Cat

Cat Offers %

Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Area of application
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Sort by
1156 Products
MultiFit pâté tin with orange tabby and plate of pâté; label reads "ADULT 1+" and "with salmon & yoghurt centre"
Exclusive
MultiFit
wet cat food Adult, pâté, with salmon and yoghurt core 100 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€0.79
(€7.90/kg)
Variants available: 2
MultiFit CARE Urinary cat food pouch (85g) with gray cat photo, shows "URINARY" and "MIT HUHn IN SAUCE" text
Exclusive
MultiFit
Care Urinary Wet Cat Food Adult Chicken 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€0.79
(€9.29/kg)
Variants available: 2
Cat food can featuring a tabby cat on the label, with the text "FIT+FUN RAGOUT mit Seelachs" and "415g e" at the bottom.
NewExclusive
FIT+FUN
Ragout Pollack 415 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€0.79
(€1.90/kg)
MultiFit CARE Senior cat food pouch showing orange cat, chicken icon and plate of wet chicken in sauce, 85g
Exclusive
MultiFit
Care Wet Cat Food Senior with Chicken 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€0.79
(€9.29/kg)
MultiFit CARE Junior cat food pouch, orange kitten beside plate of chicken in sauce; text: MultiFit, CARE, JUNIOR, 85g
Exclusive
MultiFit
It's Me Sammy Junior Chicken 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€0.79
(€9.29/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
A carton of lactose-free milk for cats, labeled "fit+fun Milk," featuring a playful cat image and a splash of milk graphic.
Exclusive
FIT+FUN
Cat Milk 200 ml
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€0.79
(€3.95/l)
SALE
Two feathered cat toys: pink plush 'BOO' with green/blue feathers; green plush 'MEOW' with skull and purple/yellow feathers.
Exclusive
FIT+FUN
Fit + Fun Cat Toy Halloween Sweets
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€0.79
€0.99
Cat food packaging featuring a Bengal cat, with text stating "Premiere Meat Menu," "Beef with Chicken," and "100% Fresh Meat."
Exclusive
PREMIERE
Meat Menu Adult Beef & Chicken 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€0.99
(€11.65/kg)
Cat food pouch labeled "Soup Moments" with a golden spoon, bowl of soup, and text "Mit Huhn & Thunfisch" (With Chicken & Tuna).
Exclusive
MOMENTS
My Soup Chicken & Tuna 40 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€0.99
(€24.75/kg)
Variants available: 2
Cat food pouch with a playful tabby next to jelly cat food. Text: "PREMIERE. I love my cat," "FINEST JELLY," "Rich in Turkey."
Exclusive
PREMIERE
Finest wet food for cats Jelly Adult rich in Turkey 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€0.99
(€11.65/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Two small, white, woven toy mice with orange ears and black eyes, designed for pet play.
Exclusive
FIT+FUN
Sisal Toy Mouse
Rating: 3.6 out of 5 stars
3.6 (35)
€0.99
A cat food package featuring a Bengal cat with green eyes, labeled "PREMIERE. I love my cat" and "TENDER STRIPES mit Lachs" with salmon.
NewExclusive
PREMIERE
Tender Stripes Salmon 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€0.99
(€11.65/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
A blue mesh ball toy with a fluffy blue feather tail, designed for pet play.
A pouch of PREMIERE Deluxe Ragout kitten food, featuring a plate of moist cat food and three playful kittens on the packaging.
Exclusive
PREMIERE
Deluxe Ragout Kitten Rich in veal 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€0.99
(€11.65/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
A small, cream-colored cushion featuring a simple, black cat face design with pointed ears and whiskers.
Exclusive
FIT+FUN
Catnip cuddle cushion
Rating: 3.0 out of 5 stars
3.0 (58)
€0.99
Cat food pouch labeled "PREMIERE. I love my cat" with a tabby cat and chicken chunks in gravy. Text: "DELUXE RAGOUT ADULT, Rich in Chicken."
Exclusive
PREMIERE
Deluxe Ragout Adult Rich in chicken 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€0.99
(€11.65/kg)
Variants available: 4
SALE
Select Gold Senior Sensitive Digestion cat food pouch with turkey and rice, wheat-free, no added sugar or soy, for cats 7+ years.
Exclusive
SELECT GOLD
Digestion Senior 7+ Wet Cat Food 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.03
(€12.12/kg)
€1.29
Deal
Select Gold Senior Acceptance cat food pouch for cats 7+ years, chicken with liver & salmon pâté, grain-free, no added sugar or soy.
Exclusive
SELECT GOLD
Acceptance Senior +7 Wet Cat Food 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.03
(€12.12/kg)
Deal
Select Gold Senior Hair & Skin cat food pouch for cats 9+ years, chicken pâté, grain-free, no sugar or soy, with a cat image.
Exclusive
SELECT GOLD
Hair & Skin Senior Wet Cat Food 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.03
(€12.12/kg)
SALE
Select Gold Adult Hair & Skin cat food pouch with an orange tabby cat, chicken pâté flavor, grain-free, no sugar or soy.
Exclusive
SELECT GOLD
Hair & Skin Adult Wet Cat Food 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.03
(€12.12/kg)
€1.29
Deal
Select Gold Senior Indoor cat food pouch with a gray tabby cat, chicken pâté, grain-free, no added sugar or soy.
Exclusive
SELECT GOLD
Indoor Senior +7 Wet Cat Food 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.03
(€12.12/kg)
SALE
Select Gold Kitten Classic Fit chicken pâté cat food pouch for kittens under 1 year, no added sugar or soy, with a black and white kitten image.
Exclusive
SELECT GOLD
Classic Fit Kitten Wet Food 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.03
(€12.12/kg)
€1.29
SALE
Select Gold Adult Light cat food pouch for cats over 1 year, chicken pâté, grain-free, no added sugar or soy, with a black and white cat image.
Exclusive
SELECT GOLD
Light Adult Wet Cat Food 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.03
(€12.12/kg)
€1.29
SALE
Select Gold Adult Acceptance cat food pouch with an orange tabby cat, chicken with liver & salmon pâté, grain-free, no sugar or soy.
Exclusive
SELECT GOLD
Acceptance Adult Wet Cat Food Chicken with Liver & Salmon 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.03
(€12.12/kg)
€1.29
SALE
Select Gold Adult Sterilised cat food pouch with a tabby cat image, poultry pâté, grain-free, no added sugar or soy.
NewExclusive
SELECT GOLD
wet food Adult Sterilised Poultry 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.03
(€12.12/kg)
€1.29
Pouch of cat food labeled "Moments to enjoy," featuring tuna with sardines, a fork with a piece of fish, and an orange cat.
Exclusive
MOMENTS
Adult Tuna with sardines 70 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.09
(€15.57/kg)
Variants available: 5
Sheba cat food tray: Fine Flakes in Jelly with salmon, 85g, gold pack with cat image and MSC sustainable seafood logo.
New
Sheba
Jelly Tray Wet Cat Food Salmon 85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.15
(€13.53/kg)
Sheba Classics in Terrine 85g cat food tray — "with chicken" label, grey cat image and plate of chicken pieces
New
Sheba
Loaf Tray Wet Cat Food Chicken 85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.15
(€13.53/kg)
Sheba Sauce Collection cat food tray, gray cat image and bowl of turkey in white sauce, 85g
New
Sheba
Gravy Tray Wet Cat Food Turkey 85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.15
(€13.53/kg)
Purina Gourmet Gold Pâté cat food can, 85g, featuring a white cat image and labeled "With Ocean Fish."
GOURMET
Gold Pate Ocean Fish 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.19
(€14.00/kg)
Purina Gourmet Gold Savoury Cake with Tuna cat food can, 85g, featuring a white cat image on the label.
GOURMET
Gold Savoury Cake 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.19
(€14.00/kg)
Cat food can featuring a Bengal cat sniffing a bowl of tuna drink, labeled "PREMIERE My Drink" with text in multiple languages.
NewExclusive
PREMIERE
My Drink Tuna 140 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.29
(€9.21/l)
Cat food can featuring a brown tabby cat, labeled "Premiere. I love my cat," with "Fine Filets Huhn" (Chicken) and "in its own juices."
Exclusive
PREMIERE
Fine Fillets Natural Chicken 80 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.29
(€16.13/kg)
Variants available: 4
Cat food can with a black cat image, labeled "Moments Diamond," featuring "Soufflé mit Geflügelleber" and "with poultry liver."
Exclusive
MOMENTS
Diamond Soufflé Poultry liver 85 g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.29
(€15.18/kg)
Variants available: 4
SALE
70g Schesir cat food can with sardines in lobster sauce, grain free, labeled "cuts" and "in sauce"
Schesir
Grill Wet Cat Sardines with Lobster Sauce Broth 70g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.35
(€19.29/kg)
€1.69
SALE
Can of Schesir grain-free sardines cuts cat food in sauce, 70g.
Schesir
Grill Wet Cat Sardines Broth 70g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.35
(€19.29/kg)
€1.69
SALE
70g Schesir cat food can, mackerel and sardines with squids in sauce, grain free, cuts visible on label.
Schesir
Grill Wet Cat Mackerel and Sardines with Squids Broth 70g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 20%
€1.35
(€19.29/kg)
€1.69
Deal
Schesir Functions Digestive Topper for adult sensitive cats, pumpkin with wheat grass, grain free, 40g pouch.
Schesir
Functions Digestive Topper 40g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€1.35
(€33.75/kg)