Cat

Cat Offers %

Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Area of application
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Sort by
1161 Products
EVERYDAY LOW PRICES
Light blue pet food bowl with heart-shaped cutouts on the sides, designed for dogs or cats.
Exclusive
FIT+FUN
Plastic Bowl Heart 700 ml
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (4)
€3.99
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Light green pet food bowl with heart-shaped cutouts on the sides, designed for easy handling.
Exclusive
FIT+FUN
Plastic Bowl Heart 700 ml
Rating: 3.0 out of 5 stars
3.0 (2)
€3.99
Variants available: 2
Plush sloth toy clinging to a stick with a green leaf, featuring large blue eyes and a friendly smile.
Exclusive
AniOne
toy sloth with matatabi stick
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (3)
€3.99
Cat toy featuring a wooden wand with a string attached to colorful feathers, ideal for interactive play.
Exclusive
AniOne
Natural Feather Teaser Toy
Rating: 3.0 out of 5 stars
3.0 (8)
€3.99
EVERYDAY LOW PRICES
White ceramic pet bowl with a green rim, featuring the text "fressnapf maxi zoo" and a playful dog graphic.
Exclusive
FIT+FUN
Ceramic Bowl 700 ml
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (2)
€3.99
MultiFit cat food bag featuring an orange tabby, "ADULT 1+ With Chicken" label and "1kg" weight
Exclusive
MultiFit
Dry Cat Food, Adult Chicken 1 kg
Rating: 2.3 out of 5 stars
2.3 (6)
€3.99
(€3.99/kg)
Variants available: 2
MultiFit kitten food bag showing a kitten, label "KITTEN <1", "with chicken", and 1kg.
Exclusive
MultiFit
Dry Food Cat, Junior, Chicken 1 kg
Rating: 3.2 out of 5 stars
3.2 (9)
€3.99
(€3.99/kg)
Variants available: 2
FIT+FUN Adult cat food with chicken, 2kg bag featuring a tabby cat and kibble image.
NewExclusive
FIT+FUN
dry cat food Adult with chicken 2 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.99
(€2.00/kg)
Bag of Fit+Fun Sensitive cat food with lamb and rice, featuring a tabby cat and 2kg weight.
NewExclusive
FIT+FUN
Dry Food Cat Adult Sensitive with Lamb & Rice
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.99
(€2.00/kg)
A Bengal cat with green eyes lies beside a bag of "Premiere. I ❤️ my cat" creamy crunch treats, featuring chicken and fig flavor.
Exclusive
PREMIERE
Creamy Crunch chicken & fig 180 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.99
(€22.17/kg)
Gray plush rhinoceros toy with soft fur, black eyes, and textured ears, ideal for pet playtime.
Exclusive
AniOne
Rhinoceros Toy
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (9)
€3.99
A plush pink sloth toy clings to a natural rope with colorful feathers, ideal for pet playtime.
Exclusive
AniOne
toy sloth on a rope
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (3)
€3.99
A bag of MultiFit cat food featuring a cute orange kitten on the front, labeled "CARE JUNIOR" with "Huhn" (chicken) and a bowl of kibble.
Exclusive
MultiFit
MultiFt Care Dry Cat Food, Junior, Chicken 750 g
Rating: 2.0 out of 5 stars
2.0 (1)
€3.99
(€5.32/kg)
Variants available: 2
Clear Christmas stocking filled with assorted red, green, and white cat toys including balls and a mouse.
Exclusive
FIT+FUN
Christmas Gift Set Boots
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (3)
€3.99
Green plush pea pod pet toy with two green sisal balls inside, designed for cats.
Exclusive
AniOne
Toy Sisal Pea
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.99
Real Nature Wilderness freeze-dried snack jar featuring "Pure Chicken" with a cat on the label, stating "100% Chicken Hearts."
Exclusive
REAL NATURE
WILDERNESS Freeze-dried chicken hearts 25 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.99
(€159.60/kg)
Purina Gourmet Revelations cat food packaging featuring a white cat, labeled "Mousse with Chicken," with a serving of mousse on a plate.
GOURMET
Revelations Mousse Wet Cat Food 4 x 57 g Chicken
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€4.19
(€18.38/kg)
Variants available: 2
A soft pet blanket featuring a light blue background with colorful hearts, rainbows, and clouds patterns, ideal for pets.
Exclusive
AniOne
replacement cushion cover Pepe and Kitty pet bed XS
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€4.99
Variants available: 2
Exclusive
AniOne
melamine bowl 350 ml
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€4.99
Variants available: 3
Plush lion head pet toy with yellow face, black eyes and nose, white snout, and fluffy brown mane.
Exclusive
AniOne
Toy Lion
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€4.99
Plush zebra dog toy with black and white stripes, fluffy black mane, and rope legs.
Exclusive
AniOne
Toy Zebra
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€4.99
Plush giraffe dog toy with a smiling face, fuzzy mane, yellow body, and rope legs with paw print detail.
Exclusive
AniOne
Toy Giraffe
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€4.99
EVERYDAY LOW PRICES
Fleaway Plus 50/60 mg spot-on for cats & ferrets; box with orange tabby, treats fleas, ticks, biting lice, 1x0.5 ml
Gray plush toy mouse with black eyes and nose, featuring rounded ears and a long tail, ideal for pet playtime.
Aumüller
fillable mouse
Rating: 3.8 out of 5 stars
3.8 (20)
€4.99
A pet bed featuring a vibrant green leaf pattern on a white background, showcasing various leaf shapes and textures.
Exclusive
AniOne
Valerian rustling cushion
Rating: 3.3 out of 5 stars
3.3 (7)
€4.99
A colorful braided pet collar featuring pink, blue, and beige strands, with a black plastic buckle and a silver charm shaped like a paw.
Exclusive
more LIFESTYLEPETS
Cat Collar Royal Cotton blue/pink
Rating: 2.0 out of 5 stars
2.0 (4)
€4.99
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Cat scratcher with a wavy design, featuring a natural woven surface and a tropical leaf pattern on the sides.
Exclusive
FIT+FUN
Leaf Window Scratching Board green
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (13)
€4.99
Variants available: 2
Ceramic pet food bowl with a beige gingham pattern and a subtle paw print design on the inside.
Exclusive
AniOne
Ceramic Bowl Paw
Rating: 3.9 out of 5 stars
3.9 (29)
€4.99
White ceramic pet dish shaped like a cat's face, featuring a brown checkered paw print design in the center.
Exclusive
AniOne
ceramic plate paw
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (45)
€4.99
Black and white cat on a pet food bag labeled "SELECT GOLD Senior Classic Fit," suitable for cats over 9 years, featuring chicken and rice.
Exclusive
SELECT GOLD
Classic Fit Senior 9+ Dry Cat Food 300 g
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (10)
€4.99
(€16.63/kg)
Variants available: 2
Select Gold Adult Pure cat food packaging with a Siamese cat, highlighting "Rind" (beef) and "26% frisches Fleisch" (26% fresh meat).
Exclusive
SELECT GOLD
Pure Adult Beef 300 g
Rating: 3.3 out of 5 stars
3.3 (18)
€4.99
(€16.63/kg)
Variants available: 2
Select Gold Kitten Classic Fit cat food packaging featuring a black and white kitten, with text highlighting poultry and rice ingredients.
Exclusive
SELECT GOLD
Kitten Poultry & Rice 300 g
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (20)
€4.99
(€16.63/kg)
Variants available: 2