Cat

Cat Offers %

Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Area of application
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Sort by
1156 Products
Cat food can featuring a tabby cat, labeled "PREMIERE. I love my cat," with "Tuna Fish with Calamari" in jelly.
Exclusive
PREMIERE
Fine Filets Wet Cat Food for Adults – Jelly Tuna with calamari 100 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.39
(€13.90/kg)
Variants available: 4
Cat food pouch featuring a Bengal cat, labeled "Premiere. I love my cat" with "Fine Filets Huhn und Thunfisch" (Chicken and Tuna Fish) in jelly.
Exclusive
PREMIERE
Fine Fillets Chicken & Tuna 100 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.39
(€13.90/kg)
Variants available: 4
SALE
Real Nature Original kitten wet cat food with chicken and green beans in sauce, natural ingredients label.
Exclusive
REAL NATURE
Original Cat Wet Food, Kitten, Ragout Chicken with green beans 100 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 14%
€1.44
(€14.40/kg)
€1.69
SALE
Real Nature Original Senior cat food with chicken and green beans in sauce, natural ingredients, gold foil packaging.
Exclusive
REAL NATURE
Original Cat Wet Food, Senior, Ragout Chicken with green beans 100 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 14%
€1.44
(€14.40/kg)
€1.69
Deal
Pouch of Real Nature Original kitten food with chicken, beef, pumpkin, and salmon oil. Text: "Huhn mit Rind," "Omega-6 + Taurin."
Exclusive
REAL NATURE
Original Wet Food Cat, Kitten, Chicken with beef 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.44
(€16.94/kg)
Variants available: 3
Deal
Wilderness Senior cat food pouch (Real Nature) with tabby cat photo, "Pure Chicken" label, chicken leg image and "96% 4% 0%" text
Sheba Filets cat food with chicken and sustainable tuna, MSC certified, featuring a gray cat and parsley garnish.
Sheba
Filet Chicken & Tuna 60g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.49
(€24.83/kg)
Cat food can with a label reading "Moments to enjoy," featuring a cat image, and highlighting "Huhn Poulet Chicken" and "Quality Filet."
Exclusive
MOMENTS
Adult Chicken 70 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.49
(€21.29/kg)
Variants available: 14
AniOne Katzenminze catnip 10g in clear plastic tube on teal card with cat icon and multilingual text.
Exclusive
AniOne
Catnip 10g
Rating: 1.0 out of 5 stars
1.0 (1)
€1.49
(€149.00/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Three paw-shaped pet toys in pink, blue, and green with white tops and green herb balls in the center.
Exclusive
FIT+FUN
Cat Toy with Catnip
Rating: 3.8 out of 5 stars
3.8 (4)
€1.49
EVERYDAY LOW PRICES
Three packages of FIT+FUN cat treats, labeled "Sticks mit Kaninchen & Pute," featuring a tabby cat and showing ingredients in multiple languages.
Exclusive
FIT+FUN
cat sticks 10 pieces
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.49
(€29.80/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
A cute plush toy shaped like a red chili pepper with a green top, featuring embroidered eyes and a smiling mouth.
Exclusive
FIT+FUN
Pepperoni toy
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (11)
€1.49
EVERYDAY LOW PRICES
Colorful yarn ball toy for pets, featuring vibrant orange, blue, and green strands, ideal for playful cats or small dogs.
Exclusive
FIT+FUN
Cotton Ball
Rating: 3.0 out of 5 stars
3.0 (13)
€1.49
Can of MultiFit cat food featuring an orange tabby cat, labeled "Adult Paté" with beef and liver, 400g, no added sugars.
Exclusive
MultiFit
Adult Pâté Beef & Liver 400 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.49
(€3.72/kg)
Variants available: 3
A can of MultiFit Senior cat food featuring an orange tabby cat on the label, with text indicating it contains salmon and no added sugars.
NewExclusive
MultiFit
Wet Food Cat Senior Pâté, with Salmon 400 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.49
(€3.72/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Bright green plush cat toy with pink and green feathers on each end, designed for interactive play.
Exclusive
FIT+FUN
Catnip candy
Rating: 4.4 out of 5 stars
4.4 (44)
€1.49
EVERYDAY LOW PRICES
A playful orange cat licks its lips in front of a yellow snack bag labeled "MultiFit Cookies Little Fish," featuring fish-shaped treats.
Exclusive
MultiFit
Biscuits Little Fish with salmon, 50 g
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (5)
€1.49
(€29.80/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Orange tabby cat licking its lips next to a package of MultiFit Tuna Rings snacks, labeled "Snack & Play" with 50g weight.
Exclusive
MultiFit
Snack&Play Tuna Rings, 50 g
Rating: 3.9 out of 5 stars
3.9 (7)
€1.49
(€29.80/kg)
Variants available: 2
Pet food package for "Real Nature Wilderness" featuring "Pure Chicken" meat flakes for cats, with chicken pieces and a wild cat image.
Exclusive
REAL NATURE
WILDERNESS Meat Flakes Pure Chicken 10 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.49
(€149.00/kg)
Variants available: 2
Plastic bottle of water labeled "MultiFit" with a picture of a ginger cat, featuring text in German, French, and Italian: "Wasser - Eau - Acqua".
Exclusive
MultiFit
water for cats 1.5 l
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.49
(€0.99/l)
EVERYDAY LOW PRICES
Two spiky pet toys, one bright pink and one vibrant yellow, designed for dogs or cats, displayed side by side.
Cat snack packaging features a playful orange cat licking its lips, labeled "MultiFit Würstchen mit Lachs & Huhn," with "Extra Saftig" and "No Sugar" icons.
Exclusive
MultiFit
Snack Sausages Salmon 12x9 g
Rating: 3.9 out of 5 stars
3.9 (35)
€1.49
(€13.80/kg)
Variants available: 2
Pouch of "Kitten Moments" chicken fillet cat food, featuring a fork with tender chicken pieces and a playful kitten lying beside it.
Exclusive
MOMENTS
Kitten 70 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.49
(€21.29/kg)
A can of "Kitten Moments" wet food featuring a playful kitten on the label, with text indicating chicken flavor and quality filet.
Exclusive
MOMENTS
Kitten Chicken Fillet 70 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.49
(€21.29/kg)
SALE
Schesir cat food can, tuna with whitebaits fillet in jelly, 85g, with added vitamins, complete nutrition.
Schesir
Tuna with Whitebaits 85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€17.76/kg)
€1.89
SALE
Schesir adult cat food pouch, tuna with shrimps fillets in jelly, 85g, 100% natural fillets, added vitamins.
Schesir
Tuna with Shrimps 85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€17.76/kg)
€1.89
SALE
Schesir adult cat food pouch with 100% natural tuna fillets, added vitamins, 85g in jelly, blue and white packaging.
Schesir
Tuna 85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€17.76/kg)
€1.89
SALE
Schesir adult cat food pouch, tuna with salmon fillets in jelly, 85g, 100% natural fillets, added vitamins.
Schesir
Tuna with Salmon 85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€17.76/kg)
€1.89
SALE
Can of Schesir After Dark complete grain-free cat food, chicken with duck, 80g.
Schesir
After Dark Wet Cat Chicken with Duck Broth Can 80g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€18.88/kg)
€1.89
SALE
Black pouch of Schesir After Dark Velvet Mousse grain-free adult cat food, chicken with quail egg, 80g.
Schesir
After Dark Wet Cat Chicken with Quail Egg Mousse Pouch 80g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€18.88/kg)
€1.89
SALE
Schesir After Dark Velvet Mousse grain-free cat food pouch with chicken and duck, 80g, for adult cats.
Schesir
After Dark Wet Cat Chicken with Duck Mousse Pouch 80g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€18.88/kg)
€1.89
Deal
Schesir Special Mousse cat food pouch for adult cats, salmon with chicken, grain free, skin & coat formula, 70g.
Deal
Schesir Special Mousse Light chicken flavor adult cat food pouch, grain free, low calories, 70g.
Schesir
Chicken Light 70g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.51
(€21.57/kg)
SALE
Black pouch of Schesir After Dark Velvet Mousse grain-free adult cat food with chicken, 80g, featuring a black cat illustration.
Schesir
After Dark Wet Cat Chicken Mousse Pouch 80g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.51
(€18.88/kg)
€1.89