SELECT GOLD Adult Medium/Maxi Chicken 12kg

Phases of life
Dog size
Special feed
Flavour
Sort by
7 Products
EVERYDAY LOW PRICES
Bag of SELECT GOLD Medium Adult Complete dog food, chicken (Huhn) flavor, with black-and-white dog image
Exclusive
SELECT GOLD
Complete Adult Medium Dry Dog Food Chicken 12 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (360)
€54.99
(€4.58/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Dog food bag featuring a brown Labrador retriever, labeled "SELECT GOLD MAXI ADULT >25 KG," with "Complete" and "Reich an Rind" (rich in beef) text.
Exclusive
SELECT GOLD
Complete Adult Maxi Dry Dog Food Beef 12 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (393)
€54.99
(€4.58/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Select Gold Maxi Junior dog food bag, suitable for dogs over 25 kg, 15 months old, with chicken as the main ingredient.
Exclusive
SELECT GOLD
Complete Maxi Junior Chicken 12 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (115)
€54.99
(€4.58/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Select Gold dog food bag, labeled "MAXI ADULT Light," suitable for dogs over 25 kg, with chicken as the main ingredient.
Exclusive
SELECT GOLD
Light Maxi Adult Chicken 12kg
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (57)
€54.99
(€4.58/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Dog food bag labeled "SELECT GOLD MAXI SENIOR" for dogs over 25 kg, aged 8+, with chicken as the main ingredient.
Exclusive
SELECT GOLD
Complete Senior Maxi Chicken Dry Dog Food 12 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (109)
€54.99
(€4.58/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Dog food bag labeled "Select Gold Medium Senior" for dogs aged 8 years and older, featuring a black and white dog on the front.
Exclusive
SELECT GOLD
Complete Senior Medium Chicken Dry Dog Food 12 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (87)
€54.99
(€4.58/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Select Gold Medium Adult Light dog food bag featuring a beagle on the front, with text indicating it's suitable for dogs 11-25 kg.
Exclusive
SELECT GOLD
Light Adult Medium Chicken Dry Dog Food 12 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (67)
€54.99
(€4.58/kg)
Variants available: 2