Cat

Cat Offers %

Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Area of application
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Sort by
1156 Products
SALE
Schesir Baby Mousse grain-free kitten food pouch, salmon and chicken flavor, 70g, with DHA and taurine.
New
Schesir
Baby Wet Cat Salmon with Chicken Mousse 70g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€21.57/kg)
€1.89
SALE
Can of Schesir After Dark complete grain-free cat food, chicken with duck, 80g.
Schesir
After Dark Wet Cat Chicken with Duck Broth Can 80g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€18.88/kg)
€1.89
SALE
Black pouch of Schesir After Dark Velvet Mousse grain-free adult cat food, chicken with quail egg, 80g.
Schesir
After Dark Wet Cat Chicken with Quail Egg Mousse Pouch 80g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€18.88/kg)
€1.89
SALE
Schesir After Dark Velvet Mousse grain-free cat food pouch with chicken and duck, 80g, for adult cats.
Schesir
After Dark Wet Cat Chicken with Duck Mousse Pouch 80g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€18.88/kg)
€1.89
Deal
Schesir Special Mousse cat food pouch for adult cats, salmon with chicken, grain free, skin & coat formula, 70g.
Deal
Schesir Special Mousse Light chicken flavor adult cat food pouch, grain free, low calories, 70g.
Schesir
Chicken Light 70g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.51
(€21.57/kg)
SALE
Black pouch of Schesir After Dark Velvet Mousse grain-free adult cat food with chicken, 80g, featuring a black cat illustration.
Schesir
After Dark Wet Cat Chicken Mousse Pouch 80g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€18.88/kg)
€1.89
SALE
Schesir After Dark complete grain-free cat food can, chicken with quail egg, 80g.
Schesir
After Dark Chicken & Egg 80g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€18.88/kg)
€1.89
SALE
Royal Canin Adult Maine Coon cat food packaging shows a Maine Coon cat and highlights nutrition, texture, and joint health.
ROYAL CANIN
Maine Coon Wet Cat Food 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€17.76/kg)
€1.89
SALE
Royal Canin Adult British Shorthair cat food bag, showcasing a gray British Shorthair and emphasizing breed-specific nutrition.
ROYAL CANIN
British Shorthair Wet Cat Food 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€17.76/kg)
€1.89
SALE
Real Nature Original pet food packaging featuring "Huhn mit Lachs" (Chicken with Salmon), with peas and carrots, labeled for adult cats.
Exclusive
REAL NATURE
Original Wet Food for Cats Adult, Chicken with salmon 100 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 10%
€1.52
(€15.20/kg)
€1.69
SALE
Real Nature Wilderness Senior cat food, pure chicken, 96% chicken broth, 4% vegetables, 0% added grains.
Exclusive
REAL NATURE
WILDERNESS Wet Food Cat, Senior Chicken 100 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 15%
€1.52
(€15.20/kg)
€1.79
Variants available: 2
Pouch of Real Nature Original senior dog food, labeled "Geflügel mit Wild" with illustrations of chicken and deer.
Exclusive
REAL NATURE
Original wet cat food, Senior Poultry with game 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.59
(€18.71/kg)
Variants available: 2
SALE
Exclusive
FIT+FUN
Fit + Fun Halloween Soft Toy Sets
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.59
€1.99
Hypoallergenic cat food in a 100g container, labeled "Select Gold Medica Veterinary Diet," featuring a cat silhouette and nutritional claims.
Exclusive
SELECT GOLD
Medica KIT Hypoallergenic Chicken 100 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.69
(€16.90/kg)
Pouch of Real Nature Wilderness Adult cat food featuring a serval cat on a rocky terrain, labeled "Pure Chicken" with 99% chicken content.
Exclusive
REAL NATURE
Wilderness Adult
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.69
(€19.88/kg)
Pouch of Real Nature Wilderness Adult cat food featuring "Pure Turkey" with a 99% turkey content, a cat in the background, and nutritional details.
Exclusive
REAL NATURE
Wilderness Adult
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.69
(€19.88/kg)
A can of MultiFit cat food with a ginger cat label, marked "ADULT" in bold blue, and "JELLY" with chicken flavor.
Exclusive
MultiFit
Adult Jelly Chicken 405 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.69
(€4.17/kg)
Wilderness Adult Pure Beef pet food packaging featuring a wild cat in a natural setting, with 99% beef, 1% vegetables, and 0% added grains.
Exclusive
REAL NATURE
Wilderness Adult
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.69
(€19.88/kg)
Select Gold Medica Veterinary Diet for dogs with diabetes, 100g pâté packaging, featuring text on glucose regulation and dietary information.
Exclusive
SELECT GOLD
Medica Diabetes 100 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.69
(€16.90/kg)
Silver pet food container labeled "Wilderness Adult Pure Chicken" with a wild cat image, stating 99% chicken, 1% plants, 0% grains.
Exclusive
REAL NATURE
WILDERNESS Adult Pure Chicken 100 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.79
(€17.90/kg)
Cat food can featuring a playful gray cat, salmon pieces, and the text "Moments to enjoy" with "Lachs Saumon Salmon" highlighted.
Exclusive
MOMENTS
Adult Salmon 140 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.89
(€13.50/kg)
Variants available: 11
Royal Canin Kitten food pouch, 85g x 12, featuring chunks in jelly, suitable for kittens up to 12 months, with a soft texture for milk teeth.
ROYAL CANIN
Kitten Wet Cat Food 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.89
(€22.24/kg)