Cat

Cat Offers %

Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Area of application
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Sort by
1159 Products
MultiFit Soft Snack for cats, featuring an orange tabby cat on the packaging, with heart-shaped treats and text indicating "Huhn" (chicken).
Exclusive
MultiFit
Soft Snack Chicken 50 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€39.80/kg)
Three packages of MultiFit Fruity Meat Sticks for cats, featuring an orange cat and highlighting 91% meat with chicken and apple flavors.
Exclusive
MultiFit
Fruity Meat Sticks Chicken & Apple 8x5 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€49.75/kg)
Cat snack packaging featuring a playful orange cat, labeled "MultiFit naturelle Snacks Junior Thunfisch" with a blue background.
NewExclusive
MultiFit
naturelle Tuna Junior 50 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€39.80/kg)
Deal
Cat food packaging featuring a tabby cat, highlighting "MY CREAM" with chicken and blueberries, 90g total, 6x15g servings.
Exclusive
PREMIERE
My Cream Chicken & Blueberries 6x15 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€22.11/kg)
Variants available: 2
Royal Canin Appetite Control cat food with thin slices in gravy, alongside text: "90% of owners reported controlled begging."
ROYAL CANIN
Appetite Control Care 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€23.41/kg)
MultiFit Snack Cream packaging for cats, showing a playful orange cat, a bowl of creamy snack, and "Snack Cream mit Pute" text.
Exclusive
MultiFit
Snack Creamxpieces Turkey 15 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€18.95/kg)
Variants available: 2
Cat treat packaging featuring a ginger cat, with the product name "Huhn mit Shrimps" (Chicken with Shrimps) prominently displayed.
NewExclusive
MultiFit
Naturelle Chicken with Shrimps 50 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€39.80/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
A colorful assortment of plush butterfly toys in various pastel colors, each adorned with shiny spots and large eyes, arranged in a circular pattern.
Exclusive
FIT+FUN
butterfly toy
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
Purple pet collar with a silver charm, featuring a snap buckle and adjustable strap.
Exclusive
MORE
LIFESTYLEPETS felt cat collar blue
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.00
Variants available: 2
White pet bowl with three pastel flowers (pink, purple, blue) with yellow centers printed inside
Exclusive
FIT+FUN
Ceramic Pet Bowl Flowers
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (1)
€2.00
Pale blue round pet bowl featuring a smiling yellow daisy design inside
Exclusive
FIT+FUN
Ceramic Bowl
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.00
Lily's Kitchen Organic Chicken Supper for dogs, featuring a design with flowers and a dog illustration, labeled "Naturally Complete."
Lily's Kitchen
Organic Supper Wet Adult Dog food Chicken 150 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.09
(€13.93/kg)
Variants available: 2
Whiskas Temptations cat treats with salmon flavor, featuring a gray cat's face and images of crunchy treats on a purple bag.
Whiskas
Temptations Salmon 60g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.19
(€36.50/kg)
Whiskas Temptations cat treats packaging featuring a gray cat, with text highlighting "with Chicken & Cheese," "<2 KCAL," and "60 g."
Whiskas
Temptations Chicken&Cheese 60g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.19
(€36.50/kg)
Packaging for Purina Felix 'Joyables' liquid treats featuring a playful black and white cat licking its lips, with text stating "With Chicken."
Felix
Joyables Chicken 4x10g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.29
(€57.25/kg)
Purina Felix 'Joyables' cat treat packaging with a playful cat, highlighting "With Salmon," "Low in Calories," and "No Added Sugar."
Felix
Joyables Salmon 4x10g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.29
(€57.25/kg)
Packaging for Purina Felix 'Joyables' liquid treats featuring a playful black and white cat licking its lips, with text stating "With Duck."
Felix
Joyables Duck 4x10g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.29
(€57.25/kg)
SALE
Yellow Edgard Cooper PILLOWS cat treat pouch (60g) with purple cat drawing, turkey icon, text: For rewarding Fresh meat
Edgard & Cooper
Pillows Cat TreatTurkey 60g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.39
(€39.83/kg)
€2.99
SALE
Orange bag of Edgard Cooper PILLOWS cat treats (chicken, 60g) with smiling cat illustration and text 'for rewarding'
Edgard & Cooper
Pillows Cat Treat Chicken 60g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.39
(€39.83/kg)
€2.99
SALE
Orange Edgard & Cooper Crunchies bag for playing, with catnip, fresh meat, natural ingredients, chicken.
Edgard & Cooper
Crunchies Cat Treat Chicken 50g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.39
(€47.80/kg)
€2.99
SALE
Exclusive
MOMENTS
Diamond Cat Snack Jelly Cups Chicken 6x22 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.39
(€18.11/kg)
€2.99
Variants available: 2
SALE
Blue Edgard Cooper CRUNCHIES cat treats pouch, salmon flavor, playful cat illustration, labeled with catnip and fresh salmon
Edgard & Cooper
Crunchies Cat Treat Salmon 50g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.39
(€47.80/kg)
€2.99
SALE
Blue 60g Edgard Cooper cat treat pouch reading 'FOURRÉS POUR FÉLICITER', smiling cat, salmon-filled bites, 'Saumon'.
Edgard & Cooper
Pillows Cat Treat Salmon 60g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€2.39
(€39.83/kg)
€2.99
Exclusive
MOMENTS
Snack Cat Kitten Fillet Chicken 2x15 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.49
(€83.00/kg)
Light blue pet collar with a black buckle and metal D-ring for leash attachment, featuring a woven design.
Exclusive
AniOne
Junior Cat Collar turquoise
Rating: 3.0 out of 5 stars
3.0 (7)
€2.49
Variants available: 2
PREMIERE I love my cat Soft Sticks with salmon & trout, 95% meat & fish, grain-free, no added sugar, 6 sticks, image of gray cat.
Exclusive
PREMIERE
Soft Sticks Salmon & Trout 6 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.49
(€69.17/kg)
Variants available: 3
A tabby cat sits beside a package of "Soft Rolls Moments" cat treats, featuring salmon and chicken flavor, with four 10g portions.
Exclusive
MOMENTS
Soft Rolls Salmon & Chicken 4x10 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.49
(€62.25/kg)
Variants available: 2
A playful tabby cat reaches for a creamy pudding treat labeled "My Pudding" with blueberries, featuring low lactose content.
Exclusive
PREMIERE
My Pudding Blueberry 6x15 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.49
(€27.67/kg)
Variants available: 2
A Bengal cat rests next to a "Premiere I Love My Cat" Creamy Crunch treats package, showcasing chicken and fig flavor.
Exclusive
PREMIERE
Creamy Crunch fig 60 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.49
(€41.50/kg)
A Bengal cat with green eyes rests beside a package of "Premiere I Love My Cat Creamy Crunch" treats, featuring poultry and pumpkin.
Exclusive
PREMIERE
Creamy Crunch Poultry & Pumpkin 60 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.49
(€41.50/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Yellow pet grooming comb with fine and wide teeth, designed for detangling and grooming pets.
Exclusive
FIT+FUN
flea comb yellow
Rating: 3.0 out of 5 stars
3.0 (3)
€2.49
Red plastic cat litter scoop with a flat base and slotted design for easy sifting.
Exclusive
AniOne
Litter Scoop
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (1)
€2.49
EVERYDAY LOW PRICES
Three colorful furry toy mice in teal, gray, and orange with blue patterns, each with small ears and red noses.
Exclusive
FIT+FUN
Rat Toy
Rating: 3.6 out of 5 stars
3.6 (5)
€2.49
EVERYDAY LOW PRICES
A pet blanket featuring a green leaf pattern with white stitching along the edges.
Exclusive
AniOne
valerian cuddle cushion
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (33)
€2.49
EVERYDAY LOW PRICES
A pet blanket featuring a green leaf pattern with white stitching along the edges.
Exclusive
AniOne
cuddle cushion catnip
Rating: 3.7 out of 5 stars
3.7 (26)
€2.49
PREMIERE I love my cat Mini Sticks cat treats with chicken and duck, soft texture, 50g pack with gray cat image
Exclusive
PREMIERE
Mini Sticks Chicken & Duck 50 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.49
(€49.80/kg)
Pouch of MultiFit Pudding for cats, featuring a licking orange cat, with text indicating "91% milk" and "reduced lactose."
Exclusive
MultiFit
Pudding 150 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.49
(€16.60/kg)