Kitten wet food

Brands
Type
Consistency
Package Type
Price
Special feed
Offers
Flavour
Rating
Wet/ dry
Sort by
32 Products
A box of MultiFit Junior Chicken Mix cat food with a playful orange kitten, featuring chicken, duck, poultry, and turkey flavors.
Exclusive
MultiFit
Junior Sauce Chicken Mix Multipack 12x100 g
Rating: 3.8 out of 5 stars
3.8 (120)
€5.99
(€4.99/kg)
Variants available: 2
deal
Hill's Science Plan Poultry Selection for kittens under 1 year, featuring 6 chicken and 6 turkey pouches, with chunks in gravy.
Hill´s
Science Plan Kitten Wet Food in Gravy Multipack Turkey & Chicken 12x85 g
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (38)
€15.00
(€14.71/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Pack of 48 cat food pouches labeled "MultiFit Junior Fish & Classic Mix," featuring flavors: beef, chicken, salmon, and herring.
Exclusive
MultiFit
Junior Jelly Fish & Classic Mix Multipack 48x100 g
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (141)
€17.99
(€3.75/kg)
MultiFit CARE Junior cat food pouch, orange kitten beside plate of chicken in sauce; text: MultiFit, CARE, JUNIOR, 85g
Exclusive
MultiFit
It's Me Sammy Junior Chicken 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€0.79
(€9.29/kg)
A pouch of PREMIERE Deluxe Ragout kitten food, featuring a plate of moist cat food and three playful kittens on the packaging.
Exclusive
PREMIERE
Deluxe Ragout Kitten Rich in veal 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€0.99
(€11.65/kg)
Variants available: 2
SALE
Real Nature Original kitten wet cat food with chicken and green beans in sauce, natural ingredients label.
Exclusive
REAL NATURE
Original Cat Wet Food, Kitten, Ragout Chicken with green beans 100 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 14%
€1.44
(€14.40/kg)
€1.69
deal
Pouch of Real Nature Original kitten food with chicken, beef, pumpkin, and salmon oil. Text: "Huhn mit Rind," "Omega-6 + Taurin."
Exclusive
REAL NATURE
Original Wet Food Cat, Kitten, Chicken with beef 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.44
(€16.94/kg)
Variants available: 3
Purina Felix Kitten food box with a playful black and white kitten, featuring "Mixed Selection in Jelly" flavors for 2-12 month old kittens.
Felix
Kitten Mix Selection 12x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€6.49
(€6.36/kg)
A can of MultiFit Junior cat food with a cute orange kitten label, pâté with salmon, 400g, no added sugars.
Exclusive
MultiFit
Wet Food Cat Junior, Pâté, with Salmon 6x400 g
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (5)
€7.99
(€3.33/kg)
SALE
Purina Pro Plan Kitten Healthy Start pack with two playful tabby kittens and labels "10 x 85g" and "Terrine mit Truthahn."
PRO PLAN
Nutri Savour Junior Turkey 10x85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€9.59
(€11.28/kg)
€11.99
Orange bag of "Winner Premium Cat Food" for kittens, 10kg, featuring a playful cat illustration and nutritional icons.
Winner
Cat Kitten Food 2 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€13.49
(€6.75/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Felix Original cat food mega pack with a playful black and white cat, labeled "80 Pouch Mega Pack" and "Mixed Selection in Jelly."
EVERYDAY LOW PRICES
Purina Felix cat food packaging features a playful cat and reads "80 Pouch Mega Pack" with "Favourites Selection in Jelly" flavors.
EVERYDAY LOW PRICES
Purina Felix Doubly Delicious cat food packaging with a playful cat, featuring "80 Pouch Mega Pack" and "Countryside Selection in Jelly."
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin kitten wet food pouch (85 g) 'KITTEN up to 12 months', chunks in jelly, soft for milk teeth, stage 3
ROYAL CANIN
FHN Kitten in Jelly 48x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€69.99
(€17.15/kg)

Order kitten wet food online from Maxi Zoo