Cat

Cat Offers %

Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Area of application
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Sort by
1145 Products
Bottle of VetPro Plus™ for joint mobility with Omega 3, 250ml, featuring a running golden retriever on the label.
Duggan Vet
Vet Pro plus 250ml
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€31.99
(€127.96/l)
EVERYDAY LOW PRICES
Purina Felix Original Fish Selection in Jelly, 80 pouch mega pack, featuring a playful black and white cat on the packaging.
Felix
Fish Selection 1 in jelly 80x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€31.99
(€4.70/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Felix Original cat food mega pack with a playful black and white cat, labeled "80 Pouch Mega Pack" and "Mixed Selection in Jelly."
Royal Canin Fussy Exigent cat food bag with a brown cat image, labeled "Highly Appetizing" and "Tested and Approved by Owners of Fussy Cats."
ROYAL CANIN
dry cat food, adult, fussy exigent 2 kg
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (54)
€31.99
(€16.00/kg)
Variants available: 3
Royal Canin Regular Sterilised cat food bag featuring a gray cat, adapted kibble size, and claims for health nutrition and weight management.
ROYAL CANIN
Regular Sterilised Dry cat Food 2 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (573)
€32.99
(€16.50/kg)
SALE
Royal Canin Persian kitten food bag with a fluffy kitten and text on "Breed Nutrition," "Tailor-made Kibble," and "Healthy growth."
ROYAL CANIN
Kitten Persian Dry Cat Food 2 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (16)
You save 14%
€33.57
(€16.79/kg)
€39.49
EVERYDAY LOW PRICES
Whiskas Mega Pack cat food, featuring Poultry Feasts in jelly, contains 80 x 85g servings, with a cat's face on the packaging.
EVERYDAY LOW PRICES
Purple Whiskas Fish Favourites cat food 80-pack box with cat photo, bowl of fish pieces and "1+ years" label.
A pink pet carrier with a metal wire door, featuring ventilation slots and a gray handle on top.
Exclusive
AniOne
Pepe & Kitty Open Top Carrier XS
Rating: 3.0 out of 5 stars
3.0 (4)
€34.99
250ml bottle of Dental Formula water additive for cats & dogs, turquoise label with sunglasses dog and cat, reads "Water Additive" and "Fresh Breath"
NutriPaw
Dental Water 250ml
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€34.99
(€139.96/kg)
ProDen PlaqueOff Crème with Chicken cat dental paste, pack of 30, blue sachet shown — reduces plaque, prevents tartar, treats bad breath
New
ProDen
PlaqueOff Crème Cat Dental Treat 30pk
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€34.99
(€116.63/kg)
White jar of NutriPaw Dental Powder for pets, teal label with dog and cat in teal sunglasses, visible text 'DENTAL POWDER'.
NutriPaw
Dental Powder 90g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€34.99
(€388.78/kg)
Beige plastic pet carrier with ventilation holes and a black metal front door, featuring a top handle for carrying.
Exclusive
AniOne
Transport Box Daisy
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€34.99
EVERYDAY LOW PRICES
Purina Felix cat food packaging features a playful cat and reads "80 Pouch Mega Pack" with "Favourites Selection in Jelly" flavors.
EVERYDAY LOW PRICES
Purina Felix Doubly Delicious cat food packaging with a playful cat, featuring "80 Pouch Mega Pack" and "Countryside Selection in Jelly."
A bundle of light-colored twine, several metal hooks, and various clips arranged neatly on a black background, ideal for pet accessories.
Exclusive
AniOne
cat safety net with wire reinforcement 2 m, 6 m
Rating: 1.7 out of 5 stars
1.7 (7)
€39.99
Variants available: 2
Ceramic pet water fountain with a white top and a light blue base, designed for cats and small dogs.
Exclusive
AniOne
TOWER ceramic drinking fountain
Rating: 2.6 out of 5 stars
2.6 (27)
€39.99
Black and white pet water fountain with a smooth, rounded design and a central peak for water flow.
Exclusive
AniOne
ceramic drinking fountain GLORIA
Rating: 2.5 out of 5 stars
2.5 (52)
€39.99
EVERYDAY LOW PRICES
Beige multi-level cat tree with scratching posts, ramp, enclosed cubby, and hanging toy ball on white background.
Exclusive
FIT+FUN
Cat Tree Lynn
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€39.99
Royal Canin Veterinary Mobility cat food bag featuring a gray tabby cat illustration, with "MOBILITY" prominently displayed.
New
ROYAL CANIN
Veterinary Mobility Dry Cat Food 2 kg
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (1)
€39.99
(€20.00/kg)
White and gray covered cat litter box with a transparent flap door and a textured top for easy access.
Exclusive
AniOne
Flip Cat M litter tray gray
Rating: 3.7 out of 5 stars
3.7 (82)
€39.99
Variants available: 3
Gray striped pet bed with raised edges and a soft cushion center, designed for comfort and relaxation.
Exclusive
AniOne
Cord Grey Pet Bed S
Rating: 3.5 out of 5 stars
3.5 (10)
€39.99
Variants available: 3
Cat scratching post with striped sisal rope, hanging white ball toy, and circular track base with wooden balls.
Exclusive
AniOne
Simba XL scratching post
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (11)
€39.99
EVERYDAY LOW PRICES
A beige, cylindrical cat tower with two circular openings for entry, featuring a soft, plush rim and a textured surface.
Exclusive
FIT+FUN
Bono scratching barrel
Rating: 3.4 out of 5 stars
3.4 (15)
€41.99
FELIWAY Friends box with 48 mL bottle labeled "Happy Cats Constant Harmony," promoting tension reduction and marked "30 DAY REFILL."
Feliway
Friends refill 48 ml
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€44.99
(€937.29/l)
Cozy pet house in light blue with a soft white top, featuring a circular entrance and a hanging heart toy inside.
Exclusive
AniOne
Pepe & Kitty 2in1 cave & bed
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (2)
€44.99
White jar labeled Calming Powder (Anxiety, Stress & Fear) by NutriPaw, showing dog and cat wearing green goggles and scarves.
NutriPaw
Calming Meal Topper Cats/Dogs 90g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€44.99
(€499.89/kg)
NutriPaw 'ALL-ITCH POWDER' white tub, pink label with dog and cat wearing sunglasses and bow ties.
NutriPaw
All-Itch Meal Topper Cats/Dogs 90g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€44.99
(€499.89/kg)
Royal Canin Veterinary Urinary S/O cat food bag featuring a tabby cat image and a white background with red and gold accents.
ROYAL CANIN
Veterinary Urinary Dry Cat Food 3.5 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (227)
€44.99
(€12.85/kg)
Variants available: 2