Dog

Multifit dog food

Brands
Phases of life
Dog size
Special feed
Type
Pet Category
Snack type
Consistency
Package Type
Price
Sort by
69 Products
MultiFit Soft Snack for dogs, 70g package, featuring a playful dog and brown bone-shaped treats. Text highlights "with lamb" and "soft & juicy."
Exclusive
MultiFit
Soft Snack 70 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€42.71/kg)
Dog chew stick in clear packaging with a brown header featuring a dog image and the text "MultiFit Naturals."
Exclusive
MultiFit
Native Beef Scalp Stick 180 g
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (16)
€5.49
(€30.50/kg)
MultiFit mellos adult dog food bag showing happy dog, "ADULT" and "MIT GEFLÜGEL UND KAROTTEN / WITH POULTRY AND CARROTS", 1,5 kg
Exclusive
MultiFit
Mellos Dry Food Dog Adult Poultry and carrots 1.5 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (16)
€5.99
(€3.99/kg)
Variants available: 2
Plastic tub of MultiFit Snacks dog treats labeled Maxi Soft Trainies with Bernese Mountain Dog image
Exclusive
MultiFit
Dog Treat Soft Trainies 750g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€5.99
(€7.99/kg)
Package of MultiFit native beef ear snacks for dogs, featuring two beef ears inside a clear bag with a brown header and a dog image.
Exclusive
MultiFit
Beef Ears with Shell 200g
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (12)
€6.99
(€34.95/kg)
Pink MultiFit dog food bag labeled "SENSITIVE JUNIOR <1" with puppy image, "with lamb, chicken & rice" and 2,5 kg
Exclusive
MultiFit
Dry Dog Food, Junior, Sensitive, with Lamb, Chicken & Rice 2.5 kg
Rating: 1.0 out of 5 stars
1.0 (2)
€8.99
(€3.60/kg)
Variants available: 2
A clear bag of "MultiFit native Snacks" pig ear pieces with "SCHWEINEOHR-STÜCKE" label, and a brown and white dog in the background.
Exclusive
MultiFit
Native Pig Ear Pieces 500g
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (49)
€9.49
(€18.98/kg)
A clear plastic bag filled with multiple pig ears dog treats, labeled "MultiFit native Snacks Maxi-Schweineohren" on a brown background.
Exclusive
MultiFit
Pig Ears XL 5 Pieces
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (13)
€13.99
MultiFit pet pâté tray: "SENIOR 7+" poultry — black-and-white dog with plate of pâté, gold foil lid, label "PATÉ"
Exclusive
MultiFit
wet dog food pâté for senior dogs Poultry 12x150 g
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (1)
€14.28
(€7.93/kg)
MultiFit Junior <1 poultry pate tray with puppy image, chicken icon and text 'MultiFit' and 'Paté'
Exclusive
MultiFit
Wet Dog Food Pâté Junior Poultry 12x150 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€14.28
(€7.93/kg)
A pile of colorful pet food kibble in various shapes and sizes, featuring beige, green, and pink pieces against a white background.
Exclusive
MultiFit
Baked Goods Megapack 10kg Multi-bites
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (82)
€39.99
(€4.00/kg)
Variants available: 5
A pile of round, light brown pet treats with a slightly crumbly texture and visible chocolate-like bits, on a white background.
Exclusive
MultiFit
Bakery Megapack grain-free 10kg Biscuits with Carob
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (10)
€39.99
(€4.00/kg)
Variants available: 2
MultiFit Native dog treats package showing rabbit ears chews, dog photo and text 'Kaninchenohren'/'Rabbit ears'.
Exclusive
MultiFit
Native Rabbit Ears 100 g
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (105)
€4.49
(€44.90/kg)
Tube of MultiFit dog snacks, labeled "Geflügel mit Petersilie" (Poultry with Parsley), 75g, featuring a dog on the front.
Exclusive
MultiFit
Poultry Paté 75 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€39.87/kg)
MultiFit Snacks tube "LEBERWURST" liver sausage 75g for dogs, label shows dog licking lips and a spoonful of pâté
Exclusive
MultiFit
Liver Sausage with Parsley 75 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€39.87/kg)