Cat

Cat Offers %

Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Area of application
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Sort by
1161 Products
Exclusive
MOMENTS
Snack Cat Kitten Fillet Chicken 2x15 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.49
(€83.00/kg)
SALE
Edgard Cooper 'ROLLS for hunting' cat treat bag, blue, salmon & chicken, playful cat illustration, three brown rolls
Edgard & Cooper
Soft Rolls Cat Treat Salmon 45g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.63
(€58.44/kg)
€3.29
SALE
Orange bag of Edgard Cooper ROLLS for Hunting cat treats — 86% chicken & turkey, soft and tender, with natural ingredients
Edgard & Cooper
Soft Rolls Cat Treat Chicken & Turkey 45g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.63
(€58.44/kg)
€3.29
Select Gold Adult Pure cat food can with horse flavor, grain-free formula, and image of a Siamese cat.
Exclusive
SELECT GOLD
Pure Paté Adult Wet Cat Food Horse 400 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.69
(€6.73/kg)
Variants available: 3
Select Gold Kitten Pure chicken pâté wet cat food can with a Siamese kitten and 72% chicken text.
NewExclusive
SELECT GOLD
Pure Kitten Pâté Wet Cat Food 400 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.69
(€6.73/kg)
SALE
Lily's Kitchen Chew Sticks for dogs, featuring lamb, apples, peas, and mint. Packaged in a green bag with floral designs.
Lily's Kitchen
Chew Sticks with Lamb Dog Treats 120g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.71
(€22.58/kg)
€3.39
A blue package of Dreamies cat treats featuring a playful cat illustration, with text highlighting salmon flavor and nutritional benefits.
Dreamies
cat snack Salmon 60 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.79
(€46.50/kg)
Dreamies Mix cat treats package featuring a playful cat, with images of chicken and duck, and text highlighting creamy and crunchy textures.
Dreamies
Mix Chicken & Duck 60 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.79
(€46.50/kg)
Bag of schesir snax! crunchy tuna-filled pet snacks, Ricco in Tonno / Rich in Tuna, Added Taurine & Vitamins, 60g
Schesir
Snax! Pillow Cat Treat Tuna 60g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.79
(€46.50/kg)
White and purple Schesir Snax bag of beef crunchy pet snacks, 'Ricco in Manzo / Rich in Beef', 'Added taurine & vitamins', 60g
Schesir
Snax! Pillow Cat Treat Beef 60g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.79
(€46.50/kg)
Schesir Snax! pouch of crunchy pet snacks, rich in pork; added taurine & vitamins; 60g; "2 kcal per snack"
Schesir
Snax! Pillow Cat Treat Pork 60g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.79
(€46.50/kg)
SALE
Lily's Kitchen dog food packaging featuring "Scrumptious Duck & Venison Sausages," with three sausages visible, on a purple background.
Lily's Kitchen
Scrumptious Duck & Venison Sausages Dog Snack70g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.87
(€41.00/kg)
€3.59
SALE
Lily's Kitchen dog food packaging for "The Best Ever Beef Mini Burgers," featuring a dog, butterflies, and natural ingredients.
Lily's Kitchen
Mini Burgers Beef 80 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.87
(€41.00/kg)
€3.59
SALE
Orange package of Lily's Kitchen Chicken Bites dog treats with quinoa and ginger, 70g, featuring a white dog illustration.
Lily's Kitchen
Chicken Bites Dog Treats with Chicken & Ginger 70g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.87
(€41.00/kg)
€3.59
SALE
Lily's Kitchen Puppy Chicken & Salmon Nibbles training treats packaging, featuring a playful dog illustration and text highlighting "Proper Meat."
Lily's Kitchen
Puppy Chicken & Salmon Nibbles Treat 70g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.87
(€41.00/kg)
€3.59
A package of "Filet Moments" cat treats with 30g of pure tuna fillet and a relaxed orange cat beside it.
Exclusive
MOMENTS
Fillet Treat Tuna 30 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€99.67/kg)
Variants available: 4
Metallic pet ID tag holder with a screw cap and keyring, designed for attaching identification tags to pet collars.
Exclusive
AniOne
address tag
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
Select Gold Snacks kitten treats pouch, 4–12 months, grain‑free chicken with yoghurt, pink bag with kitten photo
Exclusive
SELECT GOLD
Snacks Kitten Chicken with Yoghurt 75 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€39.87/kg)
Purina Felix Soup Tender Strips packaging shows a playful black and white cat, a soup bowl, and flavors: beef, chicken, lamb.
Felix
Soup Tender Strips 6 x 48 g Mix pack
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€10.38/kg)
Variants available: 2
Lily's Kitchen Salmon Treats for cats packaging shows a playful cat and highlights "Natural Ingredients," "Grain Free," and "No Added Sugar."
Lily's Kitchen
Salmon Cat Treats 60 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€49.83/kg)
Pouch of cat snack cream labeled "Moments to enjoy," featuring chicken with shrimp, with a spoon and a cat lying beside it.
NewExclusive
MOMENTS
Snack Cream Chicken & Prawns 90 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€29.90/kg)
Variants available: 2
Select Gold Pure cat snacks packaging featuring a light-colored cat, with text indicating chicken flavor, suitable for adult cats.
Exclusive
SELECT GOLD
Pure Chicken Snack Adult 75g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€39.87/kg)
A cat lounging by a bag of MultiFit cat treats labeled "Knuspy mit Huhn" with a value pack banner and "No added sugars" symbol.
Exclusive
MultiFit
Knuspy with chicken 180 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€16.61/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
A light purple textured rubber ball with a hole on top, featuring the brand name "AniOne" and the text "wild variety."
Exclusive
AniOne
Snack Ball 6 cm lavender
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
Canned pet food labeled "Medica Veterinary Diet" for dogs, designed for obesity and diabetes management, featuring a silhouette of a dog.
Exclusive
SELECT GOLD
Medica Reduction & Diabetes 200 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€14.95/kg)
Cat food can with a label reading "Moments to enjoy," featuring a cat lounging beside a fork and pieces of chicken.
Exclusive
MOMENTS
Adult Chicken 220 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€13.59/kg)
Variants available: 2
Cat food packaging with an orange tabby, labeled "MultiFit mini Sauce," featuring trout, salmon, and cod flavors. 6 packs, 300g total.
Exclusive
MultiFit
Mini 6x50 g Fish 6x50 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€9.97/kg)
Red pet collar with paw print design, featuring a black buckle and metal D-ring for leash attachment.
Exclusive
AniOne
reflective cat collar
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
Light pink pet collar with a black buckle and D-ring, designed for comfort and style.
Exclusive
AniOne
cat collar pink
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
Variants available: 4
Colorful cat toy wand with a fluffy, multicolored tail and a wooden stick handle.
Exclusive
AniOne
Leo Teaser Wand Toy
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
Canned dog food labeled "Medica Veterinary Diet" with "Schonkost," "Dietétique Gastrointestinal," a chicken icon, and a dog silhouette.
Exclusive
SELECT GOLD
Medica Light Wet Cat Food Chicken 200 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€14.95/kg)
Variants available: 2
Canned cat food labeled "Medica Veterinary Diet" with "Nierendiät" (Renal Diet) and "Mit Huhn" (With Chicken), featuring a cat silhouette.
Exclusive
SELECT GOLD
Medica Kidney Diet 200 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€14.95/kg)
Stainless steel pet bowl with a reflective surface, shown against a white background.
Exclusive
AniOne
Stainless Steel Bowl 200 ml
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
Variants available: 5
MultiFit cat milk cream snack tube 75g with no added sugars, showing a cat and a spoon with milk cream.
Exclusive
MultiFit
Milk Cream Paste 75 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€39.87/kg)
AniOne Katzenminze Spray catnip spray bottle, 175ml, blue label with cat icon and multilingual text.
Exclusive
AniOne
Catnip Spray 175ml
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€17.09/l)
AniOne Baldrian Spray 175ml bottle for pets with valerian, blue label and pink cat icon.
Exclusive
AniOne
Catnip Spray 175ml
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€17.09/l)