Cat

Cat Offers %

Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Area of application
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Sort by
1146 Products
Gray plush pet bed mat, rectangular shape, soft texture, suitable for dogs or cats.
Exclusive
more LIFESTYLEPETS
Ortho Window Lounger Grey gray
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (1)
€19.99
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Brown triangular soft pet bed with a small loop on top, designed for cats or small dogs.
Exclusive
FIT+FUN
Filou Cave brown
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (1)
€19.99
Clumping cat litter bag featuring a playful cat, labeled "Premiere I ❤️ my cat," with baby powder scent and details on weight and odor control.
Exclusive
PREMIERE
Extra Light Baby Powder Clumping Cat Litter 12 l
Rating: 2.8 out of 5 stars
2.8 (83)
€19.99
(€1.67/l)
EVERYDAY LOW PRICES
Plastic pet carrier with green base, white top, and transparent front door with ventilation holes and a handle.
Exclusive
FIT+FUN
Carrier green/white 50x34x35 cm
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (1)
€19.99
Gray felt pet bed with a woven straw base and a leather label reading "MORE" on the side.
Exclusive
more LIFESTYLEPETS
Felt Scratching Board
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (11)
€19.99
Bag of Premiere non-clumping cat litter, 5.8 kg, featuring three fluffy cats and text in multiple languages.
Exclusive
PREMIERE
Cat's Favourite Hygiene Litter Kitten & Adult 10 l
Rating: 3.1 out of 5 stars
3.1 (19)
€19.99
(€2.00/l)
Light green interactive cat toy with a feather teaser and openings for play, designed to engage and entertain pets.
Exclusive
AniOne
toy for hunting
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (2)
€20.99
Deal
Hill's Science Plan adult cat food bag featuring a tabby cat with red collar, labeled "Adult 1-6", "100% balanced", "with salmon"
SALE
Purina ONE Bifensis Light cat food bag featuring a fluffy gray cat, with text stating "Rich in Chicken as #1 Ingredient."
Purina ONE
Light Chicken and Wheat Dry Cat Food 2.8 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€21.91
(€7.83/kg)
€27.39
SALE
Purina ONE Bifensis cat food bag featuring a gray cat, with text highlighting "SENSITIVE" and "Rich in TURKEY as #1 INGREDIENT."
Purina ONE
Sensitive Turkey and Rice Dry Cat Food 2.8 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€21.91
(€7.83/kg)
€27.39
SALE
Purina ONE Bifensis kitten food bag featuring a fluffy gray kitten, with text stating "KITTEN" and "Rich in CHICKEN AS #1 INGREDIENT."
Purina ONE
Kitten Chicken Dry Cat Food 2.8 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€21.91
(€7.83/kg)
€27.39
Deal
Purina ONE Bifensis cat food bag for seniors, featuring a fluffy gray cat, with text stating "Senior 7+" and "Rich in chicken as #1 ingredient."
Interactive cat toy featuring colorful feathers attached to a flexible wire, mounted on a white wall base.
Exclusive
AniOne
Toy Jolly Swing
Rating: 1.5 out of 5 stars
1.5 (22)
€21.99
SALE
Whiskas Duo Surf & Turf cat food packaging featuring a gray cat, with flavors listed: Cod, Salmon, Tuna, Chicken, Turkey, Trout, and Beef.
Whiskas
Duo Surf & Turf in Jelly 1+ Adult Wet Cat Food Pouches 40 x 85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 13%
€22.99
(€6.76/kg)
€26.49
ACANA Puppy Small Breed dog food bag with two dogs in a field, showcasing 70% animal ingredients and 0% artificial additives.
ACANA
Puppy Small Breed 2 kg
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (29)
€24.99
(€12.50/kg)
A green pet tunnel with two openings, featuring a floral-patterned white fabric on the ends, designed for playful pets.
Exclusive
AniOne
Rustle Tunnel
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (15)
€24.99
ProDen PlaqueOff Powder jar for cats with cat image, purple lid, '100% natural' badge, VOHC Accepted seal and blue scoop.
New
ProDen
PlaqueOff Powder Cat 40g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€24.99
(€624.75/kg)
Sheba Fresh & Fine in Sauce 50x MEGAPACK box with gray cat, plate of wet cat food and three foil pouches
Sheba
Fresh & Fine Poultry 50x50g
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (140)
€24.99
(€10.00/kg)
Colorful box of Purina Felix cat food with a playful black and white cat, containing 40 pouches of mixed jelly flavors: beef, salmon, chicken, tuna.
Felix
AGAIL Sen 7+ Mix in Jelly 40x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€25.49
(€7.50/kg)
Felix cat food jumbo pack with a playful black and white cat peeking through a hole, labeled "40 POUCH JUMBO PACK" and "Ocean Feast."
Felix
Agail Ocean Feast in jelly 40x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€25.49
(€7.50/kg)
Catit interactive feather toy, featuring a white egg-shaped base with a mesh top and a feather attached by a flexible wire.
Catit
Pixi Spinner grey
Rating: 3.1 out of 5 stars
3.1 (11)
€25.99
3kg Purina Pro Plan dog food bag with a puppy on the front. Highlights: "High Protein," "Chicken No. 1," "Medium Puppy," "Healthy Start."
PRO PLAN
Optistart Medium Puppy 3 kg
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (186)
€25.99
(€8.66/kg)
Purina Pro Plan dog food bag, 3 kg, featuring a medium-sized adult dog. Text highlights "No. 1 chicken as ingredient" and "Everyday Nutrition."
PRO PLAN
Adult Medium Everyday Nutrition Chicken 3 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€25.99
(€8.66/kg)
Variants available: 2
Purina Pro Plan dog food bag, 3 kg, featuring a long-haired dog on the front, labeled "Small & Mini Adult 1+" and "Everyday Nutrition."
PRO PLAN
Small & Mini Adult Chicken 3kg
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (133)
€25.99
(€8.66/kg)
ACANA Wild Prairie Recipe pet food bag with "Highest Protein" label; 70% animal ingredients, 30% vegetables, no artificial preservatives.
ACANA
Wild Prairie 2 kg
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (68)
€26.99
(€13.50/kg)
Variants available: 2