Greats Savings for your Pet

Dog
Cat
Garden & pond
Small animal
Vet diets
Bird
Cozy scene of a person petting a relaxed tabby cat and a calm brown and white dog on a couch in a bright living room with plants.
Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Dog size
Sort by
116 Products
SALE
Hill's Sterilised Cat bag showing orange-and-white cat with red collar; visible text: 'Sterilised Cat', 'with chicken'.
SALE
Purina ONE Bifensis cat food bag for seniors, featuring a fluffy gray cat, with text stating "Senior 7+" and "Rich in chicken as #1 ingredient."
Purina ONE
7+ Chicken Dry Cat Food 2.8 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€21.91
(€7.83/kg)
€27.39
Hanging wooden bird feeder with a sloped roof and open design, featuring a light green finish and a textured black top.
Exclusive
AniOne
bird feeder
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€21.99
SALE
Hill's Science Plan dog food bag featuring a smiling Corgi. Text highlights "Adult 1-6," "Small & Mini up to 10 kg," and "with Chicken."
Hill´s
Hill's Science Plan dry dog food, Small & Mini Adult, with chicken With chicken 3 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€23.19
(€7.73/kg)
€28.99
Variants available: 2
SALE
Hill's Science Plan cat food bag featuring a fluffy cat licking its lips, labeled "Perfect Digestion" for adult cats, with chicken and brown rice.
Hanging bird feeder with a wooden top and a wire mesh body filled with birdseed, designed for outdoor use.
Exclusive
AniOne
Mesh Food Lantern
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€26.99
Clear bird feeder with a metallic top and base, featuring a label that reads "Food Dispenser" in English and French.
Exclusive
MORE
Feeding Station Stockholm
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€27.99
Wooden bird feeder with a pagoda-style roof and a hanging wire, designed for outdoor use.
Exclusive
AniOne
Wild Bird House with Silo
Rating: 2.8 out of 5 stars
2.8 (19)
€31.99
Clumping cat litter bag with a white cat on its back. Label reads "PREMIERE" and highlights less sticking to fur and paws.
Exclusive
PREMIERE
Excellent XL Clumping Litter 12 kg
Rating: 4.4 out of 5 stars
4.4 (634)
€19.99
(€1.67/kg)
Black wire pet food feeder with a circular design and a hanging loop at the top, featuring an open center for easy access.
Exclusive
AniOne
Feeding Ring for Fat Balls
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (20)
€9.99
A cheerful corgi sits beside a package of "Premiere I love my dog Fun Snack Chew Ball," featuring a beef rawhide treat with holes.
Exclusive
PREMIERE
chewy ball with rawhide 38 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.49
(€65.53/kg)