Cat

Cat Offers %

Brands
Type
Pet Category
Cat litter material
Area of application
Characteristics
Snack type
Phases of life
Consistency
Package Type
Sort by
1159 Products
A beige pet feeding mat with a raised edge, featuring the brand name "AniOne" embossed on one side.
Exclusive
AniOne
bowl mat 8-shape 40 x 30 cm cream
Rating: 3.8 out of 5 stars
3.8 (10)
€10.99
A white pet food bowl with a stainless steel interior and a black rubber base for stability.
Exclusive
AniOne
melamine bowl cream 350 ml
Rating: 4.3 out of 5 stars
4.3 (3)
€10.99
Variants available: 2
Gray pet nail clippers with a spring-loaded mechanism and textured grip, featuring a heart logo that reads "Take Care."
Exclusive
TAKE CARE
Nail Clippers
Rating: 2.6 out of 5 stars
2.6 (12)
€10.99
Black pet grooming rake with metal pins and ergonomic handle, designed for removing loose fur and tangles.
Exclusive
TAKE CARE
Undercoat Rake
Rating: 4.8 out of 5 stars
4.8 (12)
€10.99
Perfect Fit Adult 1+ cat food bag with a tabby cat, rich in fresh salmon, supports whole body health.
PERFECT FIT
Cat Adult Salmon 750g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€10.99
(€14.65/kg)
Perfect Fit Indoor 1+ cat food bag with a gray and white cat, rich in chicken, supports whole body health, total 5 benefits.
PERFECT FIT
Indoor Chicken 750g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€10.99
(€14.65/kg)
Perfect Fit Senior 11+ cat food bag, rich in chicken, supports whole body health with natural prebiotics and total 5 benefits.
PERFECT FIT
Senior 11+ Chicken 750g
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€10.99
(€14.65/kg)
A bag of FIT+FUN non-clumping cat litter featuring a tabby cat on the front, with text in multiple languages describing the product.
Exclusive
FIT+FUN
Hygiene Litter 30 l
Rating: 3.9 out of 5 stars
3.9 (731)
€10.99
(€0.37/l)
EVERYDAY LOW PRICES
A curved cat scratching pad with a natural woven surface and a colorful floral design featuring tropical leaves and pink flowers, labeled "AniOne."
Exclusive
AniOne
Scratching Board: Tropical Fun
Rating: 4.7 out of 5 stars
4.7 (36)
€10.99
Black pet grooming glove with a textured gray rubber surface featuring small nubs for effective brushing and de-shedding.
Exclusive
TAKE CARE
2in1 care glove
Rating: 3.8 out of 5 stars
3.8 (11)
€10.99
Select Gold Sterilised cat food can with a tab lid, featuring a tabby cat and text about grain-free poultry pâté.
Exclusive
SELECT GOLD
Wet Food Adult Sterilized Poultry 6x200g
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (2)
€10.99
(€9.16/kg)
SALE
Round green plush pet bed with raised rim and white daisy floral pattern
Exclusive
FIT+FUN
Cat Bed Flowers
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
You save 25%
€11.24
€14.99
Lily's Kitchen grain-free dog food bag featuring a white dog in a floral design, labeled "Countryside Casserole" with chicken, duck & sweet potatoes.
Lily's Kitchen
Adult Chicken & Duck 1 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€11.49
(€11.49/kg)
Variants available: 2
EVERYDAY LOW PRICES
Pink pet tunnel with a soft interior and a hanging heart toy inside, designed for playful cats or small animals.
Exclusive
AniOne
Pepe&Kitty Rascheltunnel
Rating: 4.4 out of 5 stars
4.4 (10)
€11.99
Colorful three-tiered cat toy with balls, featuring yellow, orange, and pink layers, designed for interactive play.
Exclusive
AniOne
Ball Track Tiered Stand
Rating: 3.9 out of 5 stars
3.9 (9)
€11.99
Black AniOne retractable dog leash with ergonomic handle, black tape lead and silver metal clasp, label "AniOne"
Exclusive
AniOne
Basic black retractable lead XS
Rating: 1.0 out of 5 stars
1.0 (2)
€11.99
Variants available: 4
Yellow cardboard cat house shaped like a cheese wedge with multiple circular holes and corrugated interior.
Exclusive
AniOne
Cardboard Cat Scratcher Cheese
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (1)
€11.99
Bottle of "GET OFF" cat repellent scatter granules for gardens, label shows a walking tabby and the text "Cat Repellent."
Get Off
Cat Granules 500ml
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€11.99
(€23.98/l)
Curved cardboard cat scratcher with gray felt sides, designed for cats to scratch and lounge on.
Exclusive
AniOne
Scratching Board Wave
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (3)
€11.99
Orange bag of "Winner Premium Cat Food" featuring a chicken flavor, with a colorful cat illustration and icons for health benefits.
Winner
Cat Adult Chicken Food 2 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€12.49
(€6.25/kg)
Variants available: 2
Orange bag of "Winner Cat" premium cat food, featuring a silhouette of a cat, labeled "Chicken Sterilised" and "Winner."
Winner
Cat Chicken Sterilised Food 2 kg
Rating: 0.0 out of 5 stars
(0)
€12.49
(€6.25/kg)
Variants available: 2
A bundle of natural sisal rope for pets, labeled "SWING" with an image of a fluffy cat, and the brand name "MORE for Cats & Dogs."
Exclusive
MORE
replacement sisal rope
Rating: 3.7 out of 5 stars
3.7 (15)
€12.99
White pet food bowl with a gray base, featuring a smooth, modern design and a wide opening.
Exclusive
AniOne
silicone ceramic bowl 350 ml
Rating: 3.2 out of 5 stars
3.2 (11)
€12.99
Variants available: 3
Green silicone pet feeding mat with an oval shape, designed to catch spills and keep feeding area clean.
Exclusive
AniOne
8-shape place mat khaki
Rating: 3.7 out of 5 stars
3.7 (3)
€12.99
Variants available: 3
EVERYDAY LOW PRICES
A pink and cream cat scratching post with a plush base and a heart-shaped toy hanging from the side.
A wooden pet grooming brush with a black bristle pad, featuring fine black bristles and the text "TAKE CARE" engraved on the handle.
Exclusive
TAKE CARE
Bamboo Undercoat Brush S
Rating: 3.7 out of 5 stars
3.7 (3)
€12.99
Variants available: 2
Wooden pet grooming brush with metal bristles and a black rubber base, featuring the text "TAKE CARE" on the handle.
Exclusive
TAKE CARE
2-in-1 Bamboo Slicker Brush S
Rating: 4.0 out of 5 stars
4.0 (2)
€12.99
Variants available: 2
Black pet grooming brush with a rectangular head and white bristles, featuring a textured ergonomic handle.
Exclusive
TAKE CARE
self-cleaning grooming brush S
Rating: 2.3 out of 5 stars
2.3 (10)
€12.99
Variants available: 2
A sleek black cat with orange eyes looks at the viewer beside a "Moments Diamond" cat food box featuring chicken and poultry liver cans.
Exclusive
MOMENTS
Diamond Soufflé MultiPack
Rating: 5.0 out of 5 stars
5.0 (6)
€12.99
(€12.74/kg)