Cat

Cat Offers %

Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Area of application
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Sort by
1146 Products
EVERYDAY LOW PRICES
Gray cat tree with a cubed hideaway, two scratching posts, and a top platform for climbing and resting.
Exclusive
FIT+FUN
Fudo Scratching Tree
Rating: 4.4 out of 5 stars
4.4 (13)
€46.99
Royal Canin Early Renal cat food bag featuring a gray tabby cat illustration, labeled "VETERINARY" and "EARLY RENAL."
New
ROYAL CANIN
Veterinary Early Renal Dry Cat Food 3.5 kg
Rating: 4.9 out of 5 stars
4.9 (10)
€46.99
(€13.43/kg)
Royal Canin Veterinary Urinary S/O cat food bag, featuring a gray tabby cat on the front, labeled "Moderate Calorie."
New
ROYAL CANIN
Veterinary Urinary Moderate Calorie Dry Cat Food 3.5 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (107)
€48.99
(€14.00/kg)
Variants available: 2
Cat tree with two platforms, a scratching post, and a cozy hideaway at the base, featuring a dangling toy.
Exclusive
AniOne
Stella Cat Tree
Rating: 2.1 out of 5 stars
2.1 (23)
€49.99
Gray pet bed with a soft, ribbed texture, rectangular shape, and plush cushioning, set against a white background.
Exclusive
AniOne
Corduroy Pet Bed L
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (2)
€49.99
Pet food and water bowl set featuring two light green ceramic bowls on a wooden base.
Exclusive
more LIFESTYLEPETS
Ceramic Double Bowl Stand Premier gray
Rating: 3.4 out of 5 stars
3.4 (5)
€49.99
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Purina ONE Bifensis cat food bag, 7.5kg, featuring a gray cat and text stating "Adult" and "Rich in Chicken."
Purina ONE
ONE Adult Chicken 7.5kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€49.99
(€6.67/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Cat tree with two cubed hideaways and a top platform, featuring a soft beige fabric and sisal-wrapped scratching posts.
Exclusive
FIT+FUN
Scratching Post Layla
Rating: 3.9 out of 5 stars
3.9 (13)
€52.99
Bag of James Wellbeloved cat food, 4kg, labeled "Adult" for cats aged 1-7 years, rich in turkey, with benefits for digestion and skin.
James Wellbeloved
Dry Food Cat Adult Turkey 4 kg
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (2)
€55.99
(€14.00/kg)
White and beige cat litter box with a patterned lid and a side opening for easy access to the litter tray inside.
Exclusive
MORE
Cat litter tray XXL Titanium
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (137)
€59.99
White pet water fountain with a transparent reservoir, featuring a power button and water level indicators labeled "MAX" and "MIN."
Exclusive
MORE
CLOUD drinking fountain
Rating: 3.4 out of 5 stars
3.4 (17)
€59.99
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin kitten wet food pouch (85 g) 'KITTEN up to 12 months', chunks in jelly, soft for milk teeth, stage 3
ROYAL CANIN
FHN Kitten in Jelly 48x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€69.99
(€17.15/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin 85g Digestive cat food pouch, with text "Helps support healthy digestion" and "Over 95% healthy stool quality"
ROYAL CANIN
FCN Digestive in Gravy 48x85g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€69.99
(€17.15/kg)
EVERYDAY LOW PRICES
Royal Canin Instinctive adult cat wet food pouch 85g, cat image and bowl of gravy; visible text ROYAL CANIN and INSTINCTIVE.
EVERYDAY LOW PRICES
Hill's Science Plan adult cat food bag featuring a tabby cat with red collar, labeled "Adult 1-6", "100% balanced", "with salmon"
A fluffy brown tabby cat sits atop a gray and brown cat condo, while a black and white cat playfully paws at a side entrance.
Exclusive
AniOne
square scratching barrel
Rating: 3.9 out of 5 stars
3.9 (53)
€89.99
A fluffy beige cat lounges on a gray multi-level cat tree with scratching posts, a cozy hideaway, and a dangling toy.
Exclusive
AniOne
Ebony scratching post
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (18)
€89.99
A tall, woven cat tower with a fluffy top perch where a brown tabby rests and a cozy hideaway with a white cat peeking out.
Exclusive
AniOne
scratching barrel Sienna
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (72)
€89.99
Black pet carrier with wheels, two food/water bowls inside, and a secure door with a grid pattern for ventilation.
Exclusive
AniOne
transport box M
Rating: 3.5 out of 5 stars
3.5 (30)
€94.99
Variants available: 4
A cozy cat tree with two platforms, featuring a fluffy bed on top and a cat lounging on the middle level, with a dangling toy.
Exclusive
AniOne
Lilly scratching post
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (56)
€109.99
Black Wahl Arco Pro pet clipper with a textured grip and a power button, featuring a silver blade at the top.
Wahl
Clipper Arco Pro
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (5)
€179.99
Gray cat tree with multiple levels, scratching posts, a hammock, and a cozy hideaway, designed for feline play and rest.
Exclusive
AniOne
Cleo scratching post
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€189.99
A gray cat tree with multiple levels, a scratching post, and a cozy hideaway, with a curious cat sitting beside it.
Exclusive
AniOne
XXL Candy scratching post gray
Rating: 3.9 out of 5 stars
3.9 (87)
€229.99
A multi-level cat tree with two cats; one is lounging on a top perch, and the other is playing on a lower level.
Exclusive
MORE
Charlie scratching post gray
Rating: 4.6 out of 5 stars
4.6 (170)
€249.99
Gray cat tree with two platforms, a cozy top bed, a hanging basket, and a hideaway cubby, featuring sisal-wrapped scratching posts.
Exclusive
MORE
Boogie scratching post
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (33)
€269.99