Cat

Cat Offers %

Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Area of application
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Sort by
1161 Products
Select Gold Medica Veterinary Diet Nierendiät dog food bag, 300g, labeled as appetite stimulating with nutritional claims for renal health.
Exclusive
SELECT GOLD
Medica Kidney Diet Appetite Stimulating 300g
Rating: 4.4 out of 5 stars
4.4 (12)
€5.99
(€19.97/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
A dark gray rectangular pet litter box with smooth edges and a glossy finish, designed for easy cleaning and durability.
Exclusive
FIT+FUN
Fitfun Classic tray gray
Rating: 3.7 out of 5 stars
3.7 (11)
€5.99
Variants available: 2
A bag of MultiFit Corn Comfort cat litter with two tabby cats, highlighting clumping, dust-free, and biodegradable features.
Exclusive
MultiFit
Corn Comfort Clumping Litter 7 l
Rating: 2.9 out of 5 stars
2.9 (133)
€5.99
(€0.86/l)
Select Gold Medica Veterinary Diet bag, 300g, labeled "Schonkost" with "calorienreduziert" indicating low-calorie content for pets.
Exclusive
SELECT GOLD
Medica Light Diet Dry Cat Food 300 g
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (5)
€5.99
(€19.97/kg)
Variants available: 2
A tabby cat sits next to a bowl of creamy cat treat labeled "PREMIERE I love my cat My Cream" with fish, chicken, and pumpkin flavors.
Exclusive
PREMIERE
My Cream 24x15g
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (37)
€5.99
(€16.64/kg)
MultiFit Snack Cream cat treats big pack with poultry, liver, and cheese flavors, featuring an orange cat licking its lips.
Exclusive
MultiFit
SnackCream Cat 24 x 15 g Big Pack 2 Varieties Poultry liver and cheese
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (15)
€5.99
(€16.64/kg)
Variants available: 2
SALE
Purina Felix cat food box with a playful black and white cat peeking through a hole, labeled "As Good As It Looks."
Felix
AGAIL Ocean Feasts 12x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 21%
€6.31
(€6.19/kg)
€7.99
SALE
Felix Kitten food packaging featuring a bowl of mixed selection in jelly, with a playful cat peeking from the side.
Felix
FELI AGAIL Kitten in Jelly 12x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 21%
€6.31
(€6.19/kg)
€7.99
SALE
A playful black and white cat peeks through a torn box, promoting Purina Felix cat food's Favourites Selection in jelly.
Felix
FELI AGAIL Favorites Selection 12x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 21%
€6.31
(€6.19/kg)
€7.99
SALE
A playful black and white cat peeks through a torn box, promoting Purina Felix "As Good As It Looks" Meaty Selection in Jelly.
Felix
AGAIL Meaty Selection12 x 85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 21%
€6.31
(€6.19/kg)
€7.99
Whiskas cat food packaging featuring a gray cat with large eyes, highlighting "With delicious CHICKEN," 800g, 100% complete & balanced.
Whiskas
1+ Adult with Chicken Dry Cat Food 800 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€6.49
(€8.11/kg)
Variants available: 2
Purina Felix Christmas Selection cat treats box with 5 full-size treats, a black and white cat, and a red postbox design.
Felix
Christmas Treat Box 275g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€6.49
(€23.60/kg)
Cat food package labeled "WILDERNESS ADULT" featuring a Bengal cat, with text highlighting "70% FRESH MEAT" and ingredients like chicken.
Exclusive
REAL NATURE
WILDERNESS Dry Cat Food, Adult, Fresh Meat, Chicken 300 g
Rating: 3.3 out of 5 stars
3.3 (33)
€6.49
(€21.63/kg)
Variants available: 2
Cat food packaging featuring a Bengal cat, labeled "Wilderness Adult," with 70% fresh meat, turkey, and nutritional details.
Exclusive
REAL NATURE
WILDERNESS Dry Cat Food, Adult, Fresh Meat, Turkey 300 g
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (13)
€6.49
(€21.63/kg)
Variants available: 2
Purina Felix Kitten food box with a playful black and white kitten, featuring "Mixed Selection in Jelly" flavors for 2-12 month old kittens.
Felix
Kitten Mix Selection 12x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€6.49
(€6.36/kg)
Roll of clear plastic pet waste bags with a red header, designed for easy disposal of pet waste.
Exclusive
AniOne
drawstring bags 1x12 pieces L
Rating: 3.4 out of 5 stars
3.4 (10)
€6.49
Real Nature Wilderness kitten Pure Chicken cat food bag with two kittens, 65%/35%/0%, 300g
Exclusive
REAL NATURE
WILDERNESS dry cat food, kitten, pure chicken 300 g
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (10)
€6.49
(€21.63/kg)
Variants available: 2
SALE
Purina Felix cat food box with a playful black and white cat, featuring "Deliciously Sliced Mixed Selection" in jelly, 90% animal proteins.
SALE
Black and white cat reaching for "Felix Deliciously Sliced Fish Selection in Jelly" packaging with salmon, tuna, cod, and plaice.
SALE
Royal Canin Adult Maine Coon cat food bag featuring a Maine Coon cat image, with text highlighting breed nutrition and joint support.
ROYAL CANIN
Royal Adult Canin Maine Coon Dry Cat Food 400 g
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (368)
You save 15%
€6.79
(€16.97/kg)
€7.99
SALE
Royal Canin British Shorthair kitten food bag with a gray kitten, emphasizing breed nutrition and tailored kibble for growth.
ROYAL CANIN
British Shorthair Kitten Dry Cat Food 400 g
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (118)
You save 15%
€6.79
(€16.97/kg)
€7.99
Variants available: 2
Johnson's Veterinary Hairball Remedy tube, pink packaging featuring a cat, claims to help eliminate and prevent hairballs in cats and kittens.
Johnson´s Hairball Remedy 50 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€6.99
(€139.80/kg)
A bag of MultiFit cat food with an orange tabby, labeled "CARE ADULT" and icons for joint, metabolism, and heart health, featuring "with salmon."
Exclusive
MultiFit
Care Dry Cat Food, Adult, Salmon 1.4 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€6.99
(€4.99/kg)
Two light-blue triangular fabric cat toys printed with white cat faces, strawberries, blueberries and melon slices.
Exclusive
AniOne
valerian cushion in fruit design pink
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€6.99
Variants available: 2
A 1.4 kg bag of MultiFit cat food, "it's me! CARE INDOOR," with a fluffy cat and kibble bowl, promotes anti-hairball and odor control.
Exclusive
MultiFit
Care Dry Cat Food, Adult, Indoor, Chicken 1.4 kg
Rating: 2.4 out of 5 stars
2.4 (5)
€6.99
(€4.99/kg)
Long pet pillow featuring a vibrant green leaf pattern on a white background.
Exclusive
AniOne
Valerian play roll
Rating: 3.4 out of 5 stars
3.4 (5)
€6.99
White pet food bowl with bear ears, featuring a smooth interior and rounded edges, designed for small pets.
Exclusive
AniOne
Pepe & Kitty Bowl Dog 350ml light blue
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (2)
€6.99
Variants available: 2
Cat toy wand with a wooden stick and two teal pom-poms adorned with green feathers, designed for interactive play.
Exclusive
AniOne
teaser toy feather balls XL
Rating: 3.7 out of 5 stars
3.7 (6)
€6.99
Pink ceramic pet bowl with a silver crown design on the front, featuring vertical ribbed texture.
Exclusive
AniOne
Crown ceramic bowl:
Rating: 3.6 out of 5 stars
3.6 (11)
€6.99
A textured cat scratcher featuring silhouettes of a cat and a kitten surrounded by heart shapes, symbolizing love between pets.
Exclusive
AniOne
Benja Cardboard Scratcher
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (23)
€6.99
Long pet pillow featuring a vibrant green leaf pattern on a white background.
Exclusive
AniOne
catnip play roll
Rating: 3.5 out of 5 stars
3.5 (14)
€6.99