Everyday Low Prices

Dog
Cat
Vet diets
Small animal

 

Everyday low prices on your favourite brands! Shop Smart, Spend Less online and in store

Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Dog size
Sort by
255 Products
EVERYDAY LOW PRICES
Packaging for FIT+FUN cat food jelly, featuring a tabby cat and text highlighting "4 delicious varieties" and "XXL BIG SIZE SMALL PRICE."
Exclusive
FIT+FUN
Jelly Multipack XXL 44x100g 4 different varieties
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (572)
€14.99
(€3.41/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Sheba Fine Flakes in Jelly Mega Pack, featuring a gray cat on the box, contains 40 servings with chicken, turkey, and duck.
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Puppy Maxi dog food bag for 2-15 month puppies, highlighting benefits for immunity, brain development, and kibble size.
ROYAL CANIN
Maxi Puppy Dry Dog Food 15 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (302)
€86.99
(€5.80/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Puppy food bag for medium breeds, 2-12 months, promoting immune health, brain development, and tailored kibble size.
ROYAL CANIN
Puppy Medium Dry Dog Food 15 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (260)
€86.99
(€5.80/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Puppy Mini dog food bag, featuring a puppy image, highlights strong immune system, brain development, and adapted kibble size.
ROYAL CANIN
Puppy Mini Dry Dog Food 8 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (165)
€59.99
(€7.50/kg)
Variants available: 3
EVERYDAY LOW PRICES
Select Gold Maxi Junior Sensitive dog food bag featuring a brown puppy, labeled for dogs over 25 kg and up to 15 months old.
Exclusive
SELECT GOLD
Sensitive Junior Maxi Dry Dog Food Lamb with salmon & potato 12 kg
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (90)
€64.99
(€5.42/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Yellow bag of Purina GoCat cat food featuring a cat licking its lips, labeled "5 Promises" and "with a tasty chicken and duck mix."
Go-Cat
Chicken & Duck 10 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€37.99
(€3.80/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Cat food packaging featuring a tabby cat, labeled "FIT+FUN RAGOUT 2 Leckere Sorten," with "XXL BIG SIZE SMALL PRICE" promotions.
Exclusive
FIT+FUN
Ragout Multipack XXL 44x100 g Fish selection
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (809)
€14.99
(€3.41/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Dog food bag with a black and white dog, labeled "SELECT GOLD MEDIUM ADULT 11-25 KG," rich in beef.
Exclusive
SELECT GOLD
Complete Adult Medium Dry Dog Food Beef 12 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (353)
€54.99
(€4.58/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Bag of Fit+Fun clumping cat litter, 10kg, with image of a tabby cat and litter scoop illustration.
Exclusive
FIT+FUN
clumping cat litter 10 kg
Rating: 3.2 out of 5 stars
3.2 (192)
€6.99
(€0.70/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Select Gold dog food bag featuring a brown dog, labeled "MAXI ADULT > 25 KG" and "Sensitive," with ingredients of duck and potato.
Exclusive
SELECT GOLD
Sensitive Adult Maxi Dry Dog Food Duck & Potato 12 kg
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (685)
€64.99
(€5.42/kg)
Variants available: 7
EVERYDAY LOW PRICES
Pack of 48 cat food pouches labeled "MultiFit Junior Fish & Classic Mix," featuring flavors: beef, chicken, salmon, and herring.
Exclusive
MultiFit
Junior Jelly Fish & Classic Mix Multipack 48x100 g
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (141)
€17.99
(€3.75/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
MultiFit Tasty Duo Adult cat food pack, Duo Fish & Classic Mix in jelly, 48x100g, with image of orange cat licking lips.
Exclusive
MultiFit
Wet Food Cat Tasty Duo Adult Duo Fish & Classic Jelly Mix Multipack 48x100 g
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (110)
€17.99
(€3.75/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Packaged cat food box featuring a tabby cat, labeled "XXL BIG SIZE SMALL PRICE" and "FIT+FUN JELLY 4 leckere Sorten."
Exclusive
FIT+FUN
Jelly Multipack 92x100g 4 delicious varieties
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (381)
€27.99
(€3.04/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Pack of 48 MultiFit Junior Chicken Mix cat food, featuring a playful kitten and flavors: chicken, duck, poultry, and turkey.
Exclusive
MultiFit
Junior Sauce Chicken Mix Multipack 48x100 g
Rating: 3.8 out of 5 stars
3.8 (120)
€17.99
(€3.75/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Dog food bag featuring a brown Labrador retriever, labeled "SELECT GOLD MAXI ADULT >25 KG," with "Complete" and "Reich an Rind" (rich in beef) text.
Exclusive
SELECT GOLD
Complete Adult Maxi Dry Dog Food Beef 12 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (393)
€54.99
(€4.58/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Dog food bag featuring a golden cocker spaniel, labeled "Select Gold Medium Adult Sensitive" with salmon and potato ingredients.
Exclusive
SELECT GOLD
Sensitive Dry Dog Food for Adult Medium Breeds Salmon & Potato 12 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (563)
€64.99
(€5.42/kg)
Variants available: 7
EVERYDAY LOW PRICES
A bag of MultiFit Öko-Comfort cat litter, 18kg, featuring a fluffy orange cat on a grassy background, with "Klumpend" and "Odour Control" labels.
Exclusive
MultiFit
Comfort Clumping Litter 18 kg
Rating: 3.6 out of 5 stars
3.6 (324)
€24.99
(€1.39/kg)
Variants available: 3
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin mini dog food bag for dogs up to 10 kg, suitable for adults 8+ years, focusing on weight maintenance and vitality.
ROYAL CANIN
Mini Adult 8+ Dry Dog Food 8 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (83)
€59.99
(€7.50/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Colorful crinkle balls in red, green, blue, pink, yellow, and purple, designed as pet toys for playful interaction.
EVERYDAY LOW PRICES
Pink MultiFit dog food bag with puppy photo, labeled "JUNIOR MAXI <2", "with poultry & rice" and "12 kg."
Exclusive
MultiFit
Dry Food Dog Junior, Maxi, with Poultry & Rice 12 kg
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (60)
€34.99
(€2.92/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Pack of 48 MultiFit Sauce Adult Chicken Mix cat food with playful orange cat and multilingual labels: "with poultry," "chicken," "turkey," "liver."
Exclusive
MultiFit
Adult Sauce Chicken Mix Multipack 48x100 g
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (105)
€17.99
(€3.75/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin dog food bag for large breeds, featuring a German Shepherd, labeled "maxi" for dogs 8+, promoting digestive health.
ROYAL CANIN
Ageing 8+ Maxi Dry Dog Food 15 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (99)
€94.99
(€6.33/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Black poop bags in a clear package, featuring 8 rolls with 20 bags each, labeled "FIT+FUN" and "KOTBEUTEL."
Exclusive
FIT+FUN
poo bags 8 x 20 pieces
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (100)
€3.49
EVERYDAY LOW PRICES
A colorful box of cat food labeled "XXL BIG SIZE SMALL PRICE" featuring a tabby cat on the front, with "FIT+FUN RAGOUT 4 leckere Sorten" text.
Exclusive
FIT+FUN
Ragout Multipack 92x100g 4 delicious varieties
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (310)
€27.99
(€3.04/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
A red ball launcher with a yellow ball at the end, designed for playing fetch with pets.
Exclusive
FIT+FUN
ball sling + ball
Rating: 3.5 out of 5 stars
3.5 (38)
€2.99
EVERYDAY LOW PRICES
Packaging for MultiFit Tasty Duo Classic Mix cat food, featuring an orange cat licking its lips, with text highlighting "Adult" and "Sauce."
Exclusive
MultiFit
Adult Sauce Duo Classic Mix Multipack 48x100 g
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (72)
€17.99
(€3.75/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Select Gold Maxi Junior dog food bag, suitable for dogs over 25 kg, 15 months old, with chicken as the main ingredient.
Exclusive
SELECT GOLD
Complete Maxi Junior Chicken 12 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (115)
€54.99
(€4.58/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Select Gold Medium Junior dog food bag, 11-25 kg, suitable for dogs up to 12 months, labeled "Sensitive" with lamb, salmon, and potato ingredients.
Exclusive
SELECT GOLD
Sensitive Junior Medium Dry Dog Food Lamb with salmon & potato 12 kg
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (88)
€64.99
(€5.42/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin dog food bag for German Shepherds, labeled "Size L maxi 26-44 kg, adult 5+," with icons for digestive health and vitality.
ROYAL CANIN
Maxi Adult 5+ Dry Dog Food 15 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (58)
€94.99
(€6.33/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Pack of 48 MultiFit Sauce cat food, featuring "Duo Fish & Classic Mix" with flavors including beef, poultry, turkey, herring, and salmon.
Exclusive
MultiFit
Adult Sauce Duo Fish & Classic Mix Multipack 48x100 g
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (44)
€17.99
(€3.75/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
MultiFit dog food bag with smiling black-and-white dog, "Sensitive Adult 1+" label, lamb, poultry & rice, 12 kg.
EVERYDAY LOW PRICES
Select Gold Mini Adult dog food bag, 5-10 kg, for dogs over 8 months. Features chicken as the main ingredient.
Exclusive
SELECT GOLD
Complete Adult Mini Dry Dog Food Chicken 10 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (190)
€49.99
(€5.00/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Joint Care Maxi dog food bag with a gray and white dog silhouette, noting "Eases movement" and "97% owner satisfaction."
ROYAL CANIN
Maxi Joint Care Dry Dog Food 10 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (11)
€74.99
(€7.50/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Four colorful cat toy balls in a clear package, featuring green, pink, purple, and blue colors, labeled "Toy for Cats."
Exclusive
FIT+FUN
Softballs, 4-pack
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (127)
€2.49
EVERYDAY LOW PRICES
Black pet seat cover mat with adjustable straps, designed to protect car seats from pet hair and dirt.
Exclusive
FIT+FUN
car soft blanket
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (26)
€9.99
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Regular Sensible 33 cat food bag with a gray cat illustration and text on health nutrition, digestion, and kibble size.
ROYAL CANIN
Regular Sensible Dry Cat Food 10 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (398)
€84.99
(€8.50/kg)
Variants available: 4
EVERYDAY LOW PRICES
Colorful spring toys for cats in a clear package, featuring a tab with a cat image and text in multiple languages.
Exclusive
FIT+FUN
Colourful Springs Cat Toy
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (12)
€2.99
EVERYDAY LOW PRICES
Pink MultiFit "Senior 7+" dog food bag with smiling black-and-white dog, "With Chicken & Rice" label, 12 kg
Exclusive
MultiFit
Dry Food Dog Senior Chicken & Rice 12 kg
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (48)
€34.99
(€2.92/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Adult Labrador Retriever dog food bag featuring tailored kibble, breed nutrition, and ideal weight indicators.
EVERYDAY LOW PRICES
Black poop bags in a clear packaging, featuring 8 rolls with 20 bags each, labeled "FIT+FUN KOTBEUTEL" with a dog image.
Exclusive
FIT+FUN
poop bags 20 pieces
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€0.49
EVERYDAY LOW PRICES
A stylish cat scratcher with a wave design, featuring a textured brown scratching surface and a light blue base with white triangular patterns.
EVERYDAY LOW PRICES
Pink MultiFit dog food bag with smiling black-and-white dog; reads "Light Adult 1+ Chicken with Rice" and "12 kg"
Exclusive
MultiFit
Dog Dry Light 12KG 12 kg
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (31)
€34.99
(€2.92/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Bakers dog food bag featuring "Adult" formula with tasty beef & country vegetables, labeled as 100% complete, 14kg, new recipe.
Bakers
Adult Beef & Vegetables 14 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€44.99
(€3.21/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Bag of PREMIERE dog food – Sensitive Grain Free Adult, Rich in Chicken & Potato, 'I love my dog' slogan, 12 kg.
Exclusive
PREMIERE
Sensitive Dry Dog Food Adult Grain Free Chicken & Potato 12 kg
Rating: 4.4 out of 5 stars
4.4 (71)
€49.99
(€4.17/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Puppy Labrador Retriever dog food bag, featuring breed-specific nutrition, a kibble image, and immune system support text.
EVERYDAY LOW PRICES
Natural jute cat scratching post with two hanging loops for easy attachment.
Exclusive
FIT+FUN
Scratching Board Scratchy S
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (108)
€10.49
Variants available: 2