Cat

Cat Offers %

Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Area of application
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Sort by
1145 Products
SALE
Royal Canin Adult Ragdoll cat food bag featuring a Ragdoll cat image, with text highlighting breed nutrition and benefits for healthy skin and coat.
ROYAL CANIN
Adult Ragdoll Dry Cat Food 2 kg
Rating: 4.9 out of 5 stars
4.9 (84)
You save 15%
€28.04
(€14.02/kg)
€32.99
Jar of ProDen PlaqueOff Soft Chews for Cat with cat photo, "100% natural seaweed" badge and three soft chews.
New
ProDen
PlaqueOff Soft Chews Cat 120pk
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€28.99
(€214.74/kg)
ACANA Singles Formula Grass-Fed Lamb dog food bag in pink, showcasing raw lamb and Okanagan apples with key ingredient details.
ACANA
Grass-Fed Lamb 2 kg
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (27)
€28.99
(€14.50/kg)
Variants available: 2
Interactive green pet feeder with multiple levels and holes for treats, set on a white base, branded "catit."
Catit
Senses 2.0 Food Tree
Rating: 4.2 out of 5 stars
4.2 (43)
€28.99
White and black cat litter box with a transparent flap door, featuring a top opening for easy access and cleaning.
Exclusive
AniOne
Cat Litter Tray Flip Corner
Rating: 3.6 out of 5 stars
3.6 (49)
€29.99
Blue infinity-shaped dog toy made of durable plastic, designed for chewing and play.
Exclusive
AniOne
Super Eight Cat Circuit
Rating: 4.4 out of 5 stars
4.4 (9)
€29.99
Select Gold Medica Veterinary Diet Harnsteindiät Struvit dog food, 2.5 kg bag, designed for urinary stone management.
Exclusive
SELECT GOLD
Medica Urinary Stone Dry Cat Food Beef 2.5 kg
Rating: 3.3 out of 5 stars
3.3 (25)
€29.99
(€12.00/kg)
Variants available: 2
Select Gold Medica Veterinary Diet Nierendiät dog food bag, 2.5 kg, labeled as a renal diet with low phosphorus for kidney support.
Exclusive
SELECT GOLD
Medica kidney diet 2.5 kg
Rating: 3.1 out of 5 stars
3.1 (17)
€29.99
(€12.00/kg)
Select Gold Medica Veterinary Diet Schonkost cat food bag, 2.5 kg, labeled as highly digestible for kittens, featuring chicken.
Exclusive
SELECT GOLD
Medica Gastrointestinal Kitten Dry Cat Food 2.5 kg
Rating: 3.8 out of 5 stars
3.8 (6)
€29.99
(€12.00/kg)
Select Gold Medica Veterinary Diet Liver Diet cat food bag, 2.5 kg, featuring a fresh-pack zipper and text in multiple languages.
Exclusive
SELECT GOLD
Medica Liver Diet Dry Cat Food 2.5 kg
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (9)
€29.99
(€12.00/kg)
White pet water fountain with a sleek, modern design featuring a curved spout and a wide bowl base.
Exclusive
AniOne
Wave drinking fountain 1.8 litre white
Rating: 2.4 out of 5 stars
2.4 (56)
€29.99
Variants available: 2
A stylish pet carrier with a white body adorned with colorful floral designs, featuring a purple handle and secure latch.
Exclusive
AniOne
Transport Box Leaf
Rating: 2.0 out of 5 stars
2.0 (7)
€29.99
Gray pet carrier with a metal grid door, ventilation holes on the sides, and a sturdy handle on top.
Exclusive
AniOne
transport box XS
Rating: 4.5 out of 5 stars
4.5 (58)
€29.99
Variants available: 2
Stylish pet carrier backpack in gray and pink, featuring mesh panels, a front pocket, and adjustable straps.
Exclusive
AniOne
pink transport backpack
Rating: 2.8 out of 5 stars
2.8 (5)
€29.99
EVERYDAY LOW PRICES
Three-tier cat tree with sisal scratching posts, black and gray plush perches and hanging pom-pom toy.
Exclusive
FIT+FUN
cat tree winners’ podium
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (2)
€29.99
Petfuzion GLANDEASE powder for anal gland health, chicken flavour, for cats & dogs, 160g.
Duggan Vet
Glandease Powder 160g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€29.99
(€181.76/kg)
Petfuzion GLANDEASE chews pouch showing cat and dog; visible text: "For Improved Anal Gland Health", "Chicken Flavour", "For Cats & Dogs".
Duggan Vet
Glandease Chew Pouch 30 Piece(s)x30
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€29.99
(€187.44/kg)
Variants available: 2
White and gray covered cat litter box with a transparent flap door and a textured top for easy access.
Exclusive
AniOne
Flip Cat S litter tray light grey
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (61)
€29.99
Variants available: 2
Select Gold Medica Veterinary Diet Hypoallergenic dog food, 2.5 kg bag, featuring a green and white design with a dog silhouette.
Exclusive
SELECT GOLD
Medica Hypoallergenic Dry Cat Food Poultry 2.5 kg
Rating: 3.5 out of 5 stars
3.5 (30)
€29.99
(€12.00/kg)
Select Gold Medica Veterinary Diet Schonkost, 2.5 kg bag, designed for gastrointestinal health, featuring a fresh-pack zipper.
Exclusive
SELECT GOLD
Medica Light Dry Cat Food 2.5 kg
Rating: 3.2 out of 5 stars
3.2 (31)
€29.99
(€12.00/kg)
A cozy, mint green pet cave with a fluffy interior, designed for small animals to snuggle and rest comfortably.
Exclusive
AniOne
Fluffy Cat Cave Mint mint
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (1)
€29.99
EVERYDAY LOW PRICES
MultiFit Tasty Duo cat food box with orange cat, "Duo Fish & Classic Mix", "Jelly" and "Adult" labels.
EVERYDAY LOW PRICES
MultiFit adult cat food box featuring "Duo Fish & Classic Mix" with 92 x 100g servings, including flavors like beef, turkey, and salmon.
EVERYDAY LOW PRICES
MultiFit 'Simply Good' cat food box with orange tabby, 'SAUCE' bowl image and 'Adult Chicken Mix' label (92x100g)
Exclusive
MultiFit
Chicken Mix Adult in Sauce 92x100g
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (96)
€29.99
(€3.26/kg)
Select Gold Medica Veterinary Diet bag for cats, 2.5 kg, labeled "Reduktion + Diabetes" with text in multiple languages about obesity and diabetes.
Exclusive
SELECT GOLD
Medica Reduction and Diabetes Dry Cat Food 2.5 kg
Rating: 4.1 out of 5 stars
4.1 (31)
€29.99
(€12.00/kg)