Cat Food

Wet Cat Food

Brands
Phases of life
Special feed
Consistency
Package Type
Package size
Type
Pet Category
Snack type
Price
Sort by
301 Products
SALE
Can of Royal Canin cat food showing brand logo, cat photo, "15+" age label and "Mousse" text.
New
ROYAL CANIN
Wet Cat Food, Senior Ageing 15+, Ultra Soft Mousse 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.59
(€18.71/kg)
€1.99
Hypoallergenic cat food in a 100g container, labeled "Select Gold Medica Veterinary Diet," featuring a cat silhouette and nutritional claims.
Exclusive
SELECT GOLD
Medica KIT Hypoallergenic Chicken 100 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.69
(€16.90/kg)
Can of Schesir grain-free sardines cuts cat food in sauce, 70g.
Schesir
Grill Wet Cat Sardines Broth 70g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.69
(€24.14/kg)
Wilderness Adult Pure Beef pet food packaging featuring a wild cat in a natural setting, with 99% beef, 1% vegetables, and 0% added grains.
Exclusive
REAL NATURE
Wilderness Adult
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.69
(€19.88/kg)
A can of MultiFit cat food with a ginger cat label, marked "ADULT" in bold blue, and "JELLY" with chicken flavor.
Exclusive
MultiFit
Adult Jelly Chicken 405 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.69
(€4.17/kg)
Pouch of Real Nature Wilderness Adult cat food featuring a serval cat on a rocky terrain, labeled "Pure Chicken" with 99% chicken content.
Exclusive
REAL NATURE
Wilderness Adult
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.69
(€19.88/kg)
Pouch of Real Nature Wilderness Adult cat food featuring "Pure Turkey" with a 99% turkey content, a cat in the background, and nutritional details.
Exclusive
REAL NATURE
Wilderness Adult
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.69
(€19.88/kg)
Select Gold Medica Veterinary Diet for dogs with diabetes, 100g pâté packaging, featuring text on glucose regulation and dietary information.
Exclusive
SELECT GOLD
Medica Diabetes 100 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.69
(€16.90/kg)
Silver pet food container labeled "Wilderness Adult Pure Chicken" with a wild cat image, stating 99% chicken, 1% plants, 0% grains.
Exclusive
REAL NATURE
WILDERNESS Adult Pure Chicken 100 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.79
(€17.90/kg)
Schesir adult cat food pouch, tuna with shrimps fillets in jelly, 85g, 100% natural fillets, added vitamins.
Schesir
Tuna with Shrimps 85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.89
(€22.24/kg)
Schesir adult cat food pouch with 100% natural tuna fillets, added vitamins, 85g in jelly, blue and white packaging.
Schesir
Tuna 85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.89
(€22.24/kg)
Schesir adult cat food pouch, tuna with salmon fillets in jelly, 85g, 100% natural fillets, added vitamins.
Schesir
Tuna with Salmon 85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.89
(€22.24/kg)
Schesir After Dark complete grain-free cat food can, chicken with quail egg, 80g.
Schesir
After Dark Chicken & Egg 80g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.89
(€23.63/kg)
Cat food can featuring a playful gray cat, salmon pieces, and the text "Moments to enjoy" with "Lachs Saumon Salmon" highlighted.
Exclusive
MOMENTS
Adult Salmon 140 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.89
(€13.50/kg)
Variants available: 11
Royal Canin Adult Maine Coon cat food packaging shows a Maine Coon cat and highlights nutrition, texture, and joint health.
ROYAL CANIN
Maine Coon Wet Cat Food 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.89
(€22.24/kg)
Schesir cat food can, tuna with whitebaits fillet in jelly, 85g, with added vitamins, complete nutrition.
Schesir
Tuna with Whitebaits 85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.89
(€22.24/kg)
Royal Canin Sterilised cat food bag with a running cat illustration, "Health Nutrition," "Weight Maintenance" labels, and a kibble dish.
ROYAL CANIN
Sterilised Wet Cat Food 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.89
(€22.24/kg)