Check out our extensive range of kitten products here

Brands
Type
Pet Category
Area of application
Characteristics
Snack type
Consistency
Package Type
Dog size
Price
Sort by
432 Products
EVERYDAY LOW PRICES
Folded white fleece pet blanket with pastel cartoon animals (blue seal, yellow dog, pink pig) and doghouse pattern
Exclusive
FIT+FUN
fleece blanket comic dog M
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (4)
€4.99
Variants available: 2
Black pet training clicker with a round button and a coiled wrist strap, designed for dog training and behavior reinforcement.
Exclusive
AniOne
Clicker + Whistle 2in1
Rating: 2.5 out of 5 stars
2.5 (4)
€4.99
Natural cat scratching pad made of shredded wood fibers, resembling a flower, with a jute base for stability.
Exclusive
AniOne
Corn Leaf Snuffle Mat
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (4)
€4.99
Plush toy resembling a small orange animal with a long body and round limbs, ideal for pet playtime.
Exclusive
AniOne
toy Flattie squirrel S
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (8)
€4.99
Red retractable dog leash with a black strap and ergonomic handle, featuring the AniOne logo.
Exclusive
AniOne
Retractable Leash Soft red XS
Rating: 3.2 out of 5 stars
3.2 (10)
€5.00
Variants available: 2
Colorful braided dog leash with a turquoise handle and gold hardware, featuring a tag that reads "AniOne Wild Variety."
Exclusive
AniOne
Rope Collar colored S
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (1)
€5.00
Variants available: 2
SALE
Black pet sweater with gray cuffs, green and white Halloween motifs — smiling ghost faces, witch hats and stars.
Exclusive
FIT+FUN
Fit + Fun Knitted Dog Jumper Halloween Design 24 cm
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 25%
€5.24
€6.99
Variants available: 4
Four rolls of colorful pet waste bags in blue, pink, orange, and light green, with playful text patterns related to pet waste.
Trixie
Poop Bags M
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (7)
€5.49
Freeze-dried beef snack for dogs, featuring a wolf on the packaging, with text highlighting 94.1% beef, 5.9% fruits and herbs, and 0% grains.
Exclusive
REAL NATURE
WILDERNESS Pure Snack 50 g Beef
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (20)
€5.49
(€109.80/kg)
Variants available: 2
SALE
Pink Edgard Cooper Puppy Bites packaging with a playful dog and cat, featuring "Duck and Chicken" and "Low calorie, yes really."
Edgard & Cooper
Bites Puppy Duck & Chicken 120 g
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (1)
You save 20%
€5.59
(€46.58/kg)
€6.99
SALE
Edgard Cooper Top Dog Bites chicken-flavored dog treats in a bright orange family bag, featuring a cartoon dog and cat.
Edgard & Cooper
Bites Chicken 120 g
Rating: 3.5 out of 5 stars
3.5 (2)
You save 20%
€5.59
(€46.58/kg)
€6.99
Black pet waste bag dispenser with a carabiner clip, featuring a roll of black bags partially visible.
Exclusive
AniOne
Poop bag dispenser black
Rating: 2.8 out of 5 stars
2.8 (16)
€5.99
Blue pet food bowl with a stainless steel interior, designed for durability and easy cleaning.
Exclusive
AniOne
Cute bowl blue 350 ml
Rating: 3.5 out of 5 stars
3.5 (6)
€5.99
Variants available: 3
A teal bear-shaped pet toy with multiple holes for treats, designed for interactive play and mental stimulation.
Exclusive
AniOne
Pepe & Kitty Treat Toy
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€5.99
Soft pink bunny plush toy with long ears and a knotted blanket body, designed for pets.
Exclusive
AniOne
snuffle blanket rabbit
Rating: 3.0 out of 5 stars
3.0 (4)
€5.99
Purple plush frog toy for pets, featuring embroidered eyes and textured fabric, ideal for playtime and cuddling.
Exclusive
AniOne
Frog Toy
Rating: 3.8 out of 5 stars
3.8 (6)
€5.99
Metal spiral stake with a red handle and a ring for securing pets outdoors.
Trixie
Tie-Out Stake
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (24)
€6.99
Bag of Whimzees Wellness Daily Dental Treats for puppies, M/L 14 treats, 2 week supply, image of golden retriever puppy
WHIMZEES
Puppy Dog Dental Care M
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€6.99
(€33.29/kg)
Variants available: 2
A plush fox toy for pets, featuring a soft orange body, black ears, and a white snout, ideal for playtime.
Exclusive
AniOne
toy Flattie fox M
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (6)
€6.99
Gray pet muzzle with a mesh design and adjustable strap, featuring a logo tag that reads "AniOne."
Exclusive
AniOne
nylon muzzle S
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (1)
€6.99
Variants available: 6
White pet food bowl with bear ears, featuring a smooth interior and rounded edges, designed for small pets.
Exclusive
AniOne
Pepe & Kitty Bowl Dog 350ml light blue
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (2)
€6.99
Variants available: 2
A gray pet grooming comb with a textured handle and fine teeth, designed for removing loose fur and debris from pets.
Exclusive
TAKE CARE
Flea and Fur Comb
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (5)
€7.49
A pink and white dual-ended pet toothbrush with soft bristles and a textured grip, designed for cleaning pets' teeth.
Exclusive
TAKE CARE
Toothbrush
Rating: 3.5 out of 5 stars
3.5 (2)
€7.99
Wooden pet comb with fine metal teeth and a curved handle, featuring the text "TAKE CARE" engraved on the side.
Exclusive
TAKE CARE
Fur Comb
Rating: 3.7 out of 5 stars
3.7 (3)
€7.99
Gray silicone pet food or water bowl with a textured surface and a small hanging loop at the top.
Exclusive
TAKE CARE
paw cleaner small S
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (1)
€7.99
Variants available: 2
A braided dog toy made of blue, gray, and white rope, featuring frayed ends for added texture and playfulness.
Exclusive
AniOne
Chew and Tug Toy Loop XL
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€7.99
Orange dog toy in a unique shape with a gray border, featuring a "DogStreet Outdoor Gear" logo.
Exclusive
Dogs Creek
Boomerang Hyper
Rating: 1.8 out of 5 stars
1.8 (22)
€7.99
Colorful braided rope toy for pets, featuring pink, blue, and green strands, shaped like a circular ring.
Exclusive
AniOne
rope ring 16 cm
Rating: 1.3 out of 5 stars
1.3 (6)
€7.99
Pack of AniOne Training Pads for dogs, featuring a blue design with images of a puppy and adult dog on a pad, includes 10 pads, each 60x60 cm.
Exclusive
AniOne
Training Pads 60x60cm 10 Piece(s)
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (43)
€7.99
Variants available: 2
Plush raccoon dog toy with a soft gray body, black stripes, and white facial features, ideal for pet playtime.
Exclusive
AniOne
toy Flattie raccoon M
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (3)
€7.99
A plush squirrel toy with a fluffy tail, holding a small acorn, next to a brown acorn-shaped toy.
Exclusive
AniOne
cuddly toy
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (21)
€7.99
Stainless steel pet food bowl with a smooth, shiny interior and a matte exterior, designed for durability and easy cleaning.
Exclusive
more LIFESTYLEPETS
Stainless Steel Bowl Premier gray 170 ml
Rating: 3.4 out of 5 stars
3.4 (14)
€7.99
Variants available: 2
Bag of Lily's Kitchen Woofbrush dental chews for dogs (small 6–10 kg, x7) showing two dark chew sticks.
Lily's Kitchen
Woofbrush dental chew for small dogs 7x22 g
Rating: 4.4 out of 5 stars
4.4 (30)
€8.49
(€55.13/kg)
Variants available: 3
A blue and black hexagonal-patterned pet toy bag with a drawstring, featuring the "AniOne" logo on the side.
Exclusive
AniOne
Snack Dummy blue
Rating: 2.1 out of 5 stars
2.1 (9)
€8.99
Brown plush raccoon toy with a striped body, round eyes, and a smiling face, sitting upright with a fluffy tail.
Exclusive
AniOne
toy plush raccoon M-L
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (8)
€8.99
Orange rubber pet toy ball with multiple holes for easy grip and play. Ideal for dogs to chew and fetch.
Exclusive
AniOne
Pepe & Kitty Toy Ball
Rating: 3.3 out of 5 stars
3.3 (7)
€8.99
Wooden pet grooming comb with metal teeth, featuring a heart logo and the text "Take Care" engraved on the handle.
Exclusive
TAKE CARE
Fur Comb with rotating teeth
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (4)
€8.99
Gray pet nail clippers with a spring mechanism and textured grip for easy handling.
Exclusive
TAKE CARE
Large Nail Trimmer
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (3)
€8.99
Fluffy mint green plush toy with long limbs, ideal for pets to cuddle and play with.
Exclusive
AniOne
toy Tufflove sloth S
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (5)
€8.99
Colorful plush toy shaped like a toucan, featuring a blue body, pink wings, and a large beak with orange accents.
Exclusive
AniOne
toy dog Tucan M-L
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€8.99
A vibrant pink and orange plush toy shaped like a platypus, featuring soft, fluffy textures and large, expressive eyes.
Exclusive
AniOne
toy Tufflove platypus S
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (9)
€8.99