Get amazing savings with unbeatable deals!

Cat Food
Hygiene & Care
Cat toy
Cat beds
Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Price
Sort by
164 Products
SALE
Round green plush pet bed with raised rim and white daisy floral pattern
Exclusive
FIT+FUN
Cat Bed Flowers
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 25%
€11.24
€14.99
SALE
Yellow ribbed plush square pet bed with raised bolsters and a side carrying loop
NewExclusive
FIT+FUN
Cushion Bed for Cats 50 x 40 x 14 cm
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 25%
€9.74
€12.99
SALE
A 14.4 kg bag of clumping cat litter with a gray cat, labeled "PREMIERE. I love my cat," featuring a baby powder scent and "+20% GRATIS."
Exclusive
PREMIERE
Excellent Baby Powder Clumping Litter 12kg + 2,4kg gratis
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (2568)
You save 24%
€15.00
(€1.04/kg)
€19.99
Variants available: 3
SALE
Bag of Premiere I love my cat clumping litter with lavender scent, limited edition, 12 kg, product of Canada.
Exclusive
PREMIERE
Excellent Lavender Scent 12 kg
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (20)
You save 24%
€15.00
(€1.25/kg)
€19.99
SALE
PREMIERE "I ♥ my cat" clumping cat litter bag, Limited Edition — "Clumping Excellent", fresh laundry scent, 12 kg, Product of Canada
Exclusive
PREMIERE
Excellent Clumping Cat Litter Fresh Laundry Scent 12 kg
Rating: 3.4 out of 5 stars
3.4 (9)
You save 24%
€15.00
(€1.25/kg)
€19.99
SALE
Colorful box of Purina Felix Original cat food with a playful cat, labeled "Mixed Selection in Jelly," 40 pouches, no colorants.
Felix
Mixed Selection 4 in jelly 40x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 21%
€15.79
(€4.64/kg)
€19.99
SALE
Felix Kitten food packaging featuring a bowl of mixed selection in jelly, with a playful cat peeking from the side.
Felix
FELI AGAIL Kitten in Jelly 12x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 21%
€6.31
(€6.19/kg)
€7.99
SALE
A playful black and white cat peeks through a torn box, promoting Purina Felix cat food's Favourites Selection in jelly.
Felix
FELI AGAIL Favorites Selection 12x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 21%
€6.31
(€6.19/kg)
€7.99
SALE
Purina Felix cat food box with a playful black and white cat peeking through a hole, labeled "As Good As It Looks."
Felix
AGAIL Ocean Feasts 12x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 21%
€6.31
(€6.19/kg)
€7.99
SALE
A playful black and white cat peeks through a torn box, promoting Purina Felix "As Good As It Looks" Meaty Selection in Jelly.
Felix
AGAIL Meaty Selection12 x 85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 21%
€6.31
(€6.19/kg)
€7.99
SALE
VETIQ Serene Calming Portable Diffuser & Refill Starter Kit for Cats & Kittens, scientifically proven, 30 days, new product.
SALE
Purina ONE Bifensis Light cat food bag featuring a fluffy gray cat, with text stating "Rich in Chicken as #1 Ingredient."
Purina ONE
Light Chicken and Wheat Dry Cat Food 2.8 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€21.91
(€7.83/kg)
€27.39
SALE
Purina ONE Bifensis cat food bag featuring a gray cat, with text highlighting "SENSITIVE" and "Rich in TURKEY as #1 INGREDIENT."
Purina ONE
Sensitive Turkey and Rice Dry Cat Food 2.8 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€21.91
(€7.83/kg)
€27.39
SALE
Purina ONE Bifensis kitten food bag featuring a fluffy gray kitten, with text stating "KITTEN" and "Rich in CHICKEN AS #1 INGREDIENT."
Purina ONE
Kitten Chicken Dry Cat Food 2.8 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€21.91
(€7.83/kg)
€27.39
SALE
VETIQ Serene Calming Diffuser Refill for cats, 6ml, reduces anxiety, no batteries or plugs, 30-day use, portable, scientifically proven.
VET IQ
Serene Calming Refill pack for diffuser
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€15.19
€18.99
SALE
Pink Schesir Baby Thrive high-calorie kitten supplement, age 2 weeks+, 20 portions, chicken liver.
Schesir
Baby Thrive Cat Snack Chicken 20x8g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€8.23
(€51.44/kg)
€10.29
SALE
Purina Felix cat food box with a playful black and white cat, featuring "Deliciously Sliced Mixed Selection" in jelly, 90% animal proteins.
SALE
Black and white cat reaching for "Felix Deliciously Sliced Fish Selection in Jelly" packaging with salmon, tuna, cod, and plaice.
SALE
Pink Schesir Baby mousse & fillets cat food pack (3x55g) chicken with salmon & chicken liver, grain free, with DHA.
Schesir
Baby Mousse & Fillets Cat Snack Chicken/Chicken Liver 3x55g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€4.47
(€27.09/kg)
€5.59
SALE
Three fabric cat toy mice with orange gingham and striped patchwork, leaf/acorn prints and long gingham ribbon tails.
Exclusive
FIT+FUN
Fit + Fun Toy Mice 3 Pack 8 cm
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€3.99
€4.99
SALE
Two striped orange, brown and cream plush butterfly cat toys with ribbon tails and knotted antennae
Exclusive
FIT+FUN
Toy 2 Pieces Insect Cuddly Toy 7 cm
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€3.19
€3.99
SALE
Schesir STIX cat creamy snacks with duck, grain free, adult cat, 6 single individual portions, 90g total.
Schesir
Stix Duck, Creamy Snack, 6x15g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€3.03
(€33.67/kg)
€3.79
SALE
Purple package of Schesir Stix cat creamy snacks variety pack with black cat illustration and six individual portions.
Schesir
Stix Variety Pack ,Creamy Snack, 6x15g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€3.03
(€33.67/kg)
€3.79
SALE
Edgard Cooper 'ROLLS for hunting' cat treat bag, blue, salmon & chicken, playful cat illustration, three brown rolls
Edgard & Cooper
Soft Rolls Cat Treat Salmon 45g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.63
(€58.44/kg)
€3.29
SALE
Orange bag of Edgard Cooper ROLLS for Hunting cat treats — 86% chicken & turkey, soft and tender, with natural ingredients
Edgard & Cooper
Soft Rolls Cat Treat Chicken & Turkey 45g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.63
(€58.44/kg)
€3.29
SALE
Orange bag of Edgard Cooper PILLOWS cat treats (chicken, 60g) with smiling cat illustration and text 'for rewarding'
Edgard & Cooper
Pillows Cat Treat Chicken 60g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.39
(€39.83/kg)
€2.99
SALE
Orange Edgard & Cooper Crunchies bag for playing, with catnip, fresh meat, natural ingredients, chicken.
Edgard & Cooper
Crunchies Cat Treat Chicken 50g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.39
(€47.80/kg)
€2.99
SALE
Blue Edgard Cooper CRUNCHIES cat treats pouch, salmon flavor, playful cat illustration, labeled with catnip and fresh salmon
Edgard & Cooper
Crunchies Cat Treat Salmon 50g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.39
(€47.80/kg)
€2.99
SALE
Blue 60g Edgard Cooper cat treat pouch reading 'FOURRÉS POUR FÉLICITER', smiling cat, salmon-filled bites, 'Saumon'.
Edgard & Cooper
Pillows Cat Treat Salmon 60g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.39
(€39.83/kg)
€2.99
SALE
Yellow Edgard Cooper PILLOWS cat treat pouch (60g) with purple cat drawing, turkey icon, text: For rewarding Fresh meat
Edgard & Cooper
Pillows Cat TreatTurkey 60g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.39
(€39.83/kg)
€2.99
SALE
Exclusive
MOMENTS
Diamond Cat Snack Jelly Cups Chicken 6x22 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.39
(€18.11/kg)
€2.99
Variants available: 2
SALE
Orange plush fox pet toy with striped belly holding an acorn and a long fuzzy tail
Exclusive
FIT+FUN
Plush Fox Cat Toy 26 cm
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.59
€1.99
SALE
Cat teaser wand toy: long brown rod with string, red fabric maple leaf and yellow pom-pom dangling
Exclusive
FIT+FUN
Maple Fishing Rod Toy 40 cm
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.59
€1.99
SALE
Brown wand cat toy with black cord and dangling smiling plush red mushroom and yellow ribbons
Exclusive
FIT+FUN
Toy Fishing Rod Mushrooms 40 cm
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.59
€1.99
SALE
Brown cat teaser wand with two smiling acorn plushes on a string and an orange feathery tuft.
Exclusive
FIT+FUN
Toy Fishing Rod Acorn 40 cm
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.59
€1.99
SALE
Exclusive
FIT+FUN
Fit + Fun Halloween Soft Toy Sets
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.59
€1.99
SALE
Schesir cat food can, tuna with whitebaits fillet in jelly, 85g, with added vitamins, complete nutrition.
Schesir
Tuna with Whitebaits 85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€17.76/kg)
€1.89
SALE
Schesir adult cat food pouch, tuna with shrimps fillets in jelly, 85g, 100% natural fillets, added vitamins.
Schesir
Tuna with Shrimps 85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€17.76/kg)
€1.89
SALE
Schesir adult cat food pouch with 100% natural tuna fillets, added vitamins, 85g in jelly, blue and white packaging.
Schesir
Tuna 85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€17.76/kg)
€1.89
SALE
Schesir adult cat food pouch, tuna with salmon fillets in jelly, 85g, 100% natural fillets, added vitamins.
Schesir
Tuna with Salmon 85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€17.76/kg)
€1.89
SALE
Can of Schesir After Dark complete grain-free cat food, chicken with duck, 80g.
Schesir
After Dark Wet Cat Chicken with Duck Broth Can 80g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€18.88/kg)
€1.89
SALE
Black pouch of Schesir After Dark Velvet Mousse grain-free adult cat food, chicken with quail egg, 80g.
Schesir
After Dark Wet Cat Chicken with Quail Egg Mousse Pouch 80g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€18.88/kg)
€1.89
SALE
Schesir After Dark Velvet Mousse grain-free cat food pouch with chicken and duck, 80g, for adult cats.
Schesir
After Dark Wet Cat Chicken with Duck Mousse Pouch 80g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€18.88/kg)
€1.89
SALE
Black pouch of Schesir After Dark Velvet Mousse grain-free adult cat food with chicken, 80g, featuring a black cat illustration.
Schesir
After Dark Wet Cat Chicken Mousse Pouch 80g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€18.88/kg)
€1.89
SALE
Schesir After Dark complete grain-free cat food can, chicken with quail egg, 80g.
Schesir
After Dark Chicken & Egg 80g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€18.88/kg)
€1.89
SALE
Schesir Baby kitten food can, chicken with chicken liver, grain free, 70g, with DHA and added taurine.
Schesir
Baby Wet Cat Chicken with Liver Broth 70g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€21.57/kg)
€1.89
SALE
Schesir Baby kitten food can, chicken with salmon, 70g, grain free, with DHA and added taurine, for kittens 2+ months.
Schesir
Baby Wet Cat Chicken with Salmon Broth 70g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€21.57/kg)
€1.89