Cat

Cat Offers %

Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Area of application
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Sort by
1161 Products
A pink bear-shaped cat toy attached to a wooden stick, featuring two pink balls along the string and colorful ribbons.
Exclusive
AniOne
Pepe&Kitty fishing set
Rating: 3.0 out of 5 stars
3.0 (4)
€6.99
A light blue bear-shaped cat toy attached to a wooden stick, featuring colorful ribbons and two soft balls above it.
Exclusive
AniOne
Pepe&Kitty fishing set blue
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (4)
€6.99
A gray pet grooming comb with a textured handle and fine teeth, designed for removing loose fur and debris from pets.
Exclusive
TAKE CARE
Flea and Fur Comb
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (4)
€7.49
Purina Gourmet Gold Succulent Delights cat food packaging featuring a white cat, with flavors: chicken, salmon, beef, and ocean fish.
GOURMET
Gold Succulent Delights 8 x 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€7.79
(€11.46/kg)
Small cat scratching post with sisal-wrapped column, pink plush star-shaped base and top, and hanging pink pom-pom toy.
Beddies
Scratching post pink
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€7.99
Variants available: 2
A pink and white dual-ended pet toothbrush with soft bristles and a textured grip, designed for cleaning pets' teeth.
Exclusive
TAKE CARE
Toothbrush
Rating: 3.5 out of 5 stars
3.5 (2)
€7.99
Stainless steel pet food bowl with a smooth, shiny interior and a matte exterior, designed for durability and easy cleaning.
Exclusive
more LIFESTYLEPETS
Stainless Steel Bowl Premier gray 170 ml
Rating: 3.4 out of 5 stars
3.4 (14)
€7.99
Variants available: 2
Wooden pet comb with fine metal teeth and a curved handle, featuring the text "TAKE CARE" engraved on the side.
Exclusive
TAKE CARE
Fur Comb
Rating: 3.7 out of 5 stars
3.7 (3)
€7.99
AniOne Jute replacement rope for pets, 5mm diameter, 37.5m length, with winding and gluing instructions.
Exclusive
AniOne
Jute Replacement Rope 37.5 m
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (2)
€7.99
EVERYDAY LOW PRICES
A light pink pet harness with adjustable straps and a matching leash, designed for comfort and control during walks.
A stylish green pet food bowl with a gold rim, resting on a wooden base.
Exclusive
more LIFESTYLEPETS
Ceramic Bowl Dining mint 200 ml
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (7)
€7.99
Variants available: 2
A can of MultiFit Junior cat food with a cute orange kitten label, pâté with salmon, 400g, no added sugars.
Exclusive
MultiFit
Wet Food Cat Junior, Pâté, with Salmon 6x400 g
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (5)
€7.99
(€3.33/kg)
A 6-liter box of MultiFit Ultra cat litter in blue and green, labeled "ULTRA" and "KLUMPEND," with "Ultra Absorbent" and "Fresh-Scented."
Exclusive
MultiFit
Clumping Litter Ultra 6 l
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (139)
€7.99
(€1.33/l)
A mint green pet toy with a transparent circular bubble chamber, featuring star and circle cutouts, mounted on a suction base.
Exclusive
AniOne
toy with suction base
Rating: 3.1 out of 5 stars
3.1 (9)
€7.99
Gray pet nail clippers with a spring mechanism and textured grip for easy handling.
Exclusive
TAKE CARE
Small Nail Trimmer
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (2)
€7.99
Royal Canin Senior Cat Food for cats over 15 years old, featuring an orange tabby cat and "15+" text.
ROYAL CANIN
Dry Cat Food, Senior, Ageing 15+ 400 g
Rating: 3.7 out of 5 stars
3.7 (65)
€7.99
(€19.97/kg)
Variants available: 3
Royal Canin cat food bag with orange tabby, teal/white packaging labeled "ROYAL CANIN", "11+", "Senior cats over 11 years old"
ROYAL CANIN
Dry Cat Food, Senior, Ageing 11+ 400 g
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (27)
€7.99
(€19.97/kg)
Variants available: 3
Royal Canin cat food bag for sterilised senior cats over 11 years old with an orange tabby cat image.
ROYAL CANIN
Dry Cat Food, Senior, Ageing Sterilised 11+ 400 g
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (31)
€7.99
(€19.97/kg)
Variants available: 3
MultiFit ULTRA clumping cat litter, Limited Edition Lavender; purple box with lounging ginger cat — "5,15 kg / ≈ 6 l"
Exclusive
MultiFit
Ultra Cat Litter 6l Scent Edition
Rating: 3.8 out of 5 stars
3.8 (4)
€7.99
(€1.33/l)
SALE
Pink Schesir Baby Thrive high-calorie kitten supplement, age 2 weeks+, 20 portions, chicken liver.
Schesir
Baby Thrive Cat Snack Chicken 20x8g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€8.23
(€51.44/kg)
€10.29
Bag of Lily's Kitchen Woofbrush dental chews for dogs (small 6–10 kg, x7) showing two dark chew sticks.
Lily's Kitchen
Woofbrush dental chew for small dogs 7x22 g
Rating: 4.4 out of 5 stars
4.4 (30)
€8.49
(€55.13/kg)
Variants available: 3
Royal Canin Mother & Babycat cat food bag featuring a mother cat and her kitten, with text highlighting health support and rehydratable kibble.
ROYAL CANIN
Mother & Babycat 1-4 Months Dry Cat Food 400 g
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (119)
€8.49
(€21.22/kg)
Variants available: 2
Black cat with green eyes on a bag of Gain Elite cat food, labeled "Adult Cat Chicken," 800g, highlighting nutritional benefits.
GAIN
Elite Adult Chicken 800 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€8.99
(€11.24/kg)
Variants available: 2
Gain Elite Complete Cat Nutrition, 800g bag for adult cats, featuring salmon flavor and a gray cat image on the front.
GAIN
Elite Adult Salmon 800 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€8.99
(€11.24/kg)
Variants available: 2
Gain Elite Complete Cat Nutrition, Senior 7+, Chicken flavor, 800g bag featuring a gray cat on the front, with health benefits listed.
GAIN
Elite Senior 7+ chicken 800 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€8.99
(€11.24/kg)
Variants available: 2