Check out our extensive range of kitten products here

Brands
Type
Pet Category
Area of application
Characteristics
Snack type
Consistency
Package Type
Dog size
Price
Sort by
432 Products
EVERYDAY LOW PRICES
Pink rubber pig dog toy with white snout, winged ears and white sunglasses, black eyes, small CE text on back
Exclusive
FIT+FUN
dog toy latex pig
Rating: 3.0 out of 5 stars
3.0 (2)
€1.99
EVERYDAY LOW PRICES
Squeaky rubber chicken dog toy with red open-beaked head, blue eye and beige body.
Exclusive
FIT+FUN
Dog Toy Latex Chicken
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
Blue inflatable shark pet toy with yellow fabric straps and smiling face, shown with a blue hand pump
Exclusive
AniOne
dog toy fish
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.00
SALE
Exclusive
FIT+FUN
Halloween Doughnuts 12.5 cm
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.39
€2.99
Blue translucent pet treat-dispensing ball with triangular panels and small rubber nubs
Exclusive
AniOne
Cooling Toy Ball
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.49
Canned dog food labeled "Select Gold Medica Veterinary Diet," featuring "Schonkost Diététique Gastrointestinal" and "Mit Pute Junior."
NewExclusive
SELECT GOLD
Medica Gentle Food Junior 195 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.49
(€12.77/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Three colorful pet balls in blue, green, yellow, and red, made of soft felt material, ideal for dog playtime.
Exclusive
FIT+FUN
Tennis Balls
Rating: 3.0 out of 5 stars
3.0 (2)
€2.49
EVERYDAY LOW PRICES
Gray fleece pet blanket with white polka dots, neatly folded.
Exclusive
FIT+FUN
Classic Fleece Blanket gray/ white
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (5)
€2.49
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Yellow pet grooming comb with fine and wide teeth, designed for detangling and grooming pets.
Exclusive
FIT+FUN
flea comb yellow
Rating: 3.0 out of 5 stars
3.0 (3)
€2.49
EVERYDAY LOW PRICES
Light pink squeaky pig dog toy with purple airbrush stripes, open snout and small black eye
Exclusive
FIT+FUN
Dog Toy Latex Pig L
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.49
SALE
Edgard Cooper Puppy Bites packaging featuring a playful brown puppy and a gray bunny, with the text "PUPPY BITES" and "small in size."
Edgard & Cooper
Bites Puppy Duck & Chicken 50 g
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (3)
You save 20%
€2.79
(€55.80/kg)
€3.49
EVERYDAY LOW PRICES
Green plush pet toy shaped like a textured ball with rounded protrusions, designed for dogs or cats.
SALE
Exclusive
FIT+FUN
Halloween tennis balls, 6 pack
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€3.19
€3.99
EVERYDAY LOW PRICES
Pink rubber pig dog toy with open mouth, black eye and darker pink stripe markings
Exclusive
FIT+FUN
Dog Toy Latex Pig L
Rating: 3.0 out of 5 stars
3.0 (2)
€3.49
EVERYDAY LOW PRICES
A yellow pet grooming brush with metal pins on a padded base, designed for detangling and smoothing pet fur.
Exclusive
FIT+FUN
care brush
Rating: 2.3 out of 5 stars
2.3 (3)
€3.49
ROYAL CANIN
Dog Training Treats 100g
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (79)
€3.49
(€31.73/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
A yellow pet grooming brush with white bristles, designed for brushing fur.
Exclusive
FIT+FUN
puppy & young cat brush
Rating: 4.4 out of 5 stars
4.4 (7)
€3.49
SALE
Select Gold Junior Sensitive dog food can, horse with sweet potatoes flavor, 800g, grain-free formula.
Exclusive
SELECT GOLD
wet dog food Sensitive Junior Horse with sweet potato 800 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 14%
€3.65
(€4.56/kg)
€4.29
Variants available: 2
Dog treat packaging featuring "Premiere. I ❤️ my dog" with a golden retriever puppy, heart-shaped snacks, and "Junior Snack Sweethearts" label.
Exclusive
PREMIERE
Training Snack Puppy Chicken 100 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.99
(€39.90/kg)
A glossy, round, maroon pet toy shaped like a bear's head, featuring small ears and a snout, designed for playful pets.
Exclusive
AniOne
Pepe & Kitty Treat Ball S-M
Rating: 2.1 out of 5 stars
2.1 (9)
€3.99
A colorful dog toy made of twisted rope in navy blue, gray, and white, shaped like a ball.
Exclusive
AniOne
toy for chewing and tugging for small dogs
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.99
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Two rubber pet toys, one blue and one red, shaped like rings, displayed against a white background.
Stainless steel pet bowl with a reflective surface, shown against a white background.
Exclusive
AniOne
Stainless Steel Bowl 350 ml
Rating: 3.3 out of 5 stars
3.3 (3)
€3.99
Variants available: 5
Dental Fibre Flexies dog treats in a blue package featuring a dog image, with text highlighting 85% chicken and salmon oil.
Bogadent
Dental Fibre Flexies 2x70g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€4.49
(€64.14/kg)
SALE
NewExclusive
FIT+FUN
Sweatshirt Autumn Design Halloween XS-S
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 25%
€4.49
€5.99
SALE
Wilderness Junior pet food packaging featuring two wolf pups, highlighting "Best Turkey" with 70% turkey, 30% plants, and 0% grains.
EVERYDAY LOW PRICES
Light blue pet waste bag dispenser with a black strap, designed for easy carrying and convenience during walks.
Exclusive
FIT+FUN
snack dummy
Rating: 3.2 out of 5 stars
3.2 (5)
€4.99
Black dog training whistle with a braided cord, featuring two openings for sound emission.
Exclusive
AniOne
double tone whistle black S
Rating: 3.0 out of 5 stars
3.0 (1)
€4.99
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Yellow pet toy bag with a black handle, featuring a zippered closure and a textured fabric design.
Exclusive
FIT+FUN
snack dummy
Rating: 3.2 out of 5 stars
3.2 (5)
€4.99
Green plush snake toy with black markings and a red tongue, designed for pets to play with.
Exclusive
AniOne
dog toy small snake S
Rating: 2.5 out of 5 stars
2.5 (6)
€4.99
A soft pet blanket featuring a light blue background with colorful hearts, rainbows, and clouds patterns, ideal for pets.
Exclusive
AniOne
replacement cushion cover Pepe and Kitty pet bed XS
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€4.99
Variants available: 2
A durable dog toy featuring a thick, braided rope with two large knots, colored in blue, gray, and white.
Exclusive
AniOne
toy for chewing and tugging M-L
Rating: 1.0 out of 5 stars
1.0 (1)
€4.99
Exclusive
AniOne
melamine bowl 350 ml
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€4.99
Variants available: 3
Collapsible teal silicone travel pet bowl with black rim and attached metal carabiner
Exclusive
Dogs Creek
Travel Bowl Trail 500 ml
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (1)
€4.99
Variants available: 3
A plush sunflower toy with bright yellow petals, a brown center, and a green stem, ideal for pets to play with.
Exclusive
AniOne
toy with sound
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (1)
€4.99
EVERYDAY LOW PRICES
Folded white fleece pet blanket with pastel cartoon animals (blue seal, yellow dog, pink pig) and doghouse pattern
Exclusive
FIT+FUN
fleece blanket comic dog M
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (4)
€4.99
Variants available: 2
Black pet training clicker with a round button and a coiled wrist strap, designed for dog training and behavior reinforcement.
Exclusive
AniOne
Clicker + Whistle 2in1
Rating: 2.5 out of 5 stars
2.5 (4)
€4.99