Dog Food

Dog treats & dog snacks

Snack type
Brands
Offers
Phases of life
Flavour
Special feed
Type
Package Type
Dog size
Price
Sort by
255 Products
Three packages of "Premiere Nutri Snack Wrapped Sticks" for dogs, featuring a golden retriever on the front, each weighing 80g.
Exclusive
PREMIERE
Nutri Snack Wrapped Sticks Mixed Pack 80 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€37.38/kg)
Exclusive
PREMIERE
Meat Snack Cubes dog, Beef 70 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€42.71/kg)
Variants available: 2
"Premiere I Love My Dog" meat snack sticks for dogs, featuring a smiling Labrador and flavors: beef, manzo, with nutritional info.
Exclusive
PREMIERE
Meat Sticks Beef 70 g
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (62)
€2.99
(€42.71/kg)
Variants available: 3
Dried fish snack for dogs in a 70g package, featuring a dog on the front and text in multiple languages about the product.
NewExclusive
PREMIERE
Fish Dried Fish Snack 70 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€42.71/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Dog treat packaging labeled "Junior Snack Sticks," 70g, featuring a golden retriever puppy and "Premiere. I love my dog" branding.
Exclusive
PREMIERE
Junior Sticks Chicken & Beef 70 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€42.71/kg)
Real Nature Wilderness Taste Topper 100% Chicken pet food with wolf image and shredded chicken on kibble.
Exclusive
REAL NATURE
WILDERNESS Snack Dog Topping Fillet 60 g Chicken
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (2)
€2.99
(€49.83/kg)
Variants available: 2
Tube of MultiFit dog snacks with cheese, featuring a dog on the front, and text highlighting "No added sugars" and "Grain-free formula."
Exclusive
MultiFit
Cream with Cheese 75 g
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (4)
€2.99
(€39.87/kg)
Dog treat packaging featuring a smiling dog, labeled "Premiere. I ❤️ my dog" with "Tasty Duo Snacks" and flavors: Chicken & Banana. 70g.
Exclusive
PREMIERE
Chicken Breast with Banana Chicken breast with banana 70 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€42.71/kg)
Variants available: 2
Dog treat package labeled "Bonies Mini" with "Premiere. I ❤️ my dog" branding, featuring a Pomeranian and pollock ingredient details.
Exclusive
PREMIERE
Dog Snack Bonies Mini Pollack 125 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€23.92/kg)
Variants available: 3
Pedigree Dentastix Daily Oral Care dog treats for 10-25kg dogs, pack of 5, 128g, recommended by vets.
Pedigree
Dentastix Daily Medium Dog 5-P
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.49
(€26.85/kg)
Green packaging featuring Edgard Cooper's "Top Dog Bites" with images of a brown dog and a gray dog, highlighting lamb and turkey flavor.
Edgard & Cooper
Big Bites Turkey & Lamb 50 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.49
(€69.80/kg)
Variants available: 3
Container of Premiere dog topping powder, featuring a smiling dog and labeled "Cheese" in multiple languages, 80g.
Exclusive
PREMIERE
Topping Powder Cheese 80 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.49
(€43.63/kg)
FIT+FUN KAUSTICKS chew sticks pack (4 pieces) with golden retriever photo and visible text 'Chew Sticks'
Exclusive
FIT+FUN
dog chew sticks 4 pcs 130 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.49
(€26.85/kg)
Green packaging with "Edgard Cooper" logo, "Top Dog Bites" text, and illustrations of a brown and gray dog. 50g, lamb and turkey flavor.
Edgard & Cooper
Bites Turkey & Lamb 50 g
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (5)
€3.49
(€69.80/kg)
Variants available: 5
Edgard Cooper Puppy Bites packaging featuring a playful brown puppy and a gray bunny, with the text "PUPPY BITES" and "small in size."
Edgard & Cooper
Bites Puppy Duck & Chicken 50 g
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (3)
€3.49
(€69.80/kg)
A can of PREMIERE dog food topping powder featuring a smiling dog on the label. The product is beef liver with pumpkin, 100g.
Exclusive
PREMIERE
Topping Powder beef liver with pumpkin 100 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.49
(€34.90/kg)
ROYAL CANIN
Dog Training Treats 100g
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (79)
€3.49
(€31.73/kg)
Dog chew bone with a label reading "FIT+FUN KAUKNOCHEN," featuring a golden retriever image and multilingual text about the product.
Exclusive
FIT+FUN
chewing bone, pressed
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (120)
€3.49
(€19.94/kg)
Box of Purina Bonio dog treats, featuring a cartoon bone logo and the text "the original," with a close-up of a dog's face.
BONI
O Original Dog Biscuits 650 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.59
(€5.52/kg)
Purina Bonio dog biscuit box, red/yellow with bone logo, text "Flavoured with Chicken" and "Baked in Britain", dog photo
BONI
o Biscuits Chicken Dog Treat 650g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.59
(€5.52/kg)
Lily's Kitchen dog food packaging for "The Best Ever Beef Mini Burgers," featuring a dog, butterflies, and natural ingredients.
Lily's Kitchen
Mini Burgers Beef 80 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.59
(€51.29/kg)
Premiere Deluxe dog treats in a resealable bag, featuring cubes of deer meat, labeled "Belohnung" (treat/recompense) and "medium."
Exclusive
PREMIERE
Deluxe Meat Cubes 80 g Game
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (10)
€3.99
(€49.88/kg)
Variants available: 2
Dog treat packaging featuring "Premiere. I ❤️ my dog" with a golden retriever puppy, heart-shaped snacks, and "Junior Snack Sweethearts" label.
Exclusive
PREMIERE
Training Snack Puppy Chicken 100 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.99
(€39.90/kg)
Packaging for "Premiere I ❤️ my dog" mini snacks, featuring heart-shaped treats, labeled as chicken flavor, 100g.
Exclusive
PREMIERE
training snacks Mini 100 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.99
(€39.90/kg)
Premiere I love my dog Protein Bar packaging featuring a happy dog, with bars and carrots, highlighting 74% chicken content.
Exclusive
PREMIERE
protein bar 4x25 g Chicken with carrot
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€4.29
(€42.90/kg)
Dental Fibre Flexies dog treats in a blue package featuring a dog image, with text highlighting 85% chicken and salmon oil.
Bogadent
Dental Fibre Flexies 2x70g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€4.49
(€64.14/kg)
Edgard Cooper Doggy Dental treats package with a smiling dog, labeled "Extra Long Chew Time," featuring mint & strawberry flavors.
Edgard & Cooper
Doggy Dental Mint & Strawberry 7 pcs S
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€4.49
(€42.76/kg)
Variants available: 3
Edgard Cooper Snuggle Up Strips dog treats packaging with a playful dog and cat illustration, featuring "Mmmmeaty" and "FRESH CHICKEN, YES REALLY."
Edgard & Cooper
Strips Chicken 75 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€4.49
(€59.87/kg)
Variants available: 4
Pedigree Biscrok Multi Mix dog treats box with a small dog, biscuits, and text highlighting natural ingredients and 500g weight.
Pedigree
Multi Biscrok Original 500 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€4.49
(€8.98/kg)