Cat

Cat Offers %

Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Area of application
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Sort by
1159 Products
Gain Elite Complete Cat Nutrition, 800g bag for adult cats, featuring salmon flavor and a gray cat image on the front.
GAIN
Elite Adult Salmon 800 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€8.99
(€11.24/kg)
Variants available: 2
Gain Elite Complete Cat Nutrition, Senior 7+, Chicken flavor, 800g bag featuring a gray cat on the front, with health benefits listed.
GAIN
Elite Senior 7+ chicken 800 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€8.99
(€11.24/kg)
Variants available: 2
Wooden pet grooming comb with metal teeth, featuring a heart logo and the text "Take Care" engraved on the handle.
Exclusive
TAKE CARE
Fur Comb with rotating teeth
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (4)
€8.99
Gray pet nail clippers with a spring mechanism and textured grip for easy handling.
Exclusive
TAKE CARE
Large Nail Trimmer
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (3)
€8.99
EVERYDAY LOW PRICES
White cat litter box with an open front, featuring a smooth exterior and a textured bottom for stability.
Pink ceramic pet bowl with a smooth, glossy finish, shallow and round in shape.
Exclusive
AniOne
Cat Bowl 400 ml pink
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (8)
€8.99
Variants available: 2
Purina Gourmet Nature's Creations cat food packaging featuring slow cooked mini fillets, rich in oceanfish and tuna, with a white cat image.
GOURMET
Nature's Creations Wet Cat Food 8x85g Mix pack
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€9.39
(€13.81/kg)
Variants available: 2
Blue GAIN FishyCat pet food bag (2kg) with tabby cat, labeled "with Fish and Rice," promoting "Complete and balanced" and "High quality protein."
GAIN
FishyCat 2 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€9.49
(€4.75/kg)
Variants available: 2
A 2kg bag of GAIN MeatyCat food with a ginger cat, labeled "rich in Chicken with Rice" and "Complete and balanced."
GAIN
MeatyCat 2 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€9.49
(€4.75/kg)
Variants available: 2
Bag of Gain Elite kitten food, 800g, featuring a playful orange kitten on the front, labeled "Chicken" and "Complete Cat Nutrition."
GAIN
Kitten 800 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€9.49
(€11.86/kg)
Variants available: 2
Gain Elite Indoor Hairball Chicken cat food, 800g bag, featuring a close-up of a fluffy cat on the front, emphasizing complete nutrition.
GAIN
Elite Indoor Hairball 800 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€9.49
(€11.86/kg)
Variants available: 2
SALE
Yellow ribbed plush square pet bed with raised bolsters and a side carrying loop
NewExclusive
FIT+FUN
Cushion Bed for Cats 50 x 40 x 14 cm
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 25%
€9.74
€12.99
Clear plastic pet feeding bottle with a white cap, two silicone nipples, and a cleaning brush, labeled "TRIXIE."
Trixie
Bottle Set
Rating: 3.4 out of 5 stars
3.4 (9)
€9.99
A pet food and water bowl set featuring a light green base and a clear cup with the text "pet lover" surrounded by a floral wreath design.
Exclusive
AniOne
food and water dispenser
Rating: 3.4 out of 5 stars
3.4 (26)
€9.99
EVERYDAY LOW PRICES
Light blue oval pet feeding bowl with smooth edges, empty and positioned on a white background.
Exclusive
AniOne
Toilet open 52x39x14 blue
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (6)
€9.99
Variants available: 2
Beaphar Calming Spot On packaging featuring a relaxed cat, with text highlighting its use for stressful situations and reducing problem behavior.
Beaphar
Calming Spot on for Cats
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€9.99
(€475.71/l)
Cardboard cat scratcher in a triangular shape with a white ball inside a groove, labeled "AniOne Wild Variety."
Exclusive
AniOne
Triangle Scratching Cardboard
Rating: 3.4 out of 5 stars
3.4 (14)
€9.99
EVERYDAY LOW PRICES
Gray felt pet cube with a circular entrance, designed as a cozy hideaway for small pets.
Exclusive
FIT+FUN
Felt Cat Cave
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (6)
€9.99
EVERYDAY LOW PRICES
A soft, rectangular pet bed in light gray, featuring a plush, fluffy exterior and a padded interior for comfort.
Exclusive
FIT+FUN
Teddy Cushion gray
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (15)
€9.99
Variants available: 2
Black pet harness and leash set, featuring adjustable straps and a metal clip for secure attachment.
Exclusive
AniOne
cat harness with lead black
Rating: 3.3 out of 5 stars
3.3 (3)
€9.99
Variants available: 3
Red pet harness and leash set, featuring adjustable straps and a metal clip for secure attachment.
Exclusive
AniOne
cat harness with leash for large cats red
Rating: 3.8 out of 5 stars
3.8 (4)
€9.99
Variants available: 2
Container of Take Care Tooth Finger Pads for pets, showing a dog and a finger with a white pad, labeled for cleaning and care.
Exclusive
TAKE CARE
Dental Finger Pads
Rating: 3.5 out of 5 stars
3.5 (2)
€9.99
Tube of Take Care dental gel for dogs with prebiotics, protecting sensitive teeth, featuring a smiling dog image.
Exclusive
TAKE CARE
Dental Care Gel
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€9.99
(€99.90/l)
Orange and white clownfish plush toy with black accents and a tag reading "Antone Wild Variety"
Exclusive
AniOne
Wiggly Fish
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (1)
€9.99
Small beige felt basket with two handles holding orange and red yarn balls with green felt leaves, pet toy.
Exclusive
AniOne
Toy Sisal Fruit Basket
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€9.99
EVERYDAY LOW PRICES
Light green pet carrier with ventilation slits and a secure latch, designed for transporting small animals.
Exclusive
FIT+FUN
Transport Box khaki
Rating: 1.6 out of 5 stars
1.6 (14)
€9.99
Variants available: 2
ProDen PlaqueOff Dental Bites cat treats bag (salmon flavor) with cat photo and plaque/tartar claims
New
ProDen
PlaqueOff Salmon Bites Cat 60g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€9.99
(€166.50/kg)
ProDen PlaqueOff Dental Bites Veggie bag for cats with cat photo and 100% natural seaweed badge
New
ProDen
PlaqueOff Bites Cat 60g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€9.99
(€166.50/kg)
Cat food box "Moments to enjoy" Mixed Selection, tabby, spoon of wet food, Quality Filet badge, 12x40g
Exclusive
MOMENTS
Mixed Selection wet cat food for adult cats 12 x 40 g
Rating: 1.0 out of 5 stars
1.0 (1)
€9.99
(€20.81/kg)
SALE
A 20-liter bag of MultiFit Limited Edition cat litter, labeled "Spring Comfort," featuring a relaxed orange tabby cat on a grassy background.
Exclusive
MultiFit
Fresh Comfort Meadow fragrance 20 l
Rating: 2.3 out of 5 stars
2.3 (24)
You save 16%
€10.00
(€0.50/l)
€11.99
Round plush donut pet bed with cream and beige leopard-print faux fur.
NewExclusive
FIT+FUN
Cat Bed Leo 50 cm
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€10.00
Gray pet grooming brush with a rounded handle and flexible bristles, designed for effective fur removal and detangling.
Exclusive
TAKE CARE
Shampoo Shower Massage Brush
Rating: 2.5 out of 5 stars
2.5 (2)
€10.49
EVERYDAY LOW PRICES
A curved cat scratching pad with a natural woven surface and a colorful floral design featuring tropical leaves and pink flowers, labeled "AniOne."
Exclusive
AniOne
Scratching Board: Tropical Fun
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (36)
€10.99