Cat Food

Wet Cat Food

Brands
Phases of life
Special feed
Consistency
Package Type
Package size
Type
Pet Category
Snack type
Price
Sort by
301 Products
Royal Canin Sensory Feel cat food pouch, 85g, featuring a gray cat with closed eyes, showcasing morsels in gravy.
ROYAL CANIN
Sensory Wet Cat Food 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.89
(€22.24/kg)
Royal Canin Kitten food pouch, 85g x 12, featuring chunks in jelly, suitable for kittens up to 12 months, with a soft texture for milk teeth.
ROYAL CANIN
Kitten Wet Cat Food 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.89
(€22.24/kg)
Royal Canin Sterilised cat food packaging, featuring a running cat illustration, with text highlighting "Health Nutrition" and "Weight maintenance."
ROYAL CANIN
Sterilised Wet Cat Food 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.89
(€22.24/kg)
Royal Canin pink pouch 85g kitten wet food KITTEN up to 12 months, bowl of chunks in gravy, kitten image, no preservatives
ROYAL CANIN
Kitten Wet Cat Food 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.89
(€22.24/kg)
A can of pet food labeled "Moments to enjoy" featuring a cat and a bowl of beef liver topping, with text in multiple languages.
Exclusive
MOMENTS
Topping Powder Beef Liver 60 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€33.17/kg)
Variants available: 2
Cat sitting beside a pack of Premiere Meat Menu, featuring beef and meat medley, with text highlighting grain-free and fresh meat.
Exclusive
PREMIERE
Meat Menu Wet Food Cat, Adult Beef and meat 300 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€6.63/kg)
Variants available: 3
Royal Canin Hairball cat food pouch with a plate of thin slices in jelly, promoting hairball reduction in 14 days.
ROYAL CANIN
FCN Hairball Care Jelly 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€23.41/kg)
A can of Premiere Meat Menu cat food with a tabby cat label, "Beef with Deer," grain-free, and "100% Fresh Meat" for adults.
NewExclusive
PREMIERE
Meat Menu Adult Beef with venison 400 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€4.98/kg)
Variants available: 4
Royal Canin Appetite Control cat food with thin slices in gravy, alongside text: "90% of owners reported controlled begging."
ROYAL CANIN
Appetite Control Care 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€23.41/kg)
A can of Premiere Meat Menu cat food with a tabby kitten label, featuring "Beef & Poultry Medley," "grain-free," and "100% fresh meat."
NewExclusive
PREMIERE
Meat Menu Kitten Beef & Poultry Composition 400 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€4.98/kg)
Variants available: 3
Royal Canin Digestive cat food pouch with a plate of thin slices in gravy, promoting healthy digestion and 95% stool quality in 10 days.
ROYAL CANIN
Digestive Wet Cat Food 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€23.41/kg)
Royal Canin Urinary cat food pouch, featuring thin slices in jelly, with text highlighting urinary tract health support in 10 days.
ROYAL CANIN
FCN Urinary Care Jelly 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€23.41/kg)
Select Gold Adult Pure Veal Grain-Free Cat Food Can with Siamese Cat Image, 72% Veal, Ideal for Pets with Intolerances
Exclusive
SELECT GOLD
Pure Paté Adult Wet Cat Food Veal 400 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.69
(€6.73/kg)
Variants available: 3
Select Gold Kitten Pure chicken pâté wet cat food can with a Siamese kitten and 72% chicken text.
NewExclusive
SELECT GOLD
Pure Kitten Pâté Wet Cat Food 400 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.69
(€6.73/kg)
Select Gold Adult Hair & Skin chicken pâté cat food can with an orange tabby cat and text in multiple languages.
Exclusive
SELECT GOLD
Hair & Skin Adult Wet Cat Food 400 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.69
(€6.73/kg)
deal
Wilderness Senior Pure Chicken pet food can, featuring a cat in a grassy background. Contains 96% chicken, 4% plants, 0% grains.
Exclusive
REAL NATURE
WILDERNESS Senior Pure Chicken 400 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.95
(€7.38/kg)
Purina Felix Soup Tender Strips packaging shows a playful black and white cat, a soup bowl, and flavors: beef, chicken, lamb.
Felix
Soup Tender Strips 6 x 48 g Mix pack
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€10.38/kg)
Variants available: 2
Cat food packaging with an orange tabby, labeled "MultiFit mini Sauce," featuring trout, salmon, and cod flavors. 6 packs, 300g total.
Exclusive
MultiFit
Mini 6x50 g Fish 6x50 g
Rating: 4.4 out of 5 stars
4.4 (168)
€2.99
(€9.97/kg)
Canned dog food labeled "Medica Veterinary Diet" with "Schonkost," "Dietétique Gastrointestinal," a chicken icon, and a dog silhouette.
Exclusive
SELECT GOLD
Medica Light Wet Cat Food Chicken 200 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€14.95/kg)
Variants available: 2
Canned cat food labeled "Medica Veterinary Diet" with "Nierendiät" (Renal Diet) and "Mit Huhn" (With Chicken), featuring a cat silhouette.
Exclusive
SELECT GOLD
Medica Kidney Diet 200 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€14.95/kg)
Canned pet food labeled "Medica Veterinary Diet" for dogs, designed for obesity and diabetes management, featuring a silhouette of a dog.
Exclusive
SELECT GOLD
Medica Reduction & Diabetes 200 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€14.95/kg)
Cat food can with a label reading "Moments to enjoy," featuring a cat lounging beside a fork and pieces of chicken.
Exclusive
MOMENTS
Adult Chicken 220 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€13.59/kg)
Variants available: 3
SALE
Purina Gourmet Revelations cat food packaging featuring a white cat, labeled "Mousse with Salmon," with a 57g portion shown.
GOURMET
Revelations Mousse Wet Cat Food 4 x 57 g Salmon
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 6%
€3.14
(€13.77/kg)
€3.35
Variants available: 2
SALE
Pack of Purina Gourmet Revelations cat food featuring mousse with tuna and cascading gravy, with a white cat's face on the front.
GOURMET
Revelations Mousse with Tuna 4 x 57 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 6%
€3.14
(€13.77/kg)
€3.35
SALE
Packaging of Purina Gourmet Revelations cat food, featuring fine cuts in gelée with salmon, showing a white cat and product details.
GOURMET
Revelations Salmon in Jelly 4x57g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 6%
€3.14
(€13.77/kg)
€3.35