Greats Savings for your Pet

Cat Food
Hygiene & Care
Cat beds
Cozy scene of a person petting a relaxed tabby cat and a calm brown and white dog on a couch in a bright living room with plants.
Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Price
Sort by
28 Products
Purina ONE cat food bag, 3kg, featuring a fluffy gray cat on the front, labeled "Bifensis Dual Defence" and "Rich in Chicken."
Purina ONE
Adult Chicken 3 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€27.39
(€9.13/kg)
SALE
Hill's Science Plan kitten food bag with three kittens, labeled "Kitten <1", "Chicken" and "5 Essential Benefits"
Hill´s
Hill's Science Plan dry food for kittens With chicken 1.5 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (406)
You save 20%
€21.59
(€14.39/kg)
€26.99
Variants available: 2
Purina ONE cat food bag, 3kg, featuring a gray cat on the front, labeled "Bifensis Dual Defence" and "Adult," with "Rich in Salmon" highlighted.
Purina ONE
Adult Salmon 3 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€27.39
(€9.13/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
White and gray covered cat litter box with a transparent flap door and ventilation slits on top.
Exclusive
AniOne
Smart Cat litter tray light grey
Rating: 3.7 out of 5 stars
3.7 (95)
€19.99
Variants available: 3
Gray triangular pet bed with a plush white interior and a pom-pom on top, designed for small pets to snuggle in.
Exclusive
AniOne
Luna cave
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (7)
€49.99
Leopard print pet house with a triangular shape, featuring a black entrance and soft interior, ideal for small pets.
Exclusive
AniOne
Leo cave
Rating: 3.8 out of 5 stars
3.8 (5)
€49.99
Green deodorant pearls for cats in a clear bottle with a yellow cap, featuring a gray cat and text about lemongrass scent.
Exclusive
PREMIERE
Excellent Pearls Deodorant 250g Lemon grass
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (125)
€11.49
(€45.96/kg)
Variants available: 2
A can of MultiFit cat food with a yellow label, featuring an orange cat and stating "ADULT," "SAUCE," and "no added sugars." A bowl is in front.
Exclusive
MultiFit
Adult Sauce Beef & Liver 6x400 g
Rating: 3.9 out of 5 stars
3.9 (157)
€8.99
(€3.75/kg)
SALE
Hill's Science Plan Light cat food bag with licking tabby, reads 'Light Mature Adult 7+' and 'with chicken'
Clumping cat litter bag featuring a gray cat lying down, with text stating "PREMIERE. I love my cat" and "CLUMPING CAT LITTER" in pink.
Exclusive
PREMIERE
Excellent Baby Powder Clumping Litter 12 kg
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (2566)
€19.99
(€1.67/kg)
SALE
Hill's Science Plan cat food bag featuring tabby cat, 'Oral Care Adult 1+', 'Veterinarian Recommended', 'with Chicken'
Hill´s
Hill's Science Plan dry cat food, Adult, Oral Care, with chicken 1.5 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (174)
You save 20%
€23.19
(€15.46/kg)
€28.99
Clumping cat litter package featuring a gray cat, labeled "PREMIERE. I love my cat," with a lemongrass scent and 12 kg weight.
Exclusive
PREMIERE
Excellent clumping litter, lemongrass scent 12 kg
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (676)
€19.99
(€1.67/kg)
A cat lounging beside a package of chicken breast fillet snack, labeled "Filet Moments to enjoy," with text in multiple languages.
Exclusive
MOMENTS
Fillet Treat Chicken 30 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€99.67/kg)
Variants available: 3
Whiskas cat food bag featuring a playful gray cat, labeled "with delicious chicken," 1.9 kg size, purple background.
Whiskas
1+ Adult with Chicken Dry Cat Food 1.9 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€11.99
(€6.31/kg)
Variants available: 2
SALE
Hill's Science Plan cat food bag showing a tabby cat with red collar; labels "ADULT 1-6", "100% balanced", and "Hill's"
Hill´s
Hill's Science Plan dry cat food, Adult with lamb and rice 1.5 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (917)
You save 20%
€21.59
(€14.39/kg)
€26.99
Variants available: 2
SALE
Hill's Sterilised Cat bag showing orange-and-white cat with red collar; visible text: 'Sterilised Cat', 'with chicken'.
SALE
Purina ONE Bifensis cat food bag for seniors, featuring a fluffy gray cat, with text stating "Senior 7+" and "Rich in chicken as #1 ingredient."
Purina ONE
7+ Chicken Dry Cat Food 2.8 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€21.91
(€7.83/kg)
€27.39
SALE
Hill's Science Plan cat food bag featuring a fluffy cat licking its lips, labeled "Perfect Digestion" for adult cats, with chicken and brown rice.
Clumping cat litter bag with a white cat on its back. Label reads "PREMIERE" and highlights less sticking to fur and paws.
Exclusive
PREMIERE
Excellent XL Clumping Litter 12 kg
Rating: 4.4 out of 5 stars
4.4 (634)
€19.99
(€1.67/kg)