Check out our extensive range of kitten products here

Brands
Type
Pet Category
Area of application
Characteristics
Snack type
Consistency
Package Type
Dog size
Price
Sort by
432 Products
3kg Purina Pro Plan dog food bag with a puppy on the front. Highlights: "High Protein," "Chicken No. 1," "Medium Puppy," "Healthy Start."
PRO PLAN
Optistart Medium Puppy 3 kg
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (186)
€25.99
(€8.66/kg)
Royal Canin Puppy Maxi dog food bag, featuring a German Shepherd puppy, highlights immune system support, brain development, and adapted kibble size.
ROYAL CANIN
Maxi Puppy 3kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€27.99
(€9.33/kg)
Royal Canin Puppy Medium dog food bag with a puppy image, emphasizing immune support, brain development, and adapted kibble size.
ROYAL CANIN
Medium Puppy 3kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€27.99
(€9.33/kg)
Light gray pet bed with a soft interior and pink trim, featuring a small heart design on the side.
Exclusive
AniOne
Pepe & Kitty Bed S
Rating: 4.4 out of 5 stars
4.4 (8)
€29.99
Variants available: 2
15kg bag of "Time Puppy & Sapling" puppy food, featuring playful greyhounds and highlighting bone strength for greyhounds and whippets.
Time
Puppy & Sapling 15 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€31.49
(€2.10/kg)
Black dog leash made of durable rope with leather accents and metal clips, designed for pet safety and control.
Exclusive
AniOne
Nylon Retriever Lead Activity
Rating: 2.9 out of 5 stars
2.9 (14)
€31.99
A pink pet carrier with a metal wire door, featuring ventilation slots and a gray handle on top.
Exclusive
AniOne
Pepe & Kitty Open Top Carrier XS
Rating: 3.0 out of 5 stars
3.0 (4)
€34.99
Royal Canin Bulldog Puppy food bag featuring a puppy image, with text highlighting breed nutrition and immune support.
ROYAL CANIN
Puppy Bulldog Dry Dog Food 3 kg
Rating: 4.9 out of 5 stars
4.9 (53)
€36.49
(€12.16/kg)
A pile of colorful dog bone-shaped treats in yellow, brown, and white, showcasing various textures and sizes.
Exclusive
MultiFit
Baked Goods Megapack 10kg Puppy bones
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (82)
€39.99
(€4.00/kg)
Variants available: 5
Gray pet bed with a soft brown cushion in the center, featuring raised sides for comfort and support.
Exclusive
AniOne
Dreamy pet bed S
Rating: 2.8 out of 5 stars
2.8 (14)
€39.99
Variants available: 3
Royal Canin Starter Mini dog food for mothers and puppies, suitable for 1-2 months, featuring rehydratable kibble and health support.
ROYAL CANIN
Mini Starter Dry Puppy Food 4 kg
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (47)
€39.99
(€10.00/kg)
Ceramic pet water fountain with a white top and a light blue base, designed for cats and small dogs.
Exclusive
AniOne
TOWER ceramic drinking fountain
Rating: 2.6 out of 5 stars
2.6 (27)
€39.99
A soft, rectangular pet bed featuring a patchwork design in pastel pink, light blue, and cream colors, with a small heart emblem.
Exclusive
AniOne
Pepe & Kitty Resting Mat L
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (4)
€39.99
Gray striped pet bed with raised edges and a soft cushion center, designed for comfort and relaxation.
Exclusive
AniOne
Cord Grey Pet Bed S
Rating: 3.5 out of 5 stars
3.5 (10)
€39.99
Variants available: 3
Black and white pet water fountain with a smooth, rounded design and a central peak for water flow.
Exclusive
AniOne
ceramic drinking fountain GLORIA
Rating: 2.5 out of 5 stars
2.5 (54)
€39.99
NutriPaw Calming Treats for dogs, 120 chews, pork flavor, relieves anxiety, stress, and fear, green label with dog wearing heart-shaped glasses.
Chanelle
NutriPaw Calming Treat  120pcs
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€44.99
(€149.97/kg)
Royal Canin Babydog Milk, 5 x 400g, suitable for puppies from birth to weaning, easy to reconstitute.
ROYAL CANIN
Babydog Milk 2kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€46.99
(€23.50/kg)
Black dog harness with padded straps and reflective detailing, featuring a sturdy buckle and attachment point for a leash.
Exclusive
Dogs Creek
harness Pathfinder black S
Rating: 3.6 out of 5 stars
3.6 (163)
€47.99
Variants available: 3
Gray pet bed with a soft, ribbed texture, rectangular shape, and plush cushioning, set against a white background.
Exclusive
AniOne
Corduroy Pet Bed L
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (2)
€49.99
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Puppy Mini pouch, 85g, 2-10 months, chunks in gravy, soft texture for baby teeth
Gray suede-style rectangular pet bed with raised bolstered sides and "AniOne" label.
Exclusive
AniOne
Dreamy dog bed S
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€49.99
Variants available: 4
A green and orange dog harness with reflective strips and adjustable straps, designed for comfort and safety during walks.
Exclusive
Dogs Creek
Safety Harness Revolution S
Rating: 3.5 out of 5 stars
3.5 (48)
€54.99
Variants available: 4
Gray and white vertical-striped soft pet carrier bag with black handles and side zippers
NewExclusive
AniOne
car seat cushion
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€59.99
EVERYDAY LOW PRICES
Hill's Science Plan puppy food bag with two beagle puppies; reads 'PUPPY <1', '5 Essential Benefits', 'with chicken'.
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Puppy Medium dog food bag with a puppy image, emphasizing immune support, brain development, and adapted kibble size.
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Puppy Maxi dog food bag with a German Shepherd puppy, emphasizing immune support, brain development, and kibble size.
ROYAL CANIN
Puppy Maxi Dry Dog Food 12kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€69.99
(€5.83/kg)
Black dog harness with adjustable straps and reflective detailing, featuring a sturdy buckle and a padded chest area.
Exclusive
Dogs Creek
Renegade Car Safety Harness S
Rating: 3.0 out of 5 stars
3.0 (6)
€79.99
Variants available: 2
ACANA Puppy Recipe bag with two dogs in a sunset field. Highlights: "70% animal ingredients," "30% veggies," "0% artificial additives."
ACANA
Puppy Recipe 11.4 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€89.99
(€7.89/kg)
Dark gray bolstered rectangular pet bed with light gray sleeping pad, front handle and brown tag reading 'more'.
Exclusive
more LIFESTYLEPETS
sleeping area M
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€89.99
Variants available: 2
Portable pet crate in olive green and beige, featuring mesh panels for ventilation, orange handles, and a side pocket.
Exclusive
Dogs Creek
Outdoor Box Dog S
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (4)
€89.99
Black metal dog crate with a removable plastic tray, featuring a secure latch and an open top for ventilation.
Exclusive
AniOne
wire crate for dogs L
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (6)
€89.99
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Junior Giant dog food bag with a St. Bernard, promoting strong immunity, muscle growth, and tailored kibble size.
ROYAL CANIN
Giant Junior Dry Dog Food 15 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (82)
€89.99
(€6.00/kg)
ACANA Puppy Large Breed Recipe dog food bag featuring a sunset background with two dogs, highlighting fresh Canadian chicken and raw flounder.
ACANA
Dog Puppy Large Breed 11.4 kg 11.4 kg
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (47)
€96.99
(€8.51/kg)
Wooden dog house with a green felt roof, featuring an arched entrance and raised feet for stability.
Exclusive
AniOne
Dog Kennel with Flat Roof S
Rating: 3.7 out of 5 stars
3.7 (11)
€99.99
Variants available: 3
Orijen Puppy Large dog food bag with a person and dog silhouette at sunset, emphasizing "85% quality animal ingredients."
Orijen
Puppy Large Breed 11.4 kg
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (128)
€118.99
(€10.44/kg)