Cat Food

Wet Cat Food

Brands
Phases of life
Special feed
Consistency
Package Type
Package size
Type
Pet Category
Snack type
Price
Sort by
302 Products
Select Gold Sterilised cat food can with a tab lid, featuring a tabby cat and text about grain-free poultry pâté.
Exclusive
SELECT GOLD
Wet Food Adult Sterilized Poultry 6x200g
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (2)
€10.99
(€9.16/kg)
Orange bag of "Winner Premium Cat Food" featuring a chicken flavor, with a colorful cat illustration and icons for health benefits.
Winner
Cat Adult Chicken Food 2 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€12.49
(€6.25/kg)
Variants available: 2
Orange bag of "Winner Cat" premium cat food, featuring a silhouette of a cat, labeled "Chicken Sterilised" and "Winner."
Winner
Cat Chicken Sterilised Food 2 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€12.49
(€6.25/kg)
Variants available: 2
A sleek black cat with orange eyes looks at the viewer beside a "Moments Diamond" cat food box featuring chicken and poultry liver cans.
Exclusive
MOMENTS
Diamond Soufflé MultiPack
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (6)
€12.99
(€12.74/kg)
Exclusive
MOMENTS
Diamond Soufflé 12 x 85 g
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (7)
€12.99
(€12.74/kg)
Orange bag of "Winner Premium Cat Food" for kittens, 10kg, featuring a playful cat illustration and nutritional icons.
Winner
Cat Kitten Food 2 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€13.49
(€6.75/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
MultiFit Classic Senior Fish & Classic Mix cat food in jelly, 48 x 100g, with duck, beef, turkey, and cod flavors.
Exclusive
MultiFit
Wet Food Cat Senior Jelly Fish & Classic Mix 48x100g
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (2)
€17.99
(€3.75/kg)
Colorful box of Purina Felix Original cat food with a playful cat, labeled "Mixed Selection in Jelly," 40 pouches, no colorants.
Felix
Mixed Selection 4 in jelly 40x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€19.99
(€5.88/kg)
Sheba Fresh & Fine in Sauce 50x MEGAPACK box with gray cat, plate of wet cat food and three foil pouches
Sheba
Fresh & Fine Poultry 50x50g
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (140)
€24.99
(€10.00/kg)
Colorful box of Purina Felix cat food with a playful black and white cat, containing 40 pouches of mixed jelly flavors: beef, salmon, chicken, tuna.
Felix
AGAIL Sen 7+ Mix in Jelly 40x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€25.49
(€7.50/kg)
Felix cat food jumbo pack with a playful black and white cat peeking through a hole, labeled "40 POUCH JUMBO PACK" and "Ocean Feast."
Felix
Agail Ocean Feast in jelly 40x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€25.49
(€7.50/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
MultiFit adult cat food box featuring "Duo Fish & Classic Mix" with 92 x 100g servings, including flavors like beef, turkey, and salmon.
EVERYDAY LOW PRICES
MultiFit 'Simply Good' cat food box with orange tabby, 'SAUCE' bowl image and 'Adult Chicken Mix' label (92x100g)
Exclusive
MultiFit
Chicken Mix Adult in Sauce 92x100g
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (96)
€29.99
(€3.26/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
MultiFit Tasty Duo cat food box with orange cat, "Duo Fish & Classic Mix", "Jelly" and "Adult" labels.
EVERYDAY LOW PRICES
Felix Original cat food mega pack with a playful black and white cat, labeled "80 Pouch Mega Pack" and "Mixed Selection in Jelly."