Hill's Medium Chicken and Royal Canin Maxi/Medium 12kg Only €69.99

Brands
Pet Category
Phases of life
Consistency
Dog size
Special feed
Breed
Flavour
Rating
Wet/ dry
Sort by
17 Products
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Light Weight Care dog food bag, designed for mini dogs up to 10 kg, featuring a dog image and claims of 88% achieving a healthier weight.
ROYAL CANIN
Mini Light Weight Care Dry Dog Food 8 kg
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (40)
€69.99
(€8.75/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Adult French Bulldog dog food bag featuring tailored kibble for breed nutrition and support for muscle mass condition.
ROYAL CANIN
Adult French Bulldog Dry Dog Food 9 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (151)
€69.99
(€7.78/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Hill's Science Plan puppy food bag featuring a smiling golden retriever puppy, labeled "PUPPY LARGE 25 KG+" with chicken.
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Adult Cavalier King Charles dog food bag with an illustration of a Cavalier, emphasizing breed nutrition and heart health.
ROYAL CANIN
Adult Cavalier King Charles Dry Dog Food 7.5 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (66)
€69.99
(€9.33/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin dog food bag for adult Shih Tzus, featuring a golden background, an illustration of a Shih Tzu, and text highlighting breed nutrition.
ROYAL CANIN
Adult Shih Tzu Dry Dog Food 7.5 kg
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (45)
€69.99
(€9.33/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Adult Pug dog food bag featuring a pug illustration, with text highlighting breed nutrition, tailor-made kibble, and healthy skin.
ROYAL CANIN
Adult Pug Dry Dog Food 7.5 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€69.99
(€9.33/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Hill's Science Plan dog food bag — Mature Adult 7+ (Medium 11–25 kg), 3 Essential Benefits, with chicken; brown-and-white dog image
EVERYDAY LOW PRICES
Hill's Science Plan puppy food bag with two beagle puppies; reads 'PUPPY <1', '5 Essential Benefits', 'with chicken'.
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Maxi Adult dog food bag, featuring a German Shepherd on the front, labeled for dogs weighing 26 to 44 kg.
ROYAL CANIN
Adult Maxi Dry Dog Food 12 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€69.99
(€5.83/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Puppy Medium dog food bag with a puppy image, emphasizing immune support, brain development, and adapted kibble size.
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Medium Adult dog food bag, suitable for dogs weighing 11 to 25 kg, featuring a dog illustration and "Muscle mass support" claim.
ROYAL CANIN
Adult Medium Dry Dog Food 12 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€69.99
(€5.83/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Puppy Maxi dog food bag with a German Shepherd puppy, emphasizing immune support, brain development, and kibble size.
ROYAL CANIN
Puppy Maxi Dry Dog Food 12kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€69.99
(€5.83/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin kitten wet food pouch (85 g) 'KITTEN up to 12 months', chunks in jelly, soft for milk teeth, stage 3
ROYAL CANIN
FHN Kitten in Jelly 48x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€69.99
(€17.15/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Urinary cat food pouch 85g with tabby cat and bowl; reads 'URINARY' and 'Helps maintain urinary tract health'.
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin 85g Digestive cat food pouch, with text "Helps support healthy digestion" and "Over 95% healthy stool quality"
ROYAL CANIN
FCN Digestive in Gravy 48x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€69.99
(€17.15/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Instinctive adult cat wet food pouch 85g, cat image and bowl of gravy; visible text ROYAL CANIN and INSTINCTIVE.