Check out our extensive range of kitten products here

Brands
Type
Pet Category
Area of application
Characteristics
Snack type
Consistency
Package Type
Dog size
Price
Sort by
432 Products
EVERYDAY LOW PRICES
FIT+FUN poop bags packaging shows a smiling golden retriever and text: "XXL BIG SIZE SMALL PRICE," with multilingual details.
Exclusive
FIT+FUN
Poop Bag Multipack 21x20
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (19)
€7.99
Blue rubber duck toy with a yellow beak and colorful polka dots, ideal for pet playtime.
Exclusive
AniOne
latex duck
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (24)
€1.79
Premiere Deluxe Chew Stick package for dogs, featuring a horse silhouette, with text indicating "long-lasting chewing" and "medium."
Exclusive
PREMIERE
Deluxe Chew Sticks Horse 200 g
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (68)
€5.99
(€29.95/kg)
Variants available: 2
Toothpaste for dogs in a tube featuring a Collie on the front, with text in German, French, and English about reducing plaque and tartar.
Exclusive
TAKE CARE
Toothpaste 100ml
Rating: 2.4 out of 5 stars
2.4 (24)
€7.99
(€79.90/l)
Bottle of Simple Solution Puppy Aid Training Spray, designed to help train puppies where to urinate, featuring a puppy image.
SIMPLE SOLUTION
Puppy Trainer Spray
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€9.99
(€19.98/l)
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Puppy Golden Retriever dog food bag featuring breed-specific nutrition, tailored kibble, and immune system support icons.
EVERYDAY LOW PRICES
Four colorful pet balls: an orange basketball, a yellow tennis ball, a white baseball with pink stitching, and a white soccer ball with black patches.
Exclusive
FIT+FUN
foam rubber ball sport
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
Packaging for PREMIERE. Deluxe Meat Sticks, featuring a horse silhouette, with text indicating "with horse," "soft," and "100g."
Exclusive
PREMIERE
Snack it Soft Meat Sticks with Horse Meat 100 g
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (17)
€4.49
(€44.90/kg)
SALE
Royal Canin Puppy Shih Tzu dog food bag featuring a Shih Tzu puppy illustration, highlighting breed nutrition and immune system support.
ROYAL CANIN
Puppy Shih Tzu Dry Dog Food 1.5kg
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (15)
You save 14%
€17.42
(€11.61/kg)
€20.49
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Puppy Giant dog food bag with a St. Bernard puppy, promoting strong immunity, controlled energy, and adapted kibble size.
ROYAL CANIN
Giant Puppy Dry Dog Food 15 kg
Rating: 4.9 out of 5 stars
4.9 (93)
€89.99
(€6.00/kg)
Orijen Puppy food bag featuring a silhouette of a dog and owner on the beach, highlighting "85% quality animal ingredients" and "fresh or raw."
Orijen
Puppy 2 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (118)
€33.99
(€17.00/kg)
Variants available: 2
Black pet mat with light blue paw print designs scattered across the surface.
Exclusive
AniOne
Bowl Pad Paws
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (24)
€6.99
Blue and pink KONG bone-shaped dog toys, embossed "KONG", caption "Assorted Colors" with blue and pink color dots.
KONG
Goodie Bone Puppy S
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (34)
€7.99
EVERYDAY LOW PRICES
Bright orange dog frisbee with a textured surface and a central hole, designed for outdoor play.
Exclusive
Dogs Creek
Frisbee Air
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (35)
€9.99
MultiFit Junior <1 puppy dry dog food bag, poultry & rice, pink packaging with kibble image, 2.5 kg
Exclusive
MultiFit
Dry Food Dog Junior, with Poultry & Rice 2.5 kg
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (58)
€8.99
(€3.60/kg)
Variants available: 2
Black pet training clicker with a coiled wrist strap, designed for dog training and behavior reinforcement.
Exclusive
AniOne
Double Clicker
Rating: 4.9 out of 5 stars
4.9 (13)
€5.49
Premiere Deluxe pet treat packaging featuring a horse silhouette, with text in German, French, Spanish, and English indicating it's made with horse.
Exclusive
PREMIERE
Snack It Meat Drops Horse 100 g
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (22)
€4.49
(€44.90/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Stainless steel pet food bowl with a shiny finish and a rubber base to prevent slipping.
Exclusive
AniOne
stainless steel bowl 350 ml
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (26)
€6.99
Variants available: 4
EVERYDAY LOW PRICES
Orange rubber dog toy shaped like a football, featuring cut-out sections and a textured surface for better grip.
Exclusive
Dogs Creek
Rugby Toy
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€9.99
EVERYDAY LOW PRICES
A rubber chicken dog toy, yellow with a red comb and blue eyes, designed for pet play and chewing.
Exclusive
AniOne
Latex Chicken
Rating: 3.7 out of 5 stars
3.7 (30)
€1.99
Collapsible blue pet bowl with a gray rim, designed for easy storage and portability.
Exclusive
Dogs Creek
silicone travel bowl Trail blue 500 ml
Rating: 4.4 out of 5 stars
4.4 (73)
€5.99
Variants available: 2
SALE
Royal Canin Puppy food for Cavalier King Charles, featuring a puppy image, tailored kibble, and claims for breed nutrition and immune system support.
ROYAL CANIN
Puppy Cavalier King Charles Dry Dog Food 1.5kg
Rating: 4.9 out of 5 stars
4.9 (40)
You save 15%
€16.99
(€11.33/kg)
€19.99
Premiere I Love My Dog Meaties packaging featuring a happy dog, stating 95% meat, with images of chicken and a value pack of 4x250g.
Exclusive
PREMIERE
Pure Meaties Chicken XXL 2x250g Value Pack 4x250 g
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (166)
€24.99
(€24.99/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Hill's Science Plan puppy food bag featuring a smiling golden retriever puppy, labeled "PUPPY LARGE 25 KG+" with chicken.
EVERYDAY LOW PRICES
Red rubber ball attached to a yellow and red braided rope, designed for pet play.
Exclusive
FIT+FUN
ball on a rope
Rating: 1.9 out of 5 stars
1.9 (67)
€2.99
Premiere Deluxe pet treat packaging featuring a horse silhouette, with text in German, French, and Italian indicating it's a horse-flavored reward.
Exclusive
PREMIERE
Snack it Meat Bar Horse 100 g
Rating: 3.6 out of 5 stars
3.6 (11)
€4.49
(€44.90/kg)
Box of MultiFit Dental Care Sticks for dogs, labeled "XL 35-50 KG," with 20 sticks and claims "No added sugars" and "With mint."
Exclusive
MultiFit
Mint DentalCare Sticks Multipack XL 20 Piece(s)
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (184)
€10.49
(€6.99/kg)
Variants available: 4
Select Gold XS Junior Sensitive dog food bag, suitable for dogs up to 4 kg, featuring lamb, salmon, and potato ingredients.
Exclusive
SELECT GOLD
Sensitive Junior XS Dry Dog Food 1kg Lamb with salmon & potato
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (16)
€10.99
(€10.99/kg)
Variants available: 2
Royal Canin Babydog Milk canister, 4 x 100g, for puppies 0-2 months, labeled "Easy to reconstitute" with a puppy graphic.
ROYAL CANIN
Babydog Milk Powder 400 g
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (23)
€18.49
(€46.22/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
A cute, fluffy yellow plush duck with a small orange beak and black eyes, featuring a tuft of white fur on its head.
Exclusive
FIT+FUN
toy chicks
Rating: 3.1 out of 5 stars
3.1 (29)
€2.99
EVERYDAY LOW PRICES
Black adjustable pet collar with a plastic buckle and metal D-ring for leash attachment.
Exclusive
AniOne
Classic Nylon Collar black XS
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (66)
€4.99
Variants available: 3
EVERYDAY LOW PRICES
Bright orange rubber dog ball with hexagonal cutouts, featuring the logo "Dogs Creek Outdoor Gear."
Exclusive
Dogs Creek
Snackball Grid
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€9.99
Blue and pink KONG dog toys, embossed "KONG", with color dots and text "Assorted Colors"
KONG
Puppy Toy for puppies M
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (60)
€10.99
Variants available: 2
Red KONG rubber dog frisbee with embossed "KONG" logo and concentric ridged rim on white background
KONG
Frisbee red S
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (75)
€11.99
Variants available: 2
Green Chuckit! Zipflight dog toy with a circular design and a central hole, featuring a textured surface and blue trim.
ChuckIt
! Frisbee Zipflight
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (43)
€12.99
Canned "Premiere Meati" pet food with chicken, raw chicken breast, and meats on a cutting board with a knife and "for meat lovers" text.
Exclusive
PREMIERE
Meati Junior 6x800 g
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (121)
€18.99
(€3.96/kg)
Variants available: 2
Orange dog frisbee with the embossed text "DogsCreek" on the surface, designed for outdoor play.
Exclusive
Dogs Creek
Frisbee 16 cm
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€8.99
Variants available: 2
Two small orange and blue balls labeled "Chuckit! Ultra Ball" for small dogs, with text indicating "Fetch Games" and "For small dogs only."
ChuckIt
! Ultra Ball pack of 2 S
Rating: 4.4 out of 5 stars
4.4 (179)
€10.99
Variants available: 2
A bag of Real Nature Wilderness Junior dog food with two wolf puppies, labeled "True Country" and "Huhn mit Fisch" (Chicken with Fish).
Exclusive
REAL NATURE
WILDERNESS dry dog food, Junior, True Country, Chicken with Fish 1 kg
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (165)
€14.99
(€14.99/kg)
Variants available: 4
Black dog harness with adjustable straps and a metal D-ring for leash attachment, featuring the brand name "AniOne."
Exclusive
AniOne
X-Harness Classic black XS-S
Rating: 3.8 out of 5 stars
3.8 (109)
€9.99
Variants available: 4
SALE
Royal Canin Puppy Cocker dog food bag featuring tailored kibble and immune system support graphics.
ROYAL CANIN
Puppy Cocker Dry Dog Food 1.5kg
Rating: 4.9 out of 5 stars
4.9 (37)
You save 15%
€26.34
(€8.78/kg)
€30.99
Real Nature Snack Roll, a firm snack sausage for pets, labeled with 75% lamb and beef with poultry.
Exclusive
REAL NATURE
Snack Sausage Lamb & Beef with Poultry 80 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€24.88/kg)
Variants available: 4
A silver metal dog whistle attached to a keyring, featuring a knurled adjustment knob for pitch control.
Exclusive
AniOne
high-frequency whistle S
Rating: 2.4 out of 5 stars
2.4 (103)
€2.99
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Red rubber KONG treat ball with single hole and embossed 'KONG' logo.
KONG
Toy Ball S
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (14)
€7.99
Variants available: 2