Cat

Cat Offers %

Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Area of application
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Sort by
1146 Products
A rectangular, white pet feeding mat with raised edges, designed to catch spills and keep feeding areas clean.
Exclusive
AniOne
bowl pad; 60x40 cm transparent
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (30)
€14.99
Black rectangular pet feeding mat with raised edges, designed to contain spills and messes.
Exclusive
more LIFESTYLEPETS
Royal bowl pad 40 cm, 30 cm
Rating: 4.4 out of 5 stars
4.4 (28)
€14.99
Variants available: 2
Soft pink pet blanket rolled up with a teal label that reads "Liege Decke" and includes care instructions and product details.
Exclusive
AniOne
Nala Blanket pink
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (20)
€14.99
A black pet grooming brush with a wide, flat head featuring fine metal bristles and a textured ergonomic handle.
Exclusive
TAKE CARE
Soft Slicker Brush
Rating: 3.0 out of 5 stars
3.0 (8)
€14.99
A round, white pet filter with a central hole, featuring a soft, fuzzy texture and dark spots, designed for pet care products.
Exclusive
MORE
3x replacement filters
Rating: 3.3 out of 5 stars
3.3 (6)
€14.99
EVERYDAY LOW PRICES
Round pink plush pet bed with raised edges, soft and cozy for small dogs or cats.
Exclusive
FIT+FUN
Milly Pet Bed rosè
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (1)
€14.99
EVERYDAY LOW PRICES
Cozy round pet bed with a soft cream interior and textured brown exterior, designed for small animals.
Exclusive
FIT+FUN
2-in-1 Bed/Mat
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (3)
€14.99
EVERYDAY LOW PRICES
White pet water fountain with black bubbling top and blue water-level window
SALE
Bag of Premiere I love my cat clumping litter with lavender scent, limited edition, 12 kg, product of Canada.
Exclusive
PREMIERE
Excellent Lavender Scent 12 kg
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (20)
You save 24%
€15.00
(€1.25/kg)
€19.99
SALE
PREMIERE "I ♥ my cat" clumping cat litter bag, Limited Edition — "Clumping Excellent", fresh laundry scent, 12 kg, Product of Canada
Exclusive
PREMIERE
Excellent Clumping Cat Litter Fresh Laundry Scent 12 kg
Rating: 3.4 out of 5 stars
3.4 (9)
You save 24%
€15.00
(€1.25/kg)
€19.99
SALE
Colorful box of Purina Felix Original cat food with a playful cat, labeled "Mixed Selection in Jelly," 40 pouches, no colorants.
Felix
Mixed Selection 4 in jelly 40x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 21%
€15.79
(€4.64/kg)
€19.99
LickiMat Slomo pet feeding mat in orange and gray, designed to entertain pets and reduce stress, featuring a combo slow feeder treat maker.
LickiMat® Slomo™ Orange orange
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (1)
€16.99
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
A soft, rectangular pet bed with a light blue exterior and a colorful geometric pattern in pink, gray, and white on the inside.
Exclusive
FIT+FUN
Sparkle Sun Lounger XS
Rating: 4.9 out of 5 stars
4.9 (7)
€16.99
Variants available: 3
Blue 10L AniOne pet food container with lid, labeled "fressnapf maxi zoo" and product details on front.
Exclusive
AniOne
food storage blue 10 l
Rating: 3.4 out of 5 stars
3.4 (8)
€16.99
Variants available: 3
EVERYDAY LOW PRICES
Pink and gray plastic pet carrier with ventilation slits and "FIT+FUN" label on front door.
EVERYDAY LOW PRICES
White pet carrier with a ventilated design, featuring a gray door and a top handle for easy transport.
Exclusive
FIT+FUN
transport box white
Rating: 3.0 out of 5 stars
3.0 (4)
€16.99
Green circular cat toy with holes, a white ball inside, and a purple butterfly attached to a flexible wire.
Exclusive
AniOne
Toy Jolly Butterfly 22 cm
Rating: 3.6 out of 5 stars
3.6 (11)
€17.99
EVERYDAY LOW PRICES
MultiFit Classic Senior Fish & Classic Mix cat food in jelly, 48 x 100g, with duck, beef, turkey, and cod flavors.
Exclusive
MultiFit
Wet Food Cat Senior Jelly Fish & Classic Mix 48x100g
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (2)
€17.99
(€3.75/kg)
Real Nature Sensitive natural clumping cat litter with cassava, plant fibers, ultra-firm clumps, soft on paws, unscented, 6kg.
Exclusive
REAL NATURE
Clumping Natural Litter Sensitive Cassava 6 kg
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (97)
€17.99
(€3.00/kg)
Deal
Winalot dog food mega pack featuring 40 pouches of Friday Suppers in gravy, including cod, white fish, and salmon recipes.
Winalot
Friday Supper 40x100g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€18.95
(€4.74/kg)
A modern cat litter box with a gray base and a white rim, featuring a sloped design and a layer of litter inside.
Exclusive
AniOne
High Rim M Litter Tray dark grey
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (60)
€19.99
Variants available: 2
Gray rectangular cat litter box with a smooth interior and raised edges, designed for easy cleaning and comfort.
Exclusive
AniOne
Arist-O-Tray
Rating: 3.4 out of 5 stars
3.4 (13)
€19.99
A light blue pet bowl featuring a pattern of paw prints and bones on the interior and exterior surfaces.
Exclusive
AniOne
Acrylic Yummy Bowl blue 1.2 l
Rating: 2.6 out of 5 stars
2.6 (19)
€19.99
Dental care serum for pets, featuring a golden retriever and a cat on the label, with text in multiple languages.
Exclusive
PetBalance
Support Dental Care Serum 100ml
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (2)
€19.99
(€199.90/l)
Box of Premiere clumping cat litter with a gray tabby cat lying down and product features listed in multiple languages.
Exclusive
PREMIERE
Cat's Favourite Clumping Litter Adult 10 l
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (14)
€19.99
(€2.00/l)
Green pet towel with a hood, featuring a bow and the text "TAKE CARE" in a heart design. Soft, absorbent fabric.
Exclusive
TAKE CARE
Dog Bathrobe S 36 cm
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (6)
€19.99
Variants available: 4