terrier dog food bag with a small dog illustration, emphasizing breed nutrition and tailored kibble.
ROYAL CANIN
Adult Jack Russell Terrier Dry Dog Food 1.5 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (71)
You save 15%
€15.29
(€10.19/kg)
€17.99
Variants available: 2
SALE
Royal Canin Adult Chihuahua dog food bag with Chihuahua illustration, emphasizing breed nutrition, tailored kibble, and high palatability.
ROYAL CANIN
Adult Chihuahua Dry Dog Food 1.5 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (126)
You save 15%
€16.99
(€11.33/kg)
€19.99
SALE
Royal Canin Adult Yorkshire Terrier dog food bag featuring a Yorkshire Terrier image, highlighting breed nutrition and coat health.
ROYAL CANIN
Yorkshire Terrier Adult 1.5 kg
Rating: 4.9 out of 5 stars
4.9 (91)
You save 15%
€16.99
(€11.33/kg)
€19.99
SALE
Royal Canin Adult Maltese dog food bag featuring a Maltese dog, with text highlighting "Breed Nutrition," "Tailor-made Kibble," and "Coat health."
ROYAL CANIN
Adult Maltese Dry Dog Food 1.5 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (40)
You save 15%
€16.99
(€11.33/kg)
€19.99
6kg bag of Gain Elite Complete Dog Nutrition for small dogs, featuring a Cavalier King Charles Spaniel and highlighting hypoallergenic benefits.
GAIN
Elite Small Dog Adult 6 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€23.99
(€4.00/kg)
Variants available: 2
15kg bag of Gain Elite Complete Dog Nutrition for Big Dogs, featuring a golden retriever and labeled "Adult" and "Chicken & Rice."
GAIN
Elite Big Dogs Adult 12 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€43.49
(€3.62/kg)
SALE
Royal Canin Adult dog food for West Highland White Terriers, featuring a kibble image and text in Danish about tailored nutrition and healthy coat.
ROYAL CANIN
Adult West Highland White Terrier Dry Dog Food 3 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (51)
You save 15%
€26.34
(€8.78/kg)
€30.99