Cat

Cat Offers %

Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Area of application
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Sort by
1159 Products
Royal Canin Kitten food pouch, 85g x 12, featuring chunks in jelly, suitable for kittens up to 12 months, with a soft texture for milk teeth.
ROYAL CANIN
Kitten Wet Cat Food 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.89
(€22.24/kg)
Royal Canin Sterilised cat food packaging, featuring a running cat illustration, with text highlighting "Health Nutrition" and "Weight maintenance."
ROYAL CANIN
Sterilised Wet Cat Food 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.89
(€22.24/kg)
Cat food can featuring a playful gray cat, salmon pieces, and the text "Moments to enjoy" with "Lachs Saumon Salmon" highlighted.
Exclusive
MOMENTS
Adult Salmon 140 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.89
(€13.50/kg)
Variants available: 11
EVERYDAY LOW PRICES
Light green pet food bowl with heart-shaped cutouts on the sides, designed for easy handling and feeding.
Exclusive
FIT+FUN
plastic bowl heart 200 ml green
Rating: 2.1 out of 5 stars
2.1 (16)
€1.99
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Pink pet food bowl with a smooth interior and textured base for stability.
Exclusive
FIT+FUN
plastic bowl 200 ml pink
Rating: 3.8 out of 5 stars
3.8 (10)
€1.99
Variants available: 2
A playful black and white cat on a blue background holds a treat from a "Felix Tasty Nuggets" package, labeled "Rich in Beef with Lamb."
Felix
Tasty Nuggets Beef and Lamb 50g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€39.80/kg)
Orange plush fox pet toy with striped belly holding an acorn and a long fuzzy tail
Exclusive
FIT+FUN
Plush Fox Cat Toy 26 cm
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
Cat teaser wand toy: long brown rod with string, red fabric maple leaf and yellow pom-pom dangling
NewExclusive
FIT+FUN
Maple Fishing Rod Toy 40 cm
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
Brown cat teaser wand with two smiling acorn plushes on a string and an orange feathery tuft.
NewExclusive
FIT+FUN
Toy Fishing Rod Acorn 40 cm
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
AniOne Catnip Ball pack with three 2cm balls, labeled in multiple languages, for cats with catnip content.
Exclusive
AniOne
Catnip Ball 3-Pack
Rating: 1.0 out of 5 stars
1.0 (1)
€1.99
A can of cat food labeled "Moments to enjoy" featuring a cat on the front, with the flavor "Hühnerleber" (chicken liver) highlighted.
Exclusive
MOMENTS
Topping Powder Chicken liver 60 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€33.17/kg)
Variants available: 2
A can of cat food labeled "Moments Topping to enjoy," featuring a tabby cat and a bowl of food, with "Käse" (cheese) highlighted.
Exclusive
MOMENTS
Topping Powder cheese 35 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€56.86/kg)
Three mesh sachets filled with dried herbs, leaves and stems for small pets.
Exclusive
AniOne
Catnip Refill Pack
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
EVERYDAY LOW PRICES
A colorful rainbow ribbon attached to a black wand, designed for interactive play with pets.
Exclusive
FIT+FUN
Cat Pole Rainbow
Rating: 3.5 out of 5 stars
3.5 (20)
€1.99
EVERYDAY LOW PRICES
White ceramic pet bowl with a green rim, featuring the logo "fressnapf maxi zoo" printed on the inside.
Exclusive
FIT+FUN
Ceramic Bowl cream
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (2)
€1.99
Royal Canin Hairball cat food pouch with a plate of thin slices in jelly, promoting hairball reduction in 14 days.
ROYAL CANIN
FCN Hairball Care Jelly 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€23.41/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Three colorful plush bird toys: a red bird with brown wings, a teal bird with tan wings, and a purple bird with green accents.
Exclusive
FIT+FUN
toy birds
Rating: 3.4 out of 5 stars
3.4 (10)
€1.99
EVERYDAY LOW PRICES
A cat toy wand with a feather attachment featuring red and brown colors, designed for interactive play with pets.
Exclusive
FIT+FUN
Cat Pole Wedel
Rating: 1.7 out of 5 stars
1.7 (49)
€1.99
A light brown cat sits beside a slate plate of raw meat, with a packaging label reading "Premiere Meat Menu" and "Beef & Poultry Medley."
Exclusive
PREMIERE
Meat Menu Wet Food Cat, Adult Beef & Poultry 300 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€6.63/kg)
Variants available: 3
Box of FIT+FUN 'Toy for Cats' holiday plush toys—Santa hat snowman and smiling gingerbread faces in red display box.
NewExclusive
FIT+FUN
Xmas Matatabi Sticks
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
A playful orange cat on round MultiFit Dentalys packaging, featuring a tooth icon and text in English and French.
Exclusive
MultiFit
Dentalys 60 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€33.17/kg)
Royal Canin Digestive cat food pouch with a plate of thin slices in gravy, promoting healthy digestion and 95% stool quality in 10 days.
ROYAL CANIN
Digestive Wet Cat Food 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€23.41/kg)
GimCat Milk pouch, yellow cap, spoon dripping milk above tuxedo cat; labels: GimCat, Milk, 99% Vollmilch, lactose-reduced
New
GimCat
milk for cats 200 ml
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€9.95/l)
Royal Canin Urinary cat food pouch, featuring thin slices in jelly, with text highlighting urinary tract health support in 10 days.
ROYAL CANIN
FCN Urinary Care Jelly 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€23.41/kg)
A can of Premiere Meat Menu cat food with a tabby kitten label, featuring "Beef & Poultry Medley," "grain-free," and "100% fresh meat."
NewExclusive
PREMIERE
Meat Menu Kitten Beef & Poultry Composition 400 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€4.98/kg)
Variants available: 3
EVERYDAY LOW PRICES
A playful orange cat is featured on a round packaging for MultiFit Knuspy treats, labeled "mit Lachs" (with salmon) in bold pink text.
Exclusive
MultiFit
Crispies Salmon 60 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€33.17/kg)
Variants available: 2
Orange tabby cat walking towards the viewer, next to a pink box of MultiFit Snack Cream with salmon, featuring nutritional claims.
Exclusive
MultiFit
Snack Cream Salmon & Inulin 7x15 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€18.95/kg)
Variants available: 2
MultiFit natural cat snacks package with a playful orange cat and "SNACKS JUNIOR HÜHNERMAGEN" text, 40g of chicken stomach.
NewExclusive
MultiFit
Naturelle Chicken Stomach Junior Cat Treat 40 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€49.75/kg)
A 50g package of MultiFit naturelle cat snacks with a playful orange cat, labeled "Snacks Adult" and "Ente" (Duck) in French and English.
NewExclusive
MultiFit
naturelle Duck 50 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€39.80/kg)
A playful orange cat licking its lips next to a box of MultiFit Milky Dessert, featuring 8 servings with milk and yogurt, and a calcium claim.
Exclusive
MultiFit
Milky Desserts 8x 10 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€24.88/kg)
Three MultiFit Snacks BBQ meat stick cat treat packs with ginger cat image, showing text SNACKS, BBQ and Mit Hähnchen.
Exclusive
MultiFit
BBQ Meat Sticks Chicken 8x5 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.99
(€49.75/kg)
Variants available: 3