Everyday Low Prices

Cat Food
Cat bowls & drinking fountains
Cat toy
Scratching furniture
Cat beds
Hygiene & Care
Transport

 

Everyday low prices on your favourite brands! Shop Smart, Spend Less online and in store

Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Floors
Sort by
110 Products
EVERYDAY LOW PRICES
Hill's Science Plan kitten food bag with three kittens, labeled "Kitten <1", "Chicken" and "5 Essential Benefits"
Hill´s
Hill's Science Plan dry food for kittens With chicken 7 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (406)
€74.99
(€10.71/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Hill's Science Plan cat food bag featuring a tabby cat with a red collar. Text highlights "Adult 1-6" and nutritional benefits.
EVERYDAY LOW PRICES
Sheba Fine Flakes in Jelly Mega Pack, featuring a gray cat on the box, contains 40 servings with chicken, turkey, and duck.
EVERYDAY LOW PRICES
Yellow bag of Purina GoCat cat food featuring a cat licking its lips, labeled "5 Promises" and "with a tasty chicken and duck mix."
Go-Cat
Chicken & Duck 10 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€37.99
(€3.80/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Three pet food bowls in white, blue, and black, featuring a non-slip base and rounded edges, arranged together.
Exclusive
FIT+FUN
Plastic Bowl black 200 ml
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (55)
€1.99
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Purple pet carrier with a gray handle and ventilation holes, designed for transporting small animals.
Exclusive
FIT+FUN
Transport Box 50x32x31 cm lila
Rating: 2.8 out of 5 stars
2.8 (33)
€14.99
EVERYDAY LOW PRICES
Gray oval pet bed made of soft fleece material, featuring a cushioned design for comfort.
Exclusive
FIT+FUN
Bed Teddy gray
Rating: 3.8 out of 5 stars
3.8 (41)
€9.99
EVERYDAY LOW PRICES
Colorful spring toys for cats in a clear package, featuring a tab with a cat image and text in multiple languages.
Exclusive
FIT+FUN
Colourful Springs Cat Toy
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (12)
€2.99
EVERYDAY LOW PRICES
Colorful crinkle balls in red, green, blue, pink, yellow, and purple, designed as pet toys for playful interaction.
EVERYDAY LOW PRICES
Natural jute cat scratching post with two hanging loops for easy attachment.
Exclusive
FIT+FUN
Scratching Board Scratchy S
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (108)
€10.49
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Four colorful cat toy balls in a clear package, labeled "Fit+Fun," with text in German and French indicating they are toys for cats.
Exclusive
FIT+FUN
rattle balls toy 4-pack
Rating: 3.7 out of 5 stars
3.7 (58)
€2.49
EVERYDAY LOW PRICES
Three colorful plush candy-shaped dog toys in blue, green, and pink, featuring playful sprinkle patterns.
Exclusive
FIT+FUN
small sweeties cat toys
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€0.99
EVERYDAY LOW PRICES
Bag of Fit+Fun clumping cat litter, 10kg, with image of a tabby cat and litter scoop illustration.
Exclusive
FIT+FUN
clumping cat litter 10 kg
Rating: 3.2 out of 5 stars
3.2 (192)
€6.99
(€0.70/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Round, plush pet bed in soft gray fabric with a black bottom, designed for comfort and relaxation.
Exclusive
FIT+FUN
Donut bed XXS
Rating: 3.7 out of 5 stars
3.7 (14)
€9.99
EVERYDAY LOW PRICES
Cat food bag labeled "Premiere Meat Menu" with a Bengal cat image, featuring "50% Poultry" and "10kg" weight.
Exclusive
PREMIERE
Meat Menu Dry Cat Food Adult Poultry 10 kg
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (213)
€44.99
(€4.50/kg)
Variants available: 3
EVERYDAY LOW PRICES
Cat food bag labeled "Premiere Meat Menu" for kittens, featuring a playful kitten image, with 57% poultry content and 10kg weight.
Exclusive
PREMIERE
Meat Menu dry food for kittens Poultry 10 kg
Rating: 4.4 out of 5 stars
4.4 (169)
€44.99
(€4.50/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Cat food bag featuring a Bengal cat, labeled "Premiere Meat Menu," with 51% poultry content, suitable for sterilized adult cats, 10kg.
Exclusive
PREMIERE
Meat Menu dry food for sterilised cats 10 kg
Rating: 3.1 out of 5 stars
3.1 (207)
€44.99
(€4.50/kg)
Variants available: 3
EVERYDAY LOW PRICES
Cat treat package labeled "FIT+FUN CRUNCHY POCKETS" with cheese and chicken flavor, featuring a tabby cat and a clear view of the treats inside.
Exclusive
FIT+FUN
Crunchy Pockets Chicken and Cheese 65 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€0.99
(€15.23/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
A stylish cat scratcher with a wave design, featuring a textured brown scratching surface and a light blue base with white triangular patterns.
EVERYDAY LOW PRICES
Cat food bag labeled "Premiere Meat Menu" featuring a Bengal cat, with key details about poultry content and nutritional benefits.
Exclusive
PREMIERE
Outdoor 10 kg
Rating: 4.4 out of 5 stars
4.4 (64)
€44.99
(€4.50/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Colorful cat toys in a clear package, featuring four spiky balls in pink, green, blue, and orange. Text reads "Fit+fun Spielzeug für Katzen."
Exclusive
FIT+FUN
Toy Prickly Balls, 4-pack
Rating: 3.1 out of 5 stars
3.1 (40)
€2.49
EVERYDAY LOW PRICES
Cat tree with a plush dark gray base, a scratching post, and a top perch, featuring a cat lounging on the upper level.
Exclusive
FIT+FUN
Scratch tree Emma gray
Rating: 3.7 out of 5 stars
3.7 (39)
€19.99
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
A gray tabby cat stands on a multi-level cat tree with a soft beige fabric, featuring two platforms and a scratching arch.
Exclusive
FIT+FUN
Scratching Tree small
Rating: 3.4 out of 5 stars
3.4 (86)
€34.99
EVERYDAY LOW PRICES
Packaging for MultiFit Tasty Duo Classic Mix cat food, featuring an orange cat licking its lips, with text highlighting "Adult" and "Sauce."
Exclusive
MultiFit
Adult Sauce Duo Classic Mix Multipack 48x100 g
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (72)
€17.99
(€3.75/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Pack of 48 MultiFit Junior Chicken Mix cat food, featuring a playful kitten and flavors: chicken, duck, poultry, and turkey.
Exclusive
MultiFit
Junior Sauce Chicken Mix Multipack 48x100 g
Rating: 3.8 out of 5 stars
3.8 (120)
€17.99
(€3.75/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Pack of 48 MultiFit Sauce Adult Chicken Mix cat food with playful orange cat and multilingual labels: "with poultry," "chicken," "turkey," "liver."
Exclusive
MultiFit
Adult Sauce Chicken Mix Multipack 48x100 g
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (105)
€17.99
(€3.75/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Pack of 48 MultiFit Sauce cat food, featuring "Duo Fish & Classic Mix" with flavors including beef, poultry, turkey, herring, and salmon.
Exclusive
MultiFit
Adult Sauce Duo Fish & Classic Mix Multipack 48x100 g
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (44)
€17.99
(€3.75/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
MultiFit Tasty Duo Adult cat food pack, Duo Fish & Classic Mix in jelly, 48x100g, with image of orange cat licking lips.
Exclusive
MultiFit
Wet Food Cat Tasty Duo Adult Duo Fish & Classic Jelly Mix Multipack 48x100 g
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (110)
€17.99
(€3.75/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Pack of 48 cat food pouches labeled "MultiFit Junior Fish & Classic Mix," featuring flavors: beef, chicken, salmon, and herring.
Exclusive
MultiFit
Junior Jelly Fish & Classic Mix Multipack 48x100 g
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (141)
€17.99
(€3.75/kg)
A bag of MultiFit Öko-Comfort cat litter, 18kg, featuring a fluffy orange cat on a grassy background, with "Klumpend" and "Odour Control" labels.
Exclusive
MultiFit
Comfort Clumping Litter 18 kg
Rating: 3.6 out of 5 stars
3.6 (324)
€24.99
(€1.39/kg)
Variants available: 3
EVERYDAY LOW PRICES
Packaging for FIT+FUN cat food jelly, featuring a tabby cat and text highlighting "4 delicious varieties" and "XXL BIG SIZE SMALL PRICE."
Exclusive
FIT+FUN
Jelly Multipack XXL 44x100g 4 different varieties
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (572)
€14.99
(€3.41/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Cat food packaging featuring a tabby cat, labeled "FIT+FUN RAGOUT 2 Leckere Sorten," with "XXL BIG SIZE SMALL PRICE" promotions.
Exclusive
FIT+FUN
Ragout Multipack XXL 44x100 g Fish selection
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (809)
€14.99
(€3.41/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Pink Royal Canin kitten food bag labeled "ROYAL CANIN" and "KITTEN Up to 12 months" with icons for immune, brain development and kibble size
ROYAL CANIN
Kitten Dry Cat Food 10 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (388)
€84.99
(€8.50/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Regular Fit cat food bag with a running cat illustration and text on health nutrition, nutrient profile, and kibble size.
ROYAL CANIN
Regular Fit 32 Dry Cat Food 10 kg
Rating: 4.9 out of 5 stars
4.9 (258)
€84.99
(€8.50/kg)
Variants available: 4
EVERYDAY LOW PRICES
A colorful box of cat food labeled "XXL BIG SIZE SMALL PRICE" featuring a tabby cat on the front, with "FIT+FUN RAGOUT 4 leckere Sorten" text.
Exclusive
FIT+FUN
Ragout Multipack 92x100g 4 delicious varieties
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (310)
€27.99
(€3.04/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Active Life Outdoor cat food bag featuring a Bengal cat illustration, with text highlighting "Health Nutrition" and "Activity support."
ROYAL CANIN
Active Life Outdoor Dry Cat Food 10 kg
Rating: 4.9 out of 5 stars
4.9 (165)
€84.99
(€8.50/kg)
Variants available: 4
EVERYDAY LOW PRICES
Packaged cat food box featuring a tabby cat, labeled "XXL BIG SIZE SMALL PRICE" and "FIT+FUN JELLY 4 leckere Sorten."
Exclusive
FIT+FUN
Jelly Multipack 92x100g 4 delicious varieties
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (381)
€27.99
(€3.04/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
A carton of lactose-free milk for cats, labeled "fit+fun Milk," featuring a playful cat image and a splash of milk graphic.
Exclusive
FIT+FUN
Cat Milk 200 ml
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€0.79
(€3.95/l)
EVERYDAY LOW PRICES
A blue mesh ball toy with a fluffy blue feather tail, designed for pet play.
EVERYDAY LOW PRICES
Two small, white, woven toy mice with orange ears and black eyes, designed for pet play.
Exclusive
FIT+FUN
Sisal Toy Mouse
Rating: 3.6 out of 5 stars
3.6 (35)
€0.99
EVERYDAY LOW PRICES
A small, cream-colored cushion featuring a simple, black cat face design with pointed ears and whiskers.
Exclusive
FIT+FUN
Catnip cuddle cushion
Rating: 3.0 out of 5 stars
3.0 (58)
€0.99
EVERYDAY LOW PRICES
Three paw-shaped pet toys in pink, blue, and green with white tops and green herb balls in the center.
Exclusive
FIT+FUN
Cat Toy with Catnip
Rating: 3.8 out of 5 stars
3.8 (4)
€1.49
EVERYDAY LOW PRICES
Colorful yarn ball toy for pets, featuring vibrant orange, blue, and green strands, ideal for playful cats or small dogs.
Exclusive
FIT+FUN
Cotton Ball
Rating: 3.0 out of 5 stars
3.0 (13)
€1.49
EVERYDAY LOW PRICES
Bright green plush cat toy with pink and green feathers on each end, designed for interactive play.
Exclusive
FIT+FUN
Catnip candy
Rating: 4.4 out of 5 stars
4.4 (44)
€1.49
EVERYDAY LOW PRICES
Two spiky pet toys, one bright pink and one vibrant yellow, designed for dogs or cats, displayed side by side.
EVERYDAY LOW PRICES
A cute plush toy shaped like a red chili pepper with a green top, featuring embroidered eyes and a smiling mouth.
Exclusive
FIT+FUN
Pepperoni toy
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (11)
€1.49
EVERYDAY LOW PRICES
Light green pet food bowl with heart-shaped cutouts on the sides, designed for easy handling and feeding.
Exclusive
FIT+FUN
plastic bowl heart 200 ml green
Rating: 2.1 out of 5 stars
2.1 (16)
€1.99
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
A colorful assortment of plush butterfly toys in various pastel colors, each adorned with shiny spots and large eyes, arranged in a circular pattern.
Exclusive
FIT+FUN
butterfly toy
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (20)
€1.99