Greats Savings for your Pet

Dog
Cat
Garden & pond
Small animal
Vet diets
Bird
Cozy scene of a person petting a relaxed tabby cat and a calm brown and white dog on a couch in a bright living room with plants.
Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Dog size
Sort by
116 Products
Royal Canin Adult Chihuahua dog food bag with Chihuahua illustration, emphasizing breed nutrition, tailored kibble, and high palatability.
ROYAL CANIN
Adult Chihuahua Dry Dog Food 1.5 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (126)
€19.99
(€13.33/kg)
Royal Canin Jack Russell Terrier dog food bag with a small dog illustration, emphasizing breed nutrition and tailored kibble.
ROYAL CANIN
Adult Jack Russell Terrier Dry Dog Food 1.5 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (71)
€17.99
(€11.99/kg)
Variants available: 2
Royal Canin Adult Yorkshire Terrier dog food bag featuring a Yorkshire Terrier image, highlighting breed nutrition and coat health.
ROYAL CANIN
Yorkshire Terrier Adult 1.5 kg
Rating: 4.9 out of 5 stars
4.9 (91)
€19.99
(€13.33/kg)
Clumping cat litter bag featuring a gray cat lying down, with text stating "PREMIERE. I love my cat" and "CLUMPING CAT LITTER" in pink.
Exclusive
PREMIERE
Excellent Baby Powder Clumping Litter 12 kg
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (2566)
€19.99
(€1.67/kg)
Variants available: 3
SALE
Hill's Science Plan cat food bag featuring tabby cat, 'Oral Care Adult 1+', 'Veterinarian Recommended', 'with Chicken'
Hill´s
Hill's Science Plan dry cat food, Adult, Oral Care, with chicken 1.5 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (174)
You save 20%
€23.19
(€15.46/kg)
€28.99
Royal Canin Adult Maltese dog food bag featuring a Maltese dog, with text highlighting "Breed Nutrition," "Tailor-made Kibble," and "Coat health."
ROYAL CANIN
Adult Maltese Dry Dog Food 1.5 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (40)
€19.99
(€13.33/kg)
Clumping cat litter package featuring a gray cat, labeled "PREMIERE. I love my cat," with a lemongrass scent and 12 kg weight.
Exclusive
PREMIERE
Excellent clumping litter, lemongrass scent 12 kg
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (676)
€19.99
(€1.67/kg)
A hand placing a birdseed ball into a black metal feeder with a wire mesh design, featuring a hinged lid and three seed balls inside.
Exclusive
AniOne
protective feeder for fat balls
Rating: 2.9 out of 5 stars
2.9 (14)
€23.99
Edgard Cooper Keep It Up Chicken Bar packaging featuring two playful dogs, with text stating "HIGH IN VITAMINS, YES REALLY" and "30G."
Edgard & Cooper
bar Chicken 30 g
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (8)
€1.99
(€66.33/kg)
Variants available: 4
A cat lounging beside a package of chicken breast fillet snack, labeled "Filet Moments to enjoy," with text in multiple languages.
Exclusive
MOMENTS
Fillet Treat Chicken 30 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€99.67/kg)
Variants available: 3
Edgard Cooper Top Dog Bites packaging features a golden retriever and French bulldog with treats. Text: "Big in size," "Low calorie," "Salmon & chicken."
Edgard & Cooper
Big Bites Salmon & Chicken 50 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.49
(€69.80/kg)
Variants available: 3
Edgard Cooper Top Dog Bites pet treat packaging, featuring a playful dog and cat, with text highlighting "small in size" and "low calorie."
Edgard & Cooper
Bites Turkey & Chicken 50 g
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (5)
€3.49
(€69.80/kg)
Variants available: 5
Edgard Cooper Puppy Bites packaging featuring a playful brown puppy and a gray bunny, with the text "PUPPY BITES" and "small in size."
Edgard & Cooper
Bites Puppy Duck & Chicken 50 g
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (3)
€3.49
(€69.80/kg)
Lily's Kitchen dog food packaging for "The Best Ever Beef Mini Burgers," featuring a dog, butterflies, and natural ingredients.
Lily's Kitchen
Mini Burgers Beef 80 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.59
(€51.29/kg)
Edgard Cooper Doggy Dental treats package with a smiling dog, labeled "Extra Long Chew Time," featuring mint & strawberry flavors.
Edgard & Cooper
Doggy Dental Mint & Strawberry 7 pcs S
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€4.49
(€42.76/kg)
Variants available: 3
Orange flower-shaped bird feeder with a hanging hook and chain, featuring a wire mesh center for holding seeds.
Exclusive
AniOne
Fat Ball Holder 7cm
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (2)
€4.99
Edgard Cooper Top Dog Bites chicken-flavored dog treats in a bright orange family bag, featuring a cartoon dog and cat.
Edgard & Cooper
Bites Chicken 120 g
Rating: 3.5 out of 5 stars
3.5 (2)
€6.99
(€58.25/kg)
Edgard Cooper Bravo Biscuits packaging shows a brown and gray cartoon dog with "Crunch Crunch" and "No added sugar. YES REALLY." on orange.
Edgard & Cooper
Biscuits Chicken 400 g
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (6)
€6.99
(€17.47/kg)
Variants available: 5
Colorful bird toy featuring various textured balls and rings, hanging from a hook, designed for pet entertainment.
Exclusive
AniOne
My Pet & Me DIY activity chain
Rating: 1.0 out of 5 stars
1.0 (1)
€6.99
SALE
Burgess Excel Light Adult Rabbit Nuggets with Mint, 1.5kg bag, featuring two rabbits on grass, highlighting 92% ingredients for dental health.
Burgess
Excel Rabbit light 1.5 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€7.99
(€5.33/kg)
€9.99
Burgess Excel Adult Rabbit Nuggets with Mint bag featuring two rabbits on a grassy background; highlights 92% ingredients from plants.
Burgess
Excel Adult Rabbit with mint 1.5 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€7.99
(€5.33/kg)
Variants available: 2
SALE
Burgess Excel Chinchilla Nuggets bag with two chinchillas and text on prebiotics and antioxidants benefits.
Burgess
Excel Chinchilla 1.5 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€7.99
(€5.33/kg)
€9.99
SALE
Burgess Excel Mature Rabbit Nuggets with Cranberry & Thyme, featuring three rabbits on grass, highlighting 92% natural ingredients.
Burgess
Excel Mature Rabbit with cranberry 1.5 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€7.99
(€5.33/kg)
€9.99
Wooden pet house shelf with a brown slanted roof and a small pull-out drawer, designed for small animals.
Exclusive
AniOne
Peanut Butter Holder
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€8.99
Whiskas cat food bag featuring a playful gray cat, labeled "with delicious chicken," 1.9 kg size, purple background.
Whiskas
1+ Adult with Chicken Dry Cat Food 1.9 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€11.99
(€6.31/kg)
Variants available: 2
SALE
Burgess Excel Junior & Dwarf Rabbit Nuggets with Mint, featuring a gray and a white rabbit on the packaging, 3kg bag.
Burgess
Excel Junior & Dwarf Rabbit 3kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€13.59
(€4.53/kg)
€16.99
Wooden bird feeder with a slanted roof, featuring a natural wood finish and hanging rope, designed for outdoor use.
Exclusive
AniOne
hanging bird feeder
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€15.99
A wooden birdhouse with a metallic roof, featuring a bird silhouette design on the side and an open front door.
Exclusive
AniOne
Nest Box
Rating: 2.0 out of 5 stars
2.0 (1)
€16.99
Metal bird feeder with a dome top, holding three round seed balls, suspended by a wire hook.
Exclusive
AniOne
food column for fat balls
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (14)
€17.99
Wooden birdhouse with a brown slanted roof and a circular entrance hole, designed for outdoor use.
Exclusive
AniOne
Nesting Box
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€18.99
Gray metal bird feeder with a slanted roof and a clamp for attachment, designed for outdoor use.
Exclusive
AniOne
food dispenser for balconies
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (8)
€19.99
Stainless steel bird feeder with a mesh center and a circular base, designed for hanging outdoors.
Exclusive
AniOne
feeding column for peanuts
Rating: 2.2 out of 5 stars
2.2 (5)
€19.99
Wooden birdhouse with a sloped roof, mounted on a white brick wall, featuring a small feeding area at the base.
Exclusive
AniOne
wall-mounted bird house
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€20.99
SALE
Hill's Sterilised Cat bag showing orange-and-white cat with red collar; visible text: 'Sterilised Cat', 'with chicken'.