Cat

Cat Offers %

Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Area of application
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Sort by
1159 Products
MultiFit cat milk cream snack tube 75g with no added sugars, showing a cat and a spoon with milk cream.
Exclusive
MultiFit
Milk Cream Paste 75 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€39.87/kg)
AniOne Katzenminze Spray catnip spray bottle, 175ml, blue label with cat icon and multilingual text.
Exclusive
AniOne
Catnip Spray 175ml
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€17.09/l)
AniOne Baldrian Spray 175ml bottle for pets with valerian, blue label and pink cat icon.
Exclusive
AniOne
Catnip Spray 175ml
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€2.99
(€17.09/l)
KONG Refillables packaging: yellow plush duck cat toy with refillable catnip tube; visible text "KONG Refillables"
New
KONG
Catnip Duck Toy
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.00
SALE
Schesir STIX cat creamy snacks with duck, grain free, adult cat, 6 single individual portions, 90g total.
Schesir
Stix Duck, Creamy Snack, 6x15g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€3.03
(€33.67/kg)
€3.79
SALE
Purple package of Schesir Stix cat creamy snacks variety pack with black cat illustration and six individual portions.
Schesir
Stix Variety Pack ,Creamy Snack, 6x15g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€3.03
(€33.67/kg)
€3.79
Canned cat food "Real Nature Original" for kittens, featuring turkey and chicken illustrations, with text "Huhn mit Pute, und Lachsöl."
Exclusive
REAL NATURE
Original Wet Food Cat, Kitten Chicken with Turkey and Salmon Oil 400 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.29
(€8.23/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
A cat food package featuring a Bengal cat, labeled "Premiere Meat Menu," highlighting "51% Pheasant" and "Grain Free Adult."
Exclusive
PREMIERE
Grain-free pheasant 300 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.49
(€11.63/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Cat food packaging featuring a Bengal cat, labeled "Premiere Meat Menu," with 51% poultry content, and claims for dental care and hygiene.
Exclusive
PREMIERE
Dental Poultry 300 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.49
(€11.63/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Cat food packaging shows a fluffy brown cat with green eyes, labeled "Premiere Meat Menu" with 52% poultry and salmon for adult cats.
Exclusive
PREMIERE
Adult 300 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.49
(€11.63/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
A yellow pet grooming brush with metal pins on a padded base, designed for detangling and smoothing pet fur.
Exclusive
FIT+FUN
care brush
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.49
EVERYDAY LOW PRICES
Bright orange pet grooming brush with soft, rounded spikes and a handle for easy grip.
Exclusive
FIT+FUN
massage brush
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.49
EVERYDAY LOW PRICES
Yellow pet grooming brush with a rectangular head and metal bristles, designed for removing loose fur and tangles.
Exclusive
FIT+FUN
plucking brush
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.49
EVERYDAY LOW PRICES
A yellow pet grooming brush with white bristles, designed for brushing fur.
EVERYDAY LOW PRICES
Colorful pet toys shaped like a pineapple and two red balls, featuring a green feather on top of the pineapple.
Exclusive
FIT+FUN
cherry and pear set
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.49
Box of Purina Bonio dog treats, featuring a cartoon bone logo and the text "the original," with a close-up of a dog's face.
BONI
O Original Dog Biscuits 650 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.59
(€5.52/kg)
Wilderness Senior Pure Chicken pet food can, featuring a cat in a grassy background. Contains 96% chicken, 4% plants, 0% grains.
Exclusive
REAL NATURE
WILDERNESS Senior Pure Chicken 400 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.69
(€9.23/kg)
Schesir Stix cat creamy snacks with salmon, grain free, 6 single individual portions, for adult cats.
Schesir
Stix Creamy Snack Salmon 6x15g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.79
(€42.11/kg)
Schesir STIX cat creamy snacks chicken flavor, grain free, 6 individual portions, adult cat, purple and orange packaging.
Schesir
Stix Creamy Snack Chicken 6x15g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.79
(€42.11/kg)
Schesir STIX cat creamy snacks tuna flavor, grain-free, 6 single portions, for adult cats, 90g pack.
Schesir
Stix Creamy Snack Tuna 6x15g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.79
(€42.11/kg)
FIT+FUN Adult cat food with chicken, 2kg bag featuring a tabby cat and kibble image.
NewExclusive
FIT+FUN
dry cat food Adult with chicken 2 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.99
(€2.00/kg)
Bag of Fit+Fun Sensitive cat food with lamb and rice, featuring a tabby cat and 2kg weight.
NewExclusive
FIT+FUN
Dry Food Cat Adult Sensitive with Lamb & Rice
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.99
(€2.00/kg)
Four colorful plush pet balls in various patterns: a leopard print, a red with black spots, a green and brown camo, and a purple spotted ball.
Exclusive
AniOne
Toy Leo Balls
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.99
A Bengal cat with green eyes lies beside a bag of "Premiere. I ❤️ my cat" creamy crunch treats, featuring chicken and fig flavor.
Exclusive
PREMIERE
Creamy Crunch chicken & fig 180 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.99
(€22.17/kg)
Gray plush rhinoceros toy with soft fur, black eyes, and textured ears, ideal for pet playtime.
Exclusive
AniOne
Rhinoceros Toy
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.99
Real Nature Wilderness freeze-dried snack jar featuring "Pure Chicken" with a cat on the label, stating "100% Chicken Hearts."
Exclusive
REAL NATURE
WILDERNESS Freeze-dried chicken hearts 25 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€3.99
(€159.60/kg)